ONLINE MAGAZIN

Interiérové dvere do kúpeľne: Ako si vybrať tie správne?

Kúpeľňa patrí medzi najdôležitejšie miestnosti v domácnosti. Je miestom oddychu, relaxu a preto by ste mali venovať zvýšenú pozornosť zariaďovaniu. Dôležité je, aby ste sa v kúpeľni cítili maximálne komfortne a aby všetko spolu krásne ladilo.

Veľmi dôležitým prvkom sú práve interiérové dvere do kúpeľne. Na trhu dnes nájdete skutočne pestrú ponuku a vybrať si tie správne dvere je častokrát veľmi náročné. Predsa len, všetky dvere sa v niečom odlišujú. V použitom materiáli, veľkosti alebo dizajne. Ako si tak vybrať tie správne vnútorné dvere do kúpeľne? Na to sme sa pozreli o čosi bližšie.

Praktická stránka je prvoradá

Najskôr by ste sa pri výbere interiérových dverí mali zamerať na praktickú stránku a teda s tým spojenú funkcionalitu. Myslite na to, že v kúpeľni je častokrát vyššia vlhkosť. Preto by ste mali zvoliť materiál dverí, ktorý bude odolný voči takýmto podmienkam. Skvelým riešením sú, napríklad, interiérové dvere od spoločnosti ERKADO, ktoré vynikajú vysokou kvalitou a aj odolnosťou. Medzi odolné materiály dverí patrí PVC, hliník, prípadne drevo, ktoré je však špeciálne ošetrené.

Aj dizajn je dôležitý

Samozrejme, keď si budete vyberať interiérové dvere, myslite aj na dizajn. Je dôležité, aby v kúpeľni všetko pekne ladilo. Môže ísť napríklad o moderné dvere, ktoré vynikajú jednoduchými líniami a minimalistickým štýlom, prípadne rustikálne dvere, ktoré stvárňujú tradičný a najmä prírodný štýl.

Taktiež neváhajte zvážiť úroveň súkromia a bezpečnosti. Dvere do kúpeľne si totiž môžete zaobstarať aj v materiáli, akým je matné sklo, prípadne sklo s potlačou. V prípade, že túžite po maximálnom súkromí, zvoľte si úplne nepriehľadné dvere. Tie vám dokážu zabezpečiť maximálne súkromie, čo určite radi oceníte. Dvere do kúpeľne by tiež mali byť čo najjednoduchšie v otváraní, preto na to pri výbere myslite.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Gastronómia Radíme Vám

Zážitok z adventných trhov: Vyberáme tie najkrajšie v Dolnom Rakúsku

Príroda, uličky s pivničkami, zámky, hrady, ale aj námestia v dedinkách či mestách sú súčasťou adventu v Dolnom Rakúsku. Vybrali sme pre vás tie najoriginálnejšie adventné trhy, ktoré ponúkajú jedinečné zážitky, a zároveň prinášame niekoľko skvelých tipov na ďalšie miesta, ktoré stojí za to navštíviť počas čarovného adventného obdobia.   Advent v Puchbergu sa predstaví v […]

Čítať ďalej
Gastronómia outdoor Ponuky na koncerty Radíme Vám

Objavte čaro Vianoc v Maďarsku: Komplexný sprievodca vianočnými trhmi

Zažite očarujúce vianočné trhy a hrejivé sviatky v celom Maďarsku. Od známej Adventnej baziliky v Budapešti, ktorá už trikrát získala titul „Najlepší vianočný trh v Európe“, až po Debrecín, objavujte vianočné poklady, užite si termálne kúpele a oslávte toto výnimočné obdobie. Nenechajte si ujsť sviatočné čaro Maďarska! Musíte zažiť: Adventný festival a vianočné trhy pred […]

Čítať ďalej
Lifestyle Náš tip

Ako dopadli najznámejší mafiánski bossovia a gangstri?

V televíznych seriáloch a dokumentoch o skutočných zločinoch žiari len málo mien tak jasne ako meno Colina McLarena. McLaren, bývalý detektív s vášňou pre odhaľovanie tajomstiev zločineckého podsvetia, preniesol svoje odborné znalosti na televíznu obrazovku v strhujúcom dokumentárnom seriáli Vrahovia mafie s Colinom McLarenom. Túto sériu prinesie televízna stanica Viasat Explore už 22. novembra o 21:00. V rámci […]

Čítať ďalej