ONLINE MAGAZIN

Zábavná zimná dovolenka na Liptove

Napriek tomu, že je cestovanie z časti obmedzené, možností, ako si užiť dovolenku je niekoľko. Jednou z nich je navštíviť turistami obľúbený hotel na Liptove a užiť si neopakovateľnú zábavu a relax, ktoré vám toto nádherné prostredie ponúka.

Poďte spolu s nami nazrieť do kraja, ktorý môže byť v tejto náročnej dobe na pár dní vaším malým kúskom raja.

Samostatne stojaci apartmánový dom

Dnes je pri výbere dovolenky dôležitá nielen lokalita, ale aj bezpečnosť. V tomto smere sú Liptov a v ňom krásne apartmány v Jasnej tým najlepším riešením.

Ide o typ ubytovania v podobe samostatne stojaceho apartmánového domu, v ktorom je niekoľko dvojlôžkových izieb s prístelkami. Výhodou je prítomnosť prírodných materiálov, ktoré neboli použité iba pri stavbe apartmánu, vďaka ktorým sa budete cítiť v interiéri veľmi príjemne.

Nájdete tu aj kuchynku, obývačku a štýlovú vináreň. Pre uzavretú skupinu ľudí a spoločnosť je to ten najlepší a bezpečný typ ubytovania, aký si v dnešnej dobe na dovolenku môžete vybrať.

Krásna príroda a ideálne podmienky na relax aj zábavu

Ubytovanie v peknom hoteli na Liptove však nie je hlavným dôvodom, prečo sa vyberáme na dovolenku. Zväčša je to okolie a príroda, ktorá nám ponúka tie najlepšie scenérie. Vysokohorské prostredie Liptova je na tieto situácie ako stvorené. Neďaleko hotela sa nachádza množstvo svahov, vďaka čomu si užijete nielen lyžovanie. Určite oceníte aj wellness a množstvo ďalších príležitostí na zábavu.

Tak si všetko naplánujte a tento nádherný apartmán včas rezervujte pre celú svoju rodinu.

Zdroj obrázka:milan noga/Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať:

Film Náš tip Osobnosti Lines Radíme Vám

Kráľovné starovekého Egypta 10 zaujímavých faktov o dcére slávnej Kleopatry

Kleopatra je bezpochýb najznámejšou kráľovnou starého Egypta. Avšak nebola jedinnou vládkyňou zo zeme pyramíd. Preskúmajte spolu s Viasat History zaujímavosti zo života najznámejších a najzáhadnejších kráľovien tejto veľkej civilizácie.  Nový trojdielny špeciál Kráľovné starovekého Egypta, ktorý má premiéru v piatok 2. júna, sa na základe najnovších vedeckých výskumov zaoberá príbehom kráľovnej Tiye, ktorá bola pred viac […]

Čítať ďalej
Cestovanie Gastronómia Náš tip outdoor Radíme Vám

Smolenický zámok privíta premierový ročník podujatia Pálffyho slávnosti vína

Smolenice, 29. 5. 2023 – Premiérový ročník podujatia Pálffyho slávnosti vína sa uskutoční v sobotu 3. júna na Smolenickom zámku. Región Trnava je oblasťou svetových vín, kde nejedno vinárstvo tohto kraja prinieslo svojim producentom ocenenia a medaily zo svetových súťaží. Podujatie Pálffyho slávnosti vína ponúka možnosť ochutnať to najlepšie z produkcie lokálnych vinárstiev. „Miestom podujatia je […]

Čítať ďalej
Cestovanie Radíme Vám Tlačová správa Umenie a kultúra

Turistická sezóna v Česku v neštátnych pamiatkach zapojených do projektu Objavuj pamiatky

Projektová platforma Objavuj pamiatky vznikla v roku 2018. Prezentuje a propaguje neštátne kultúrne a technické pamiatky v Česku (v tomto roku viac ako 120 objektov). Pre širokú verejnosť spustila atraktívny webový portál, prevádzkuje sociálne siete FB a IG (pozvánky na kultúrne podujatia, seriály, súťaže, fotografie, videá, 3D prehliadky, podcasty a pod.), každoročne vydáva prehľadnú tlačovinu […]

Čítať ďalej