ONLINE MAGAZIN

Čo sa deje doma, keď tam nie som?

V tom pomôže inteligentná bezpečnostná kamera TP-Link Tapo C210. Jej hlavnou výhodou je, že má detekciu pohybu. Inými slovami, ak sa v zábere objaví nejaký votrelec, ste na to okamžite upozornení – a môžete si určiť, čo sa má stať. Či budete kontaktovať políciu alebo len prehovoríte ku zlodejovi, aby upustil od návštevy vášho domu. Alebo môžete aktivovať nepríjemné zvukové a svetelné efekty.

Kameru ale využijete aj v normálnych situáciách, ako napríklad pri doručení balíka. Bežne kuriér zazvoní, zistí, že nikto nie je doma a odchádza. S kamerou Tapo C210 sa vám to ale nestane. Umožňuje totiž obojstrannú komunikáciu, a tak dáte kuriérovi prostredníctvom kamery vedieť, čo má robiť. Vďaka aplikácii Tapo je  možné sledovať dianie v domácnosti 24 hodín denne 7 dní v týždni odkiaľkoľvek skrze váš smartphone.

Táto domáca bezpečnostná Wi-Fi kamera s horizontálnou a vertikálnou rotáciou dokáže natáčať jasné a ostré video v 3 Mpx rozlíšení (2304 x 1296) pri 15 snímkach za sekundu. Zorný uhol 360 ° horizontálne a 114 ° vertikálne zabezpečí, že nič nebude mimo dohľadu. Vďaka zabudovanému IR prísvitu je možné kameru využívať nepretržite vo dne aj v noci na vzdialenosť až 9 m.

 

Mohlo by vás zaujímať:

Film Náš tip Novinky

Kto boli v skutočnosti križiaci?

História križiackých výprav trvala približne 200 rokov a bolo to fasciknujúce obdobie stredoveku, ktoré si veľmi často idealizujeme a vyvoláva v nás určitý nádych romantiky. Svetlo do tejto problematiky sa snaží vniesť nový dokumentárny seriál Križiaci na Viasat History.

Čítať ďalej
Cestovanie Lines Náš tip Novinky Radíme Vám

Z Hlavnej stanice priamo na letisko Schwechat so Slovak Lines

Odteraz sa dostanete na medzinárodné letisko Schwechat ešte pohodlnejšie a rýchlejšie. Spoločnosť Slovak Lines rozširuje svoju vlajkovú autobusovú linku na Schwechat o novú nástupnú zastávku priamo pred Hlavnou železničnou stanicou v Bratislave s medzizastávkou na Einsteinovej ulici.

Čítať ďalej
Film Lifestyle Náš tip Osobnosti Lines

Kam sa podeli milióny Grace Kelly?

Grace Kelly svoju kariéru začala ako obyčajná, ale neobyčajne krásna žena, ktorá sa stala oceňovanou  hollywoodskou herečkou a módnou ikonou. Jej kariéra ale skončila rovnako rýchlo, ako sa začala. Navyše je jej rozprávkové dedičstvo je zahalené rúškom tajomstva. V polovici 50. rokov bola Grace hviezdou na najvyšších priečkach. Snažili sa ju do filmov získať najznámejší […]

Čítať ďalej