Powerbanka T5000C

ADATA predstavuje powerbanku T5000C v pastelových farbách a s kvetinovým vzorom.

ADATA Technology, popredný výrobca výkonných DRAM modulov a NAND Flash produktov, predstavila powerbanky 5000mAh T5000C. Kompaktná T5000C ide na trh v unikátnom dámskom štýle s kvetinovými vzormi a v dvoch pastelových farbách – púdrovo ružovej a sviežej modrej. Okrem netradičného vzhľadu ponúkne T5000C množstvo funkcií, vrátane portov USB-A a USB-C, ktoré podporujú obojsmerné nabíjanie.

Unikátny design – pastelové farby a kvetinový vzor

T5000C sa na prvý pohľad odlišuje od designu tradičných powerbánk. Nová T5000C sa totiž nebojí farieb a vzorov, ktoré pôsobia výrazne, sviežo a veľmi žensky. Okrem neprehliadnuteľných farieb a vzorov je powerbanka príjemná na dotyk vďaka použitému materiálu.

 

Ideálna na cesty – kompaktná a ľahká

T5000C je ideálna pre zaneprázdnené ženy, ktoré sú neustále v pohybe a na cestách. Jej až neuveriteľne štíhle telo (1, 42 cm) je porovnateľné s rozmermi dnešných smartfónov a jej hmotnosť je iba 125 g. Užívateľkám sa komfortne zmestí do každej tašky, kabelky, ale aj zadného vrecka.

Duálne porty a obojsmerné nabíjanie

T5000C má dva USB porty (USB-A a USB-C) s výstupným prúdom až 3,0 A, čo umožní používateľom nabíjať dve zariadenia súčasne. Navyše port typu C podporuje obojsmerné nabíjanie a dovoľuje používateľom nabíjať T5000C alebo iné zariadenia typu C jediným káblom.

Komplexná ochrana

Bezpečná prevádzka je zaručená vďaka ochranným opatreniam zariadenia proti prebitiu, nadmernému vybitiu, prehriatiu, skratu a prepätiu na vstupe a výstupe.