ONLINE MAGAZIN

Zábavná zimná dovolenka na Liptove

Napriek tomu, že je cestovanie z časti obmedzené, možností, ako si užiť dovolenku je niekoľko. Jednou z nich je navštíviť turistami obľúbený hotel na Liptove a užiť si neopakovateľnú zábavu a relax, ktoré vám toto nádherné prostredie ponúka.

Poďte spolu s nami nazrieť do kraja, ktorý môže byť v tejto náročnej dobe na pár dní vaším malým kúskom raja.

Samostatne stojaci apartmánový dom

Dnes je pri výbere dovolenky dôležitá nielen lokalita, ale aj bezpečnosť. V tomto smere sú Liptov a v ňom krásne apartmány v Jasnej tým najlepším riešením.

Ide o typ ubytovania v podobe samostatne stojaceho apartmánového domu, v ktorom je niekoľko dvojlôžkových izieb s prístelkami. Výhodou je prítomnosť prírodných materiálov, ktoré neboli použité iba pri stavbe apartmánu, vďaka ktorým sa budete cítiť v interiéri veľmi príjemne.

Nájdete tu aj kuchynku, obývačku a štýlovú vináreň. Pre uzavretú skupinu ľudí a spoločnosť je to ten najlepší a bezpečný typ ubytovania, aký si v dnešnej dobe na dovolenku môžete vybrať.

Krásna príroda a ideálne podmienky na relax aj zábavu

Ubytovanie v peknom hoteli na Liptove však nie je hlavným dôvodom, prečo sa vyberáme na dovolenku. Zväčša je to okolie a príroda, ktorá nám ponúka tie najlepšie scenérie. Vysokohorské prostredie Liptova je na tieto situácie ako stvorené. Neďaleko hotela sa nachádza množstvo svahov, vďaka čomu si užijete nielen lyžovanie. Určite oceníte aj wellness a množstvo ďalších príležitostí na zábavu.

Tak si všetko naplánujte a tento nádherný apartmán včas rezervujte pre celú svoju rodinu.

Zdroj obrázka:milan noga/Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať:

Architektúra Náš tip Radíme Vám

Brno láka na 5 ikonických víl modernej architektúry

Po vlaňajšom úspechu turistického balíčka 1 víkend a 4 ikonické vily, ktorý ponúkalo TIC BRNO v spolupráci so správcami všetkých objektov, sa tento rok môžu návštevníci Brna tešiť na prírastok: Za víkend totiž majú šancu spoznať hneď 5 víl – vrátane novo otvorenej Arnoldovej vily. „Vďaka výnimočnej spolupráci piatich brnianskych inštitúcií vznikol pred dvoma rokmi […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor Príroda Radíme Vám

6 romantických botanických záhrad v Maďarsku, ktoré vás túto jar opantajú

V čase, keď sa jar v Maďarsku neodvratne blíži, 35 botanických záhrad v krajine ožíva kaleidoskopom farieb a vôní. Záhrady sa prebúdzajú a stávajú útočiskom, v ktorom kvety kvitnú s bezkonkurenčnou eleganciou a vytvárajú obraz zasnenej romantiky. Pre návštevníkov zo Slovenska môžu byť tieto arboréta, ktoré nájdete v blízkosti vášho bydliska, príjemným prekvapením, a sú […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Umenie a kultúra

TIP NA VÍKEND

Divadlo Jána Palárika v Trnave uvedie v piatok a v sobotu obľúbenú inscenáciu venovanú Jaroslavovi Filipovi, predstavenie s názvom Púpätko bude patriť deťom od šiestich mesiacov a výstavy ponúkajú dve trnavské galérie.

Čítať ďalej