ONLINE MAGAZIN

Ako vybaviť a pripraviť auto na cestovanie s deťmi?

Užívať si cestovanie po celom svete je naozaj jednoduché. Ako to ale zvládnuť s deťmi? To a viac sa dozviete v našom článku, v ktorom si povieme, čo sa javí ako najväčší problém rodičov. Naučíme vás, ako vybaviť auto na výlety a cestovanie s deťmi.

Veľmi rýchlo zistíte, že to nie je nič zložité a náročné. Stačí urobiť niekoľko jednoduchých rozhodnutí.

Popremýšľajte o maximalizácii voľného miesta

Pri príprave auta na cestu začnite kufrom: všetok voľný priestor tu slúži pre vaše veci, ktoré vám na ceste zaručujú maximálne pohodlie. Aby bolo uloženie cestovných tašiek a všetkých iných dôležitých vecí v batožinovom priestore bezpečné a pohodlné, nezabudnite do vozidla umiestniť špeciálne vaničky do kufra. Ich použitím sa vyhnete mnohým zbytočným problémom.

Nezabudnite ani na počet cestujúcich a voľných miest. Niekedy môžu nevyužité sedačky priestor v aute uvoľniť pre ďalšie dôležité položky.

Fľaša na vodu

Na dlhej ceste môžete vďaka zásobe 5 alebo 6 litrových nádob na vodu veľa ušetriť. Pramene, mnohých minerálnych vôd vám ich pomôžu pravidelne doplňovať. Tekutiny sú pre naše telo dôležité, tak na ne nezabudnite ani na cestách. Zvýšite si tým svoj komfort a energiu.

Odolné koberčeky do auta

Nielen teraz v zime, ale aj v lete sa charakter počasia veľmi rýchlo mení. Slnkom zaliate končiare sú v momente zahalené do tmavých mrakov, z ktorých často padá dážď alebo sneh. Vaše a nepohodlie detí to ovplyvní tak, že sa v aute začne hromadiť špina a blato zachytené na topánkach.

Aby to neohrozilo stav a kvalitu vášho drahého vozidla, nezabudnite ani na odolné koberčeky do auta. Zo špeciálneho materiálu, ktorý sa jednoducho čistí a odoláva mechanickému poškodeniu, vám koberčeky poskytnú komfort za akýchkoľvek podmienok. Vaše auto bude pritom čisté a pripravené na ďalšie nové zážitky z ciest.

Zdroj obrázka:Soloviova Liudmyla/Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať:

Film Náš tip Osobnosti Lines Radíme Vám

Kráľovné starovekého Egypta 10 zaujímavých faktov o dcére slávnej Kleopatry

Kleopatra je bezpochýb najznámejšou kráľovnou starého Egypta. Avšak nebola jedinnou vládkyňou zo zeme pyramíd. Preskúmajte spolu s Viasat History zaujímavosti zo života najznámejších a najzáhadnejších kráľovien tejto veľkej civilizácie.  Nový trojdielny špeciál Kráľovné starovekého Egypta, ktorý má premiéru v piatok 2. júna, sa na základe najnovších vedeckých výskumov zaoberá príbehom kráľovnej Tiye, ktorá bola pred viac […]

Čítať ďalej
Cestovanie Gastronómia Náš tip outdoor Radíme Vám

Smolenický zámok privíta premierový ročník podujatia Pálffyho slávnosti vína

Smolenice, 29. 5. 2023 – Premiérový ročník podujatia Pálffyho slávnosti vína sa uskutoční v sobotu 3. júna na Smolenickom zámku. Región Trnava je oblasťou svetových vín, kde nejedno vinárstvo tohto kraja prinieslo svojim producentom ocenenia a medaily zo svetových súťaží. Podujatie Pálffyho slávnosti vína ponúka možnosť ochutnať to najlepšie z produkcie lokálnych vinárstiev. „Miestom podujatia je […]

Čítať ďalej
Cestovanie Radíme Vám Tlačová správa Umenie a kultúra

Turistická sezóna v Česku v neštátnych pamiatkach zapojených do projektu Objavuj pamiatky

Projektová platforma Objavuj pamiatky vznikla v roku 2018. Prezentuje a propaguje neštátne kultúrne a technické pamiatky v Česku (v tomto roku viac ako 120 objektov). Pre širokú verejnosť spustila atraktívny webový portál, prevádzkuje sociálne siete FB a IG (pozvánky na kultúrne podujatia, seriály, súťaže, fotografie, videá, 3D prehliadky, podcasty a pod.), každoročne vydáva prehľadnú tlačovinu […]

Čítať ďalej