ONLINE MAGAZIN

Chalupárska sezóna sa hlási – vychutnajte si ju s retro prehrávačmi


Hor sa do chalúp! Opäť prichádza chalupárska sezóna a vy sa už neviete dočkať, kedy v nej začnete tráviť voľný čas. Skôr než si však začnete vychutnávať tú pravú chalupársku pohodu, musíte „oprášiť“ interiér tak, aby ste sa v ňom cítili príjemne. Zútulnite si ho napríklad retro kúskami v podobe prehrávačov Hyundai. Vďaka svojmu starobylému dizajnu osviežia nejednu chalupu a navyše vám vďaka svojim ľubozvučným tónom pripravia výnimočné večery. Napriek svojmu retro vzhľadu skrývajú tú najmodernejšiu technológiu. Prehrajú vaše obľúbené gramofónové platne, ale i CD, audiokazety, flash disky, či hudbu z rádia.

Gramofón s CD Hyundai RTCC 513 RIP D
Cena od: 149 € (hej.sk)

 

Urobte si radosť nostalgickým doplnkom, ktorý vás unesie späť do dávnych čias. Prehrávač Hyundai RTCC 513 RIP RETRO už na prvý pohľad zaujme svojim prevedením v dubovom dreve. Pri počúvaní gramofónových platní oceníte funkcie autostop, automatické spúšťanie ihly, a tri rýchlosti prehrávania (33/45/78). Vypočuť si na ňom môžete aj audiokazety, CD a flash disky. Počúvanie rozhlasových staníc zabezpečí FM/AM tuner. Jeho manuálne ovládanie s ručičkovým ukazovateľom navyše umocňuje celkový retro dojem z prehrávača. Model podporuje aj technológiu RIP, ktorá umožňuje skonvertovať hudbu z gramofónovej platne, audiokazety, CD a  rádia do formátu MP3 na flash disk, a to bez prítomnosti počítača. Rozmery prehrávača v cm sú (ŠxVxH) 50 x 21 x 34 a hudobný výkon je 2 x 3 W.

 

 

Rádioprijímač s CD Hyundai RC 403 U
Cena od: 112 € (hej.sk)

 

Nový rádioprijímač Hyundai RC 403 U, ktorý akoby kopíroval dobu Prvej republiky, dokáže naladiť nielen príjemnú hudbu v éteri, ale prehrá aj CD a zapojený flash disk. Rádio je vybavené analógovým tunerom AM/FM a stanice naladíte pomocou štýlového manuálneho vyhľadávania. CD mechanika prehráva CD, CD-R/RW a podporuje formát MP3. Rozmery prehrávača v cm sú (ŠxVxH) 44,5 x 30 x 28.

 

 

Gramofón Hyundai Retro RTCC 411 RIP
Cena od: 300 € (hej.sk)

 

Jedinečný retro dizajn s charakteristickou trúbou nájdete u gramofónu Hyundai RTCC 411 RIP. Okrem gramofónových platní prehráva CD nosiče a audiokazety. Vďaka FM tuneru si na ňom zas môžete vypočuť vysielania vašej obľúbenej rádiostanice. Bonusom je veľmi užitočná funkcia ripovania, ktorá umožňuje bez použitia počítača vytvárať hudobné MP3 súbory z CD, gramofónovej platne, rádia, alebo audiokazety. Výkon reproduktorov dosahuje 2 x 3 W, takže si hudbu vychutnáte aj nahlas. Tento retro kúsok sa postará o nezameniteľný vzhľad každého interiéru. Rozmery prehrávača v cm sú (ŠxVxH) 50 x 83 x 49.

 

Rádioprijímač s CD Hyundai RC 606
Cena od: 92 € (hej.sk)

 

Rádioprijímač Hyundai RC 606 je štýlovou reinkarnáciou dávnych gramorádií, kedy gramofón nahradil CD prehrávač. V drevenej škatuľke sa skrýva nielen analógový tuner s rozsahom AM/FM, ale aj CD mechanika, ktorú nájdete pod horným odklopným vekom. CD mechanika zvládne prehrávanie vo formátoch MP3 a WMA. Analógový tuner s ručičkovým ukazovateľom umožňuje, rovnako ako kedysi, len manuálne vyhľadávanie staníc. Tak si môžete s radosťou vychutnať hľadanie vašej obľúbenej stanice v éteri. Aj keď sa celkový zvukový výkon 2 x 3 W zdá byť nepatrný, v drevenej škatuľke sa skvelo rozoznie. Rozmery prehrávača v cm sú (ŠxVxH) 32 x 22 x 21.

 

 

Retro gramofón Hyundai RTCC 808 SURIP
Cena od: 149 € (hej.sk)

 

Neopozeraným starobylým vzhľadom sa môže popýšiť gramofón Hyundai RTTC 808 SURIP. Nadchne nielen plnohodnotným prehrávaním vinylových platní rýchlosťou 33, 45 a 78 otáčok za minútu, ale aj schopnosťou poradiť si s audiokazetami, CD nosičmi či flash diskami a SD kartou. Vďaka funkcii ripovania si môžete uchovať všetky gramofónové platne na audiokazetách a CD vo formáte MP3. Stačí len pripojiť flash disk a hudbu na ňom jednoducho prehrať. Rozmery prehrávača v cm sú (ŠxVxH) 46 x 24 x 36,5.

 

 

Retro gramofón Hyundai RT 190 SURIP
Cena od: 82 € (hej.sk)

 

Jednoduchý a elegantný retro dizajn je jednou z predností gramofónu Hyundai RT 190 SURIP. Tento model v sebe kombinuje prehrávanie gramofónových platní rýchlosťou 33 alebo 45 otáčok za minutú, a možnosť púšťania hudby cez USB. Samozrejme nechýba ani rádio s analógovým FM tunerom a manuálnym vyhľadávaním staníc. Ripovanie zas umožní akúkoľvek prehrávanú skladbu uložiť vo formáte MP3 na flash disk. Rozmery prehrávača v cm sú (ŠxVxH) 36,5 x 11 x 36,5.

 

 

 

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Film Náš tip outdoor Príroda Radíme Vám

Za divočinou nemusíte cestovať ďaleko

Aj keď to nemusí byť na prvý pohľad do oči bijúce, Európa je domovom úchvatných živočíchov. Tí musia v posledných desaťročiach čeliť výzvam dynamicky sa meniaceho sveta, ako aj klímy. V unikátnej šesťdielnej dokumentárnej sérii, ktorú predstaví Viasat Nature, sa zoznámime s najväčšími, najrýchlejšími a najvzácnejšími zvieratami žijúcimi na starom kontinente. Stretneme sa s najväčším európskym dravcom, ktorým je orlosup […]

Čítať ďalej
Cestovanie Náš tip Novinky Radíme Vám

Čedok je späť na Slovensku

Čedok je späť na Slovensku, záujem o odlety z Bratislavy je obrovský Novým country manažérom Čedoku pre Slovensko bude Juraj Sliacky Odkedy cestovná kancelária Čedok oznámila svoj návrat na slovenský trh, tisíce Slovákov si zakúpilo svoju dovolenku pri mori s odletom z Bratislavy. Počas týchto dvoch mesiacov dominovali najmä pobytové zájazdy do Turecka, Albánska, Bulharska a na grécke ostrovy […]

Čítať ďalej
Náš tip Technológie

Maratónsky tréning: Čo potrebujete vedieť

Veľa bežcov chce dokončiť slávny maratón, ktorý slúži ako test ich vytrvalosti, tak aj ako vrcholný úspech. Optimálny čas pre väčšinu bežcov je medzi dvoma hodinami a striedaním elitných bežcov a ôsmimi hodinami chodcov. Podľa typických časov pretekov by muži mali mieriť menej ako štyri hodiny a ženy menej ako štyri a pol hodiny, aby […]

Čítať ďalej