ONLINE MAGAZIN

International House Bratislava – Vaša jazyková škola.

International House Bratislava patrí medzi veľké jazykové školy, poskytuje komplexné služby v oblasti výučby cudzích jazykov. Podporujeme moderný spôsob výučby a ako jediná škola na Slovensku sme členom medzinárodnej siete jazykových škôl International House World Organization združujúcej viac ako 150 škôl v 50 krajinách sveta.

Okrem firemného vzdelávania ponúkame jazykové kurzy pre verejnosť (dospelých aj deti) v centre Bratislavy na Nám. SNP 14 a Karadžičovej 8/A.

Nový semester začína od 7.9.2015 a trvá do 28.2.2016, v ponuke nájdete kurzy angličtiny pre všetky úrovne, ako aj kurzy na ostatné jazyky: nemčinu, francúzštinu, taliančinu, ruštinu či španielčinu.

Všetky informácie nájdete na stránke: http://www.ihbratislava.sk.

Ak si chcete zvýšiť kvalifikáciu, alebo potrebujete medzinárodne uznávaný certifikát z anglického jazyka, naša škola vás nielen kvalitne pripraví v prípravných kurzoch, ale si zároveň priamo v našej škole môžete certifikát urobiť.

Sme autorizovaným skúškovým centrom na: KET, PET, FCE, CAE, CPE, YLE , BEC a ILEC.

Len u nás nájdete najviac kvalifikovaných native a slovenských lektorov.  Na kvalite nám záleží.

Ak potrebujete poradiť, kontaktujte nás emailom, alebo telefonicky:

Email: info@ihbratislava.sk

Tel: +421 2 52 96 26 75

www.ihbratislava.sk

 

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Náš tip outdoor Príroda Radíme Vám Umenie a kultúra

Zámok Eckertsau – jedinečné miesto, kde sa tvorili dejiny Európy.

V rakúskom mestečku Eckertsau, pri európskom veľtoku rieky Dunaj, je jedinečné miesto, kde sa tvorili nielen dejiny Európy, ale i dnešná realita moderného spoločenstva národov. V okolí tohto miesta sa rozprestiera prírodná oblasť Národného parku Dunajské lužné lesy – Donau – Auten. Korene zámockých dejín siahajú až do 12. storočia . V 18. storočí sa zmenil kamenný vodný hrad […]

Čítať ďalej
Náš tip Príroda

Rok v Škótsku, to je iná divočina!

Prímorské podnebie predurčuje Škótsko k tomu, aby bola tamojšia príroda rozmanitá  a krásna, ale zároveň drsná. Ak vás vždy priťahovala táto destinácia, kvôli histórii, ručíme vám za to, že jej príroda tiež stojí za to. Pripravte si však pršiplášte a dáždniky, pretože ako vám prezradia jej zvierací obyvatelia, život v tamojšej divočine nie je vôbec jednoduchý. Krásna príroda, ktorá […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor Radíme Vám

VEĽKÁ PRÁZDNINOVÁ ZÁBAVA NA ZÁMKU SCHLOSS HOF

Od 6. augusta do 4. septembra sa dianie na zámku Schloss Hof nesie v znamení letných prázdnin. Počas celého jedného mesiaca je k dispozícii pestrý program s kreatívnymi workshopmi, divadelnými i hudobnými vystúpeniami. Na návštevu príde gašparko aj kúzelník.   Schloss Hof Kinder springen vor Schloss(c)SKB Foto: Astrid Knie Ak sa rozhodnete pre návštevu zámku […]

Čítať ďalej