ONLINE MAGAZIN

JESEŇ SA UŽ BLÍŽI – Wellnessujte a oddychujte s nami v hoteloch SOREA!

Keďže je jeseň značne spojená s prírodou, kde si ju možno lepšie vychutnať, ako v najkrajších prírodných lokalitách Slovenska? Hotelová spoločnosť SOREA má pre vás prichystanú výhodnú ponuku produktových balíčkov a služieb ktoré sa vám postarajú o nezabudnuteľné jesenné zážitky plné oddychu.


Hotel SOREA ĽUBOVŇA

Okolie Vysokých Tatier je na jeseň obľúbenénielen pre krásu hôr a okolitej flóry ale taktiež pre množstvo turistických, cykloturistických a iných športových a oddychových aktivít .
Prechádzky či poznávacie výlety môžete spojiť s ubytovaním v Hoteli SOREA TRIGAN na Štrbskom plese.
Pobyt si môžete obohatiť návštevou hotelového wellness centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU s unikátnym panoramatickým výhľadom.
V Tatranskej Lomnici –športovom a kultúrnom centre Vysokých Tatier, môžete nájsť Hotel SOREA TITRIS ktorí ma okrem iného prichystaný zábavný Halloweensky program pre rodiny s deťmi a vychutnať si môžete aj wellness zážitky vo vodnom a saunovom svete AQUA Relax centrum.


Hotel SOREA ĽUBOVŇA

V podobnom duchu sa nesie aj pobyt v Hoteli SOREA URÁN (Tatranská Lomnica) kde na vás opäť čaká relax v hotelovom wellness centre Wellness URANIA s bazénmi, vodnými atrakciami, saunami, rôznymi druhmi masáží a zábalov. Pre rodiny s deťmi či väčšie skupiny návštevníkov je bezpochyby zaujímavý Hotel SOREA HUTNÍK v Tatranských Matliaroch.
Hotel má najširšiu ponuku služieb od novo zrekonštruovaného bazéna, cez BOWLING centrum až po minigolf či telocvičňu. Liptov, vrchy Ďumbier či Chopok, Demänovský kras, malebné doliny – to je len zlomok lákadiel ktorými sa pýšia Nízke Tatry.


Wellness URANIA, Hotel SOREA URÁN

V tomto nádhernom prostredí, ako stvorenom pre načerpanie nových síl počas jesene, vám poskytne ubytovanie Hotel SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne, kde na vás okrem Dušičkových animácií pre deti čakajú vyhľadávané bazény s termálnou vodou ktorá ma nielen odpočinkové ale i ozdravné účinky pri rôznych zdravotných ťažkostiach.
Neďaleko v Jánskej doline sa nachádza Hotel SOREA ĎUMBIER vhodný aj pre nenáročných cestovateľov a v Demänovskej doline Hotel SOREA SNP kde sa na jeseň otvára novučičké wellness centrum WELLNESS EUPHORIA s bazénmi, vodnými atrakciami, saunami a panoramatickým výhľadom.


WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU, Hotel SOREA TRIGAN

Spiš právom prezývaný „Klenotnica Slovenska“ patrí medzi turisticky najatraktívnejšie miesta nielen na Slovensku ale aj v celej strednej a východnej Európe. Okrem unikátnych historických pamiatok tu môžete nájsť aj Hotel SOREA ĽUBOVŇA, ktorý poskytuje ubytovanie s hotelovými službami ako sú infrasauna, vírivá perlička s chromoterapiou, fytoterapia a ďaľšie.
V blízkosti hotela sa nachádza minerálny prameň Ľubovnianka a prameň MISS+ pre ženy.


AQUA Relax centrum, Hotel SOREA TITRIS

Jesennú dovolenku si môžete vychutnať aj v Bratislave s ubytovaním na hradnom vŕšku v Hoteli SOREA REGIA. Hotel zabezpečuje fakultatívne výlety v rámci ktorých môžete navštíviť Viedeň, Budapešť či užiť si výlet loďou do Gabčíkova. Veríme že si vyberiete zo skvelej jesennej ponuky a zažijete nezabudnuteľnú dovolenku v hoteloch spoločnosti SOREA!

Viacej informácií nájdete aj na stránke: www.sorea.sk

 

Na titulke: Hotel SOREA TRIGAN

 

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Príroda Radíme Vám

Chorvátske turistické združenie spustilo novú zimnú kampaň „Chorvátsko – zimná ríša divov“

Chorvátske turistické združenie spustilo novú zimnú propagačnú kampaň „Chorvátsko – zimná ríša divov“, ktorá pobeží do 10. januára naprieč kľúčovými trhmi, teda trhmi Nemecka, Slovinska, Rakúska, Poľska, Českej republiky, Slovenska, Maďarska, Talianska, Holandska, Francúzska, Veľkej Británia, Belgicka, Švédska a Nórska. Kampaň pobeží na sociálnych sieťach vrátane Facebooku, Instagramu, Twitteru, TikToku a Pinterestu s použitím značiek […]

Čítať ďalej
Architektúra Cestovanie Health outdoor Príroda Radíme Vám Zdravie

Voda a čerstvý vzduch – jedinečná ordinácia v Jesnníkoch

Redakcia In Drive magazínu sa pred časom vybrala do regiónu, ktorý preslávil zakladateľ prvých vodoliečebných kúpeľov na svete, Vincenz Priessnitz. Po príjemnej a bezproblémovej ceste od  Bratislavy, smerom na Brno, Olomouc a Šumperk sa dostanete do obce Jeseník, ktorá je len 300 kilometrov vzdialená od Bratislavy. Nad obcou Jeseník sa v pôvodne malej osade Gräfenberg […]

Čítať ďalej
Architektúra Automobily Cestovanie Lines Novinky

Fakty o novej autobusovej stanici Nivy

Nová autobusová stanica Nivy Rozloha autobusovej stanice 30315m2 (z toho čakáreň 2945m2, priestor nástupísk a výstupísk 4788m2 a dopravný priestor 22582m2). Prevádzková doba 24/7, pričom v čase mimo otváracích hodín Nivy centra je k dispozícii vchod pri Nivy Tower. Denná kapacita stanice: očakávaná: 9500 cestujúcich (nástup aj výstup, 6700 prímestská / 1000 diaľková / 1800 medzinárodná doprava), 1100 spojov […]

Čítať ďalej