ONLINE MAGAZIN

Zábavná zimná dovolenka na Liptove

Napriek tomu, že je cestovanie z časti obmedzené, možností, ako si užiť dovolenku je niekoľko. Jednou z nich je navštíviť turistami obľúbený hotel na Liptove a užiť si neopakovateľnú zábavu a relax, ktoré vám toto nádherné prostredie ponúka.

Poďte spolu s nami nazrieť do kraja, ktorý môže byť v tejto náročnej dobe na pár dní vaším malým kúskom raja.

Samostatne stojaci apartmánový dom

Dnes je pri výbere dovolenky dôležitá nielen lokalita, ale aj bezpečnosť. V tomto smere sú Liptov a v ňom krásne apartmány v Jasnej tým najlepším riešením.

Ide o typ ubytovania v podobe samostatne stojaceho apartmánového domu, v ktorom je niekoľko dvojlôžkových izieb s prístelkami. Výhodou je prítomnosť prírodných materiálov, ktoré neboli použité iba pri stavbe apartmánu, vďaka ktorým sa budete cítiť v interiéri veľmi príjemne.

Nájdete tu aj kuchynku, obývačku a štýlovú vináreň. Pre uzavretú skupinu ľudí a spoločnosť je to ten najlepší a bezpečný typ ubytovania, aký si v dnešnej dobe na dovolenku môžete vybrať.

Krásna príroda a ideálne podmienky na relax aj zábavu

Ubytovanie v peknom hoteli na Liptove však nie je hlavným dôvodom, prečo sa vyberáme na dovolenku. Zväčša je to okolie a príroda, ktorá nám ponúka tie najlepšie scenérie. Vysokohorské prostredie Liptova je na tieto situácie ako stvorené. Neďaleko hotela sa nachádza množstvo svahov, vďaka čomu si užijete nielen lyžovanie. Určite oceníte aj wellness a množstvo ďalších príležitostí na zábavu.

Tak si všetko naplánujte a tento nádherný apartmán včas rezervujte pre celú svoju rodinu.

Zdroj obrázka:milan noga/Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Gastronómia outdoor

Objavujte krásy Dolného Rakúska na jeseň

Lány dozrievajúceho viniča, sladučké strapce hrozna, vôňa babieho leta, marhúľ, vína… Také je Dolné Rakúsko na jeseň. Požičajte si bicykel a vybehnite obdivovať prírodu, užite si prechádzky pri Dunaji či v lužných lesoch, dobré jedlo v „Heuriger“ alebo zájdite na prehliadku viníc a vínnych pivníc. A určite nevynechajte ani vinobranie a jesenné festivaly. Región hrozna a vína Dolné […]

Čítať ďalej
Architektúra Cestovanie Náš tip

Hrad Helfštýn

Monumentálna hradná architektúra Helfštýna sa týči nad údolím Moravskej brány. Celý komplex tvorí rad stavieb úžitkových i fortifikačných. V súčasnej dobe sú na hrade sprístupnené štyri nádvoria. Má päticu brán, množstvo bášt, veží a rozsiahly systém vnútorného i vonkajšieho opevnenia. Svojou rozlohou patrí k najrozsiahlejším hradným komplexom v Európe. História hradu Rozsiahla zrúcanina hradu Helfštýna, […]

Čítať ďalej
Cestovanie

Predstavujeme vám najkrajšie zámky a hrady na južnej Morave

Hoci v posledných dňoch zavládlo v našej republike sychravé počasie, predpoveď na nasledujúce týždne je značne pozitívna; babie leto! A viete, ako si babie leto užijete najviac? Predsa sa pohárikom burčiaku v ruke. Ako je známe, najlepšie burčiak nájdete na južnej Morave, rovnako ako niektoré z najkúzelnejších hradov a zámkov. Využite prílev posledných slnečných lúčov […]

Čítať ďalej