ONLINE MAGAZIN

Ako sa tak hovorí, každý jeden poriadny muž by mal vlastniť aspoň jedny poriadne hodinky.
Tie z produkcie inovatíneho výrobcu Casio do tejto skupiny patria. Pred vami sú vysoko odolné športové hodinky Casio GA-2100-1A1ER z edície G-shock Carbon, ktoré vynikajú svojim unikátnym štýlom , ale aj precíznym spracovaním. Veľmi odolné plastové púzdro zdobí moderná čierna farba a to dopĺňa moderný ciferník a toho farba je čierna, pričom ho chráni minerálne sklíčko. Hodinky majú rozmer 45,4 x 11,8 mm a ich chod zabepečuje Quartz (batéria). G-Shock štýl je skutočne nezameniteľný, dáte nám za pravdu, však?

Hodinky Casio GA-2100SKE-7AER G-Shock Carbon Core Guard

G-Shock hodinky, model GA-2100SKE-7AER je vyrobený z polopriehľadných živicových častí v bielej farbe, má osemuholníkový tvar púzdra s čiernym podkladom ciferníka, hodinky sú vybavené ochranou štruktúrou Carbon Core Guard. Púzdro je vyrobené z jemnej živice, ktorá obsahuje uhlíkové vlákna pre dosiahnutie nízkej hmotnosti a vysokej pevnosti. Tento materiál chráni vnútorný modul pred poškodením a deformáciou. Zlepšila sa taktiež odolnosť voči nárazom aj štruktúrou tlačidiel, čo eliminuje potrebu vonkajších chráničov pre ovládače funkcií. Puzdro hodiniek má hrúbku iba 11,8 mm, čo je najnižšia hodnota medzi kombinovanými – analóg/digitálnými modelmi G-SHOCK. Prehľadné zobrazenie funkcii vďaka kombinácii ručičiek a displejov, plus super iluminátor – dvojité LED svetlo s vysokým jasom.

Najlepšie kúpite tu: https://bit.ly/3mectAY

Špecifikácia hodiniek:

Označenie hodiniek:      CASIO GA-2100SKE-7AER

Kolekcia hodiniek:          G-Shock

Určenie hodiniek:           Pánske hodinky, Štýl: Športové hodinky

Strojček hodiniek:           Quartz, CASIO modul 5611

Pohon hodiniek:              Batéria: 2 x SR726W, Minimálna doba prevádzky 3 roky

Zobrazenie času:              Digitálne/Analógové zobrazenie času

Materiál púzdra hodiniek:           Jemná živica/Uhlíkové vlákna, Carbon Core Guard

Materiál remienka hodiniek:      Kaučuk – biela farba, Polopriehľadné prevedenie

Povrchová úprava hodiniek:       Biela/Čierna farba, Polopriehľadné prevedenie

Zapínanie hodiniek:                   Oceľová pracka

Sklo hodiniek:                           Minerálne tvrdené sklo – odolné voči poškriabaniu

Ciferník hodiniek:            Podklad – čierna farba, Ručičky – čierna/strieborná farba, Indexy – čierna/strieborná farba, LCD display – čierna farba, Digitálne číslice – šedá farba

Vodeodolnosť hodiniek:              200 m, Vhodné na voľné potápanie

Rozmery hodiniek:          48,50 x 45,40 x 11,80 mm

Hmotnosť hodiniek:       51,00 g

Záruka na hodinky:         2 roky

Balenie hodiniek:            CASIO G-Shoc

Mohlo by vás zaujímať:

Film Náš tip Novinky

Kto boli v skutočnosti križiaci?

História križiackých výprav trvala približne 200 rokov a bolo to fasciknujúce obdobie stredoveku, ktoré si veľmi často idealizujeme a vyvoláva v nás určitý nádych romantiky. Svetlo do tejto problematiky sa snaží vniesť nový dokumentárny seriál Križiaci na Viasat History.

Čítať ďalej
Cestovanie Lines Náš tip Novinky Radíme Vám

Z Hlavnej stanice priamo na letisko Schwechat so Slovak Lines

Odteraz sa dostanete na medzinárodné letisko Schwechat ešte pohodlnejšie a rýchlejšie. Spoločnosť Slovak Lines rozširuje svoju vlajkovú autobusovú linku na Schwechat o novú nástupnú zastávku priamo pred Hlavnou železničnou stanicou v Bratislave s medzizastávkou na Einsteinovej ulici.

Čítať ďalej
Film Lifestyle Náš tip Osobnosti Lines

Kam sa podeli milióny Grace Kelly?

Grace Kelly svoju kariéru začala ako obyčajná, ale neobyčajne krásna žena, ktorá sa stala oceňovanou  hollywoodskou herečkou a módnou ikonou. Jej kariéra ale skončila rovnako rýchlo, ako sa začala. Navyše je jej rozprávkové dedičstvo je zahalené rúškom tajomstva. V polovici 50. rokov bola Grace hviezdou na najvyšších priečkach. Snažili sa ju do filmov získať najznámejší […]

Čítať ďalej