ONLINE MAGAZIN

Sony VAIO Fit multi-flip PC: Skladačka pre náročných

 

SL Sony Vaio (2)

Nový notebook Sony VAIO Fit multi-flip PC z dielne Sony zaujme už na prvý pohľad výraznou linkou na veku displeja. Táto línia predznamenáva jeho schopnosť premeny – z módu notebooku, na prezentačný mód, alebo mód tabletu. Vďačí za to preklápateľnému displeju. K dispozícii je 13, 14 a 15-palcová verzia v rôznych farebných vyhotoveniach a konfiguráciách.

 

Svieži notebook pre biznis

Ak patríte k ľuďom, ktorí hľadajú výkonný notebook do práce, no zároveň pohodlný pre prácu s multimédiami, či vhodný na hry pre deti, VAIO Fit multi-flip PC je tou správnou voľbou. Jediným pohybom sa zmení z notebooku na tablet, alebo na notebook s opačne otočeným displejom v prezentačnom móde. Toto oceníte napríklad pri rokovaniach, keď budete chcieť ukázať obrazovku kolegom sediacim oproti. Taktiež môžete problematickú úlohu riešiť s kolegom na chodbe, keď budete používať notebook v móde tabletu. Jednoducho a rýchlo si môžete urobiť poznámky s dotykovým perom (voliteľné pri modeloch Fit 14A/15A). Full HD dotykový displej je dokonale prispôsobený na používanie pera, ale aj na ovládanie prstami.  Navyše v sebe ukrýva obrazové technológie pochádzajúce z televízorov BRAVIA. Operačný systém Windows 8 ponúka široké spektrum možností. Môžete si zaznamenať svoje poznámky a nápady, zabavíte sa aplikáciami či hrami. V prípade, že by vám nestačilo Full HD rozlíšenie, vybrané modely disponujú displejmi vo vyššom rozlíšení až 2880 x 1620 pixlov!

 

Praktický a výkonný pomocník

O výkon notebooku VAIO Fit multi-flip PC sa stará procesor Intel Core štvrtej generácie. Filmy a hry sú zase hračkou pre výkonnú grafiku NVIDIA s technológiou NVIDIA Optimus (VAIO Fit 15A). Práca je komfortná aj vďaka prepracovanej klávesnici. Podobne ako pri displeji si dalo Sony záležať aj na zadnom 8-megapixlovom fotoaparáte, ktorý v sebe skrýva obrazový snímač „Exmor RS for PC“. Notebook má predinštalované rôzne aplikácie na úpravu multimediálneho obsahu, vrátane praktickej funkcie konverzie textu z fotografie do editovateľného súboru. Navyše ho vďaka zabudovanej technológii NFC môžete pohodlne spárovať s telefónom, či tabletom. VAIO Fit multi-flip PC teda je teda ideálny tak na prácu, ako aj na zábavu pre celú rodinu.

 

Sony VAIO Fit multi-flip bude na slovenskom trhu dostupný v troch rôznych vyhotoveniach: 13-palcová verzia od 1149 eur, 14-palcová verzia od 769 eur a 15 palcová verzia od 969 eur.

 

3Digital.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať:

Technika Technológie

Pretaktovateľné serverové pamäte DDR5

Kingston FURY, divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, rozširuje svoj rad pamätí DDR5 uvedením Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM, nového radu pretaktovateľných serverových pamätí navrhnutých tak, aby spĺňali výkonnostné požiadavky novej generácie pracovných staníc a stolových počítačov.

Čítať ďalej
Náš tip Technológie

Maratónsky tréning: Čo potrebujete vedieť

Veľa bežcov chce dokončiť slávny maratón, ktorý slúži ako test ich vytrvalosti, tak aj ako vrcholný úspech. Optimálny čas pre väčšinu bežcov je medzi dvoma hodinami a striedaním elitných bežcov a ôsmimi hodinami chodcov. Podľa typických časov pretekov by muži mali mieriť menej ako štyri hodiny a ženy menej ako štyri a pol hodiny, aby […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Technika Technológie

Najlepšie produkty Honor, ktoré si môžete zaobstarať na čierny piatok

Značka Honor bola vždy známa svojimi kvalitnými a cenovo dostupnými produktmi. A tento čierny piatok ponúka úžasné ponuky na svoje špičkové produkty! Ak si chcete zaobstarať nový telefón, notebook alebo napríklad chytré hodinky, určite sa pozrite na tieto ponuky! V tomto blogu preberieme 6 najlepších produktov Honor, ktoré by ste si mali zaobstarať na Čierny […]

Čítať ďalej