ONLINE MAGAZIN

JESEŇ SA UŽ BLÍŽI – Wellnessujte a oddychujte s nami v hoteloch SOREA!

Keďže je jeseň značne spojená s prírodou, kde si ju možno lepšie vychutnať, ako v najkrajších prírodných lokalitách Slovenska? Hotelová spoločnosť SOREA má pre vás prichystanú výhodnú ponuku produktových balíčkov a služieb ktoré sa vám postarajú o nezabudnuteľné jesenné zážitky plné oddychu.


Hotel SOREA ĽUBOVŇA

Okolie Vysokých Tatier je na jeseň obľúbenénielen pre krásu hôr a okolitej flóry ale taktiež pre množstvo turistických, cykloturistických a iných športových a oddychových aktivít .
Prechádzky či poznávacie výlety môžete spojiť s ubytovaním v Hoteli SOREA TRIGAN na Štrbskom plese.
Pobyt si môžete obohatiť návštevou hotelového wellness centra WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU s unikátnym panoramatickým výhľadom.
V Tatranskej Lomnici –športovom a kultúrnom centre Vysokých Tatier, môžete nájsť Hotel SOREA TITRIS ktorí ma okrem iného prichystaný zábavný Halloweensky program pre rodiny s deťmi a vychutnať si môžete aj wellness zážitky vo vodnom a saunovom svete AQUA Relax centrum.


Hotel SOREA ĽUBOVŇA

V podobnom duchu sa nesie aj pobyt v Hoteli SOREA URÁN (Tatranská Lomnica) kde na vás opäť čaká relax v hotelovom wellness centre Wellness URANIA s bazénmi, vodnými atrakciami, saunami, rôznymi druhmi masáží a zábalov. Pre rodiny s deťmi či väčšie skupiny návštevníkov je bezpochyby zaujímavý Hotel SOREA HUTNÍK v Tatranských Matliaroch.
Hotel má najširšiu ponuku služieb od novo zrekonštruovaného bazéna, cez BOWLING centrum až po minigolf či telocvičňu. Liptov, vrchy Ďumbier či Chopok, Demänovský kras, malebné doliny – to je len zlomok lákadiel ktorými sa pýšia Nízke Tatry.


Wellness URANIA, Hotel SOREA URÁN

V tomto nádhernom prostredí, ako stvorenom pre načerpanie nových síl počas jesene, vám poskytne ubytovanie Hotel SOREA MÁJ v Liptovskom Jáne, kde na vás okrem Dušičkových animácií pre deti čakajú vyhľadávané bazény s termálnou vodou ktorá ma nielen odpočinkové ale i ozdravné účinky pri rôznych zdravotných ťažkostiach.
Neďaleko v Jánskej doline sa nachádza Hotel SOREA ĎUMBIER vhodný aj pre nenáročných cestovateľov a v Demänovskej doline Hotel SOREA SNP kde sa na jeseň otvára novučičké wellness centrum WELLNESS EUPHORIA s bazénmi, vodnými atrakciami, saunami a panoramatickým výhľadom.


WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU, Hotel SOREA TRIGAN

Spiš právom prezývaný „Klenotnica Slovenska“ patrí medzi turisticky najatraktívnejšie miesta nielen na Slovensku ale aj v celej strednej a východnej Európe. Okrem unikátnych historických pamiatok tu môžete nájsť aj Hotel SOREA ĽUBOVŇA, ktorý poskytuje ubytovanie s hotelovými službami ako sú infrasauna, vírivá perlička s chromoterapiou, fytoterapia a ďaľšie.
V blízkosti hotela sa nachádza minerálny prameň Ľubovnianka a prameň MISS+ pre ženy.


AQUA Relax centrum, Hotel SOREA TITRIS

Jesennú dovolenku si môžete vychutnať aj v Bratislave s ubytovaním na hradnom vŕšku v Hoteli SOREA REGIA. Hotel zabezpečuje fakultatívne výlety v rámci ktorých môžete navštíviť Viedeň, Budapešť či užiť si výlet loďou do Gabčíkova. Veríme že si vyberiete zo skvelej jesennej ponuky a zažijete nezabudnuteľnú dovolenku v hoteloch spoločnosti SOREA!

Viacej informácií nájdete aj na stránke: www.sorea.sk

 

Na titulke: Hotel SOREA TRIGAN

 

Mohlo by vás zaujímať:

Architektúra Film Náš tip Radíme Vám

Dokumentárna séria Stratené mestá Biblie odhalí tajomstvá biblických príbehov

Stratené mestá Biblie je nový dvojdielny dokument na televíznej stanici Viasat History. Slovenská premiéra bude odvysielaná v nedeľu 25. septembra o 21:00 a nadšencov histórie zavedie na miesta, ktoré sa neodmysliteľne spájajú so starozákonnými textami. Objavíte Babylon, Uruk, Ur, Ninive či Girsu z doposiaľ nevídanej perspektívy.  Starý zákon vďaka dokumentu Stratené mestá Biblie znova ožije. Dostaneme sa na miesta, […]

Čítať ďalej
Film Náš tip Radíme Vám

Epic Drama odvysiela tretiu sériu výpravného seriálu Ponorka

Kritikmi aj divákmi oceňovaný koprodukčný seriál Ponorka (Das Boot) sa vracia. Slovenskú premiéru 3. série si môžete pozrieť už vo štvrtok 29. septembra o 21:00 exkluzívne na Epic Drama.   Fanúšikovia prvých dvoch sérii sa majú zaručene na čo tešiť. Pokiaľ však seriál Ponorka nepoznáte, rozhodne čítajte ďalej. Keď mala nová desaťdielna séria premiéru v Nemecku a vo […]

Čítať ďalej
Cestovanie

Ako môže vyzerať peklo v lietadle? Stačí na to jedno malé dieťa

Cestujúci letu spoločnosti Lufthansa z Nemecka do New Jersey na svoj let asi len tak nezabudnú. Nepríjemne im ho spestril malý chlapec, ktorý niekoľko hodín v kuse kričal, preliezal sedadlá a prechádzal sa uličkami lietadla. Jeho správanie natočil Shane Townley a zverejnil na internete. Niektorí diváci sympatizujú s dieťaťom a jeho matkou, iní kritizujú. Do […]

Čítať ďalej