ONLINE MAGAZIN

Ovládajte prepravu pomocou špičkového GPS monitoringu

Postrehli ste vo firme výrazné straty pre zvýšené náklady za pohonné hmoty? Nie je vám celkom jasné, na aký účel sú pracovníkmi využívané dopravné prostriedky nákladnej flotily? Zišla by sa vám lepšia kontrola logistiky a jej systému? Máme pre vás riešenie.

GPS monitoring zistí informácie a polohu každej dopravnej jednotky vozového parku, vďaka čomu budete vedieť aplikovať do jeho procesu riadenia správne riešenia a predísť možným stratám a poruchám na vozidlách.

Výhody, ktoré monitoringom vozidiel získate

Správy o prevádzke vozidiel a vodičoch, počet najazdených kilometrov, hodiny motora, priemerná spotreba paliva, meškania a porušenia, náklady na prevádzku prepravy – to všetko sú hlavné dôvody, pre ktoré sa stále väčší počet firiem rozhoduje využiť pri podnikaní moderný GPS monitoring.

Eliminujte tiež používanie vozidiel na osobné účely a znižuje počet najazdených kilometrov mimo pracovnej doby.

Nesmierne dôležitou výhodou tohto systému je, že máte pod kontrolou plánovanie trás, prideľovanie úloh vodičom a sledovanie ich implementácie, prípadne upozornenie v prípade porušenia nariadení. Všetko vďaka podrobným informáciám v online knihe jázd.

Kontrola vozového parku na diaľku

Veľkým problémom pri riadení vozového parku môžu byť aj narastajúce pokuty vodičov za nedodržanie a prekročenie povolenej rýchlosti pri doručovaní zásielok. S moderným a spoľahlivým GPS systémom monitorovania vozidiel máte pod kontrolou aj tieto veci. Rýchlosť a kvalita jazdy sa môžu niekedy postarať o poriadne komplikácie v podnikaní tiež.

Ďalšou nevýhodou pri využívaní firemných vozidiel pracovníkmi je aj ich opotrebovanie a údržba. V prípade porušenia týchto vecí, nesprávneho zaobchádzania s majetkom firmy alebo prekročení  povolených limitov tak môžete zasiahnuť diaľkovým blokovaním motora.

GPS monitoring vám umožní mať majetok firmy pod absolútnou kontrolou, bez toho, aby ste ho museli mať na očiach. Tak sa o tom presvedčte a do firmy monitoring zaveďte.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip Šport Technika Technológie

Kolobežkári budú v Bratislave jazdiť stovkou !

Kolobežkári budú v Bratislave jazdiť stovkou: Z prvých pretekov vzídu najlepší borci na elektrinu Bratislava, 28. júla 2021 – Preteky elektrických kolobežiek už onedlho odskúšajú schopnosti a zručnosť prvých odvážnych jazdcov. Tí budú stáť pri zrode novej motoristickej disciplíny, pri ktorej budú atakovať rýchlosť až 100 km/h na kolobežkách. Úplne prvý seriál takýchto pretekov v […]

Čítať ďalej
Cestovanie Radíme Vám

Hviezda kúpeľnej scény: Hotel Park Piešťany

Aj na vás doľahla zo všetkého, čo sa naokolo deje, nepríjemná únava? Komplikuje vám život neustály pracovný stres a náročná starostlivosť o domácnosť? Využite čas dovoleniek na relax v prekrásnom prostredí jedného z najkrajších kúpeľných miest na Slovensku. Užite si plnými dúškami nádherný wellness pobyt v Piešťanoch a uvidíte, že energie budete mať na rozdávanie. […]

Čítať ďalej
Cestovanie Gastronómia outdoor Príroda Radíme Vám Zdravie

Zdravá energia na dlhé cestovanie

Energia je pre náš život veľmi dôležitá. Potrebujete ju v škole, v práci a vo voľnom čase s rodinou. Veľmi veľa jej ale určite spotrebuje vaše telo pri dlhých cestách v aute. A ak ste sa toto leto rozhodli vozidlom cestovať na dovolenku, je dobré, ak sa zoznámite s niektorými spôsobmi jej doplnenia. Poistiť sa […]

Čítať ďalej