Nový rad ochranných puzdier Logitech

Spoločnosť L­­­­ogitech oznámila rozšírenie svojho produktového radu príslušenstva pre tablety o tri nové puzdra – Logitech® Hinge, Logitech® Big Bang a Logitech® Turnaround – všetky sú určené pre tablety iPad® Air, iPad® mini a iPad mini s Retina displejom, dodávajú vášmu iPadu flexibilitu a umožňujú dosiahnuť lepšie uhly pohľadov na displej tabletu, či už pri práci alebo zábave.

Logitech Hinge je flexibilné puzdro s hladko použiteľným kĺbom, takže ak budete robiť čokoľvek – sledovať filmy s rodinou, snažiť sa zvládnuť náročnú pozíciu v joge alebo sa učiť hrať na gitare novú pieseň – váš iPad môžete mať vždy v ideálnej polohe pre dokonalý uhol pohľadu. Puzdro Logitech Big Bang ponúka ochranu pri nárazoch, ktorú by inak zaistil objemnejší kryt, no má pritom tenkú a ľahkú skladaciu konštrukciu. Model Logitech Turnaround je štýlové všestranné puzdro umožňujúce otáčanie tabletu, aby ste displej mali v optimálnej polohe – na šírku alebo na výšku – a súčasne iPad chráni pred každodennými nárazmi, poškriabaním a obliatím.

„Ľudia očakávajú, že iPad sa prirodzene začlení do ich každodenných činností – od hrania obľúbených hier, cez čítanie e-mailov v lietadle, kde ho máte položený na vyklápacom stolčeku, až po sledovanie filmov na pohovke – ale až doteraz sa príslušenstvo neprispôsobovalo miere a druhu flexibility, akú náš rôznorodý a rýchly životný štýl vyžaduje,“ povedal Mike Culver, viceprezident a generálny riaditeľ pre mobilné zariadenia v spoločnosti Logitech. „Naším hlavným cieľom je poskytovať ľuďom príslušenstvo, ktoré bude flexibilnejšie, všestrannejšie a bude lepšie chrániť iPad, no a preto prichádzame s modelmi Logitech Hinge, Logitech Big Bang a Logitech Turnaround.“

Puzdra Logitech Hinge a Logitech Turnaround by mali byť na Slovensku k dispozícii začiatkom mája 2014 prostredníctvom e-shopu www.logitech.com alebo u vybraných predajcov tabletového príslušenstva. U púzdra Logitech Big Bang sa jeho dostupnosť očakáva koncom mája 2014. Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.