ONLINE MAGAZIN

Afrojack vydáva v máji svoj debutový album!

Holanďan Afrojack bol koncom minulého roku v prestížnej ankete DJ Mag Top 100 zvolený 9-tym najlepším DJom sveta. Veľký podiel na tomto úspechu mali aj jeho minuloročné single, ktoré fungovali nielen v popredných svetových kluboch, ale aj v rádiách. Už o pár týždňov si tento dvojmetrový DJ splní ďalší veľký sen – po 10-tich rokoch profesionálnej DJ skej a producentskej kariéry konečne vydá svoj debutový album.

Album sa na trhu objaví pod názvom Forget The World a na pultoch bude u nás od 16. mája. Základná verzia albumu bude obsahovať dvanásť pesničiek, milovníkov deluxe verzií potešia 4 bonusové skladby. Afrojack sa nikdy netajil ambíciami si na svoje pesničky pozývať zvučných hostí. Okrem menej známych spevákov (Wrabel, MatthewKoma) sa tak na albume môžeme tešiť na spoločnú pesničku so SnoopDoggomalebo dokonca aj so samotnýmStingom.

Album ForgetTheWorld taktiež rekapituluje singlové úspechy, ktorých Afrojack dosiahol za posledných dvanásť mesiacov. Nechýba tu ani minuloročný singel As YourFriend, na ktorom hosťoval ChrisBrown, nedávny hit TheSparkalebo aktuálny hit Ten FeetTall.Deluxe verziou určite poteší aj milovníkov remixov. Afrojack na ňu pridal aj nový rádiový remix singlu Do Or Die od ThirtySeconds To Mars alebo aj jeho skvelú klubovú úpravu skladby  SovereignLightCafé, od skupinyKeane.

Afrojack svojim debutovým albumom potvrdzuje, že nie je iba majstrom za mixážnym pultom, ale aj veľmi nadaný producent a remixér, ktorý má cit pre melódiu. Svoj celosvetový úspech si tak jednoznačne zaslúži.

Afrojack konečne poteší svojím autorským debutovým albumom! Album “ForgetTheWorld“ vychádza pod hlavičkou Universal Music už 16.mája!

Afrojackfeat. Wrabel – Ten FeetTall 

Afrojackfeat. SpreeWilson – TheSpark 

ForgetTheWorld’ Track list:

1. Ten FeetTall (ft. Wrabel)

2. Illuminate (Afrojack&MatthewKoma)

3. Born To Run (ft. TylerGlenn)

4. Freedom (Afrojack& D-wayneft. JackMcManus)

5. TheSpark (ft. SpreeWilson)

6. Dynamite (ft.SnoopDogg)

7. TooWild (ft. WizKhalifa& Devin Cruise)

8. ThreeStrikes (ft. JackMcManus)

9. CatchTomorrow (ft. Sting)

10. We’llBeOk (ft. Wrabel)

11.  Mexico (ft. Shirazi)

12.  KeepOur Love Alive (Afrojack&MatthewKoma)

13. Faded

14. As YourFriend (ft. ChrisBrown) (ArrangedVersion)

15. Do Or Die (Remix) (Afrojackvs. ThirtySeconds To Mars)

16. SovereignLightCafé (Remix) (Afrojackvs. Keane)

http://www.afrojack.com

http://www.facebook.com/djafrojack

Mohlo by vás zaujímať:

Nezaradené Radíme Vám Umenie a kultúra

Tajuplné bytosti alebo ten kto po nociach chodí

Vstúpte na miesto s nádychom dedinských tradícií, dýchajúce odkazmi predkov i akýmsi závanom čarov. Dobrých i zloprajných. Objavte tajuplné bytosti ako súčasť niekdajšieho života… Runa, Mora, Poludnica ožívajúce v zhmotnených predstavách, vás budú sprevádzať počas spoznávania zvykoslovia. V ich tichej prítomnosti sa dozviete ako ľudia chránili seba i vaše príbytky pred zlými silami a čarami. […]

Čítať ďalej
Radíme Vám Tlačová správa Umenie a kultúra

BIBIANA otvorí Bienále animácie Bratislava 3. októbra

OKTÓBER BUDE V BRATISLAVE V ZNAMENÍ ANIMOVANÉHO FILMU Už viac ako 30 rokov každú druhú jeseň ožíva Bratislava animovaným filmom. V dňoch 3. – 9. októbra 2022 sa uskutoční 16. ročník medzinárodného festivalu animovaných filmov pre deti a mládež Bienále animácie Bratislava (BAB). Ide o najstarší festival svojho druhu na Slovensku. Z malého festivalu sa postupne stala […]

Čítať ďalej
Cestovanie Náš tip outdoor Príroda Radíme Vám Umenie a kultúra

Zámok Eckertsau – jedinečné miesto, kde sa tvorili dejiny Európy.

V rakúskom mestečku Eckertsau, pri európskom veľtoku rieky Dunaj, je jedinečné miesto, kde sa tvorili nielen dejiny Európy, ale i dnešná realita moderného spoločenstva národov. V okolí tohto miesta sa rozprestiera prírodná oblasť Národného parku Dunajské lužné lesy – Donau – Auten. Korene zámockých dejín siahajú až do 12. storočia . V 18. storočí sa zmenil kamenný vodný hrad […]

Čítať ďalej