ZAŽILI STE UŽ JAR NA DONOVALOCH?

Donovaly sú známym letným a zimným strediskom s množstvom atrakcií pre každú vekovú skupinu. Ale zažili ste už na Donovaloch jar? Obdobie, kedy donovalská príroda striedaním leta a zimy namaľuje okolitým horám nenapodobniteľný farebný ráz, ktorý v sebe kĺbi to najpodmanivejšie z hneď dvoch národných parkov – Nízkych Tatier a Veľkej Fatry.

Tie ponúkajú množstvo turistických trás a cyklotrás, prostredníctvom ktorých spoznáte okolité donovalské osady, prírodné a kultúrne pamiatky alebo sa môžete vydať na dlhšiu túru hrebeňom Nízkych Tatier i Veľkej Fatry. Príjemné jarné počasie, rozkvitnuté lúky, stromy a hlavne nepreplnené chodníky, kde si vychutnáte dokonalý aktívny oddych.

Po návrate z kratšej, či dlhšej túry dobre padne, keď sa o vás niekto dokonale postará. V Residence Hotel & Club**** sa postarajú o vás a vaše zmysly, veď nie nadarmo si hovoria práve Hotelom piatich zmyslov.
Hotel je typický svojim jedinečným Ayurvédskym wellness, kde sa vám budú venovať indickí terapeuti, ktorí tejto 5000 rokov starej orientálnej vede rozumejú dokonale. Pomocou odborných rád
a špeciálnych masáží sa presvedčíte, že byť zdravý a šťastný je úplne jednoduché.

 

Okrem ayurvédy si môžete samozrejme dopriať klasické masáže, saunový svet a taktiež jedinečné tvárové a telové procedúry so značkou Sothys Paris. Spojenie skvelej kuchyne, štýlovej reštaurácie a jedinečného panoramatického výhľadu na okolité hory zaručuje neobyčajný kulinársky zážitok. Potešenie pre chuťové poháriky prináša s pravidelne sa meniacim sezónnym menu šéfkuchár hotela Richard Noskovič, ktorý sa inšpiruje filozofiou „jedlo ako liek“.

V ponuke okrem klasického à la carte menu ponúka hotel aj zdravé Ayur Ganesh menu pripravované z čerstvých BIO surovín. Residence Hotel & Club**** so svojou polohou, službami, širokou ponukou pobytových balíkov a najmä svojimi vysoko hodnotenými službami je ideálnym miestom pre váš pobyt na Donovaloch.

RESIDENCE HOTEL ****
Donovaly 198
976 39 Donovaly
Slovenská Republika
GPS súradnice:
V +19° 13´ 42″  S +48° 52´ 38″

Tel.: +421 484 199 777
Mobil: +421 917 432 511
Fax: +421 48 41 99 796
E-mail: reception@residencehotel.eu