ONLINE MAGAZIN

Zábavná zimná dovolenka na Liptove

Napriek tomu, že je cestovanie z časti obmedzené, možností, ako si užiť dovolenku je niekoľko. Jednou z nich je navštíviť turistami obľúbený hotel na Liptove a užiť si neopakovateľnú zábavu a relax, ktoré vám toto nádherné prostredie ponúka.

Poďte spolu s nami nazrieť do kraja, ktorý môže byť v tejto náročnej dobe na pár dní vaším malým kúskom raja.

Samostatne stojaci apartmánový dom

Dnes je pri výbere dovolenky dôležitá nielen lokalita, ale aj bezpečnosť. V tomto smere sú Liptov a v ňom krásne apartmány v Jasnej tým najlepším riešením.

Ide o typ ubytovania v podobe samostatne stojaceho apartmánového domu, v ktorom je niekoľko dvojlôžkových izieb s prístelkami. Výhodou je prítomnosť prírodných materiálov, ktoré neboli použité iba pri stavbe apartmánu, vďaka ktorým sa budete cítiť v interiéri veľmi príjemne.

Nájdete tu aj kuchynku, obývačku a štýlovú vináreň. Pre uzavretú skupinu ľudí a spoločnosť je to ten najlepší a bezpečný typ ubytovania, aký si v dnešnej dobe na dovolenku môžete vybrať.

Krásna príroda a ideálne podmienky na relax aj zábavu

Ubytovanie v peknom hoteli na Liptove však nie je hlavným dôvodom, prečo sa vyberáme na dovolenku. Zväčša je to okolie a príroda, ktorá nám ponúka tie najlepšie scenérie. Vysokohorské prostredie Liptova je na tieto situácie ako stvorené. Neďaleko hotela sa nachádza množstvo svahov, vďaka čomu si užijete nielen lyžovanie. Určite oceníte aj wellness a množstvo ďalších príležitostí na zábavu.

Tak si všetko naplánujte a tento nádherný apartmán včas rezervujte pre celú svoju rodinu.

Zdroj obrázka:milan noga/Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie outdoor Príroda Tlačová správa

Obce Šumiac a Telgárt spojila nová bezpečná cyklistická trasa

Banskobystrický samosprávny kraj spojil rázovité obce Šumiac a Telgárt zrekonštruovanou viacúčelovou cestou určenou najmä pre cyklistov. „Zelená stuha Horehronia“ je najdlhšou značenou cyklotrasou v regióne Horehronie. Tiahne sa od obce Telgárt údolím Hrona až po Bystrú a meria spolu takmer 90km. Trasa je vhodná najmä pre horské bicykle. Rekonštrukcia úseku Telgárt a Šumiac výrazne prispela k bezpečnosti a zatraktívneniu tejto […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor Radíme Vám

VEĽKÁ PRÁZDNINOVÁ ZÁBAVA NA ZÁMKU SCHLOSS HOF

Od 6. augusta do 4. septembra sa dianie na zámku Schloss Hof nesie v znamení letných prázdnin. Počas celého jedného mesiaca je k dispozícii pestrý program s kreatívnymi workshopmi, divadelnými i hudobnými vystúpeniami. Na návštevu príde gašparko aj kúzelník.   Schloss Hof Kinder springen vor Schloss(c)SKB Foto: Astrid Knie Ak sa rozhodnete pre návštevu zámku […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor

Ruch a pohostinnosť gruzínskych uličiek

Gruzínsko je krajina s bohatou históriou siahajúcou k Gréckym Argonautom, s ranostredovekými kresťanskými kláštormi a pevnosťami, s vynikajúcim vínami nádhernou prírodou. Biele vrcholky Kaukazu kontrastujú s modrou oblohou a zelenými pastvinami malebných nižších hrebeňov. Vstupnou bránou do Gruzínska je trojica miest Tbilisi, Kutaisi a prímorské Batumi. Tentokrát sa nebudeme ponáhľať do horských dedín a za […]

Čítať ďalej