ONLINE MAGAZIN

Apple iPad Air: Fenomenálny tablet s novou tvárou

Je mimoriadne rýchly, tenký, ľahký, s krásnym displejom a skvelými technickými vlastnosťami. Nová generácia tabletu iPad prekvapila nielen novým názvom.

Jedinečný multimediálny a pracovný nástroj, aj tak je možné jednoducho opísať nový iPad Air. Posúva hranice mobility do celkom nových rozmerov -s extrémnym výkonom a úžasným displejom je hrubý iba 7,5 milimetra a ľahký iba 469 gramov. Rozmery 240×169 milimetrov s 9,7-palcovou uhlopriečkou displeja tlačia tablet do pozornosti každého technologického nadšenca citlivého na imidž.

Displej nového iPadu Air ponúka obrazovú technológiu IPS LCD s LED podsvietením a rozlíšením Retina 1536×2048 pixelov. Obraz je extrémne detailný, čitateľný aj exteriéri a s neuveriteľne sýtymi a jasnými farbami. Reakcie na podnety sú okamžité vďaka progresívnej technologii snímania dotyku, výkonnému výpočtovému jadru a v neposlednom rade vďaka novému operačnému systému iOS 7.

Celkom nový Apple iPad Air sa bude predávať aj na Slovensku v tmavej šedej a striebornej farbe. Okrem toho sa bude predávať v dvoch variantoch konektivity, prvý sa k internetu pripojí len cez Wi-Fi, druhý aj cez 4G sieť. Ďalšie štyri varianty iPadu Air sa od seba líšia veľkosťou pamäte, k dispozícii budú modely s 16, 32, 64 a 128 GB pamäťou. Celkovo tak Apple svojim zákazníkom ponúka až 16 verzií jedného tabletu.

 

Text: 3Digital.sk, Foto: Apple

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mohlo by vás zaujímať:

Nezaradené Príroda Radíme Vám Šport Technika Technológie

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sú dokonalým spoločníkom na cesty

Huawei Watch GT 3 Pro sú absolútnou novinkou medzi smart hodinkami, pričom rozširujú už veľmi dobre známu a v našich končinách populárnu sériu Watch GT. Okrem špičkového dizajnu, luxusných materiálov a množstva ciferníkov sa pýšia aj skvelou výdržou batérie. Na jedno nabitie totiž vydržia až 14 dní. A práve výnimočná výdrž – okrem ďalších vychytávok […]

Čítať ďalej
Technológie

Kamera dokáže v reálnom čase maskovať tváre ľudí

Aplikácia na dynamické maskovanie AXIS Live Privacy Shield je jediným analytickým kamerovým softvérom na trhu, ktorý maskuje osoby v reálnom čase vo video streamoch pri plnej snímkovej frekvencii a beží priamo vo vybraných modeloch kamier. Teraz pomocou umelej inteligencie a jednotky DLPU podporuje aj funkciu maskovania samotných tvárí.

Čítať ďalej
Cestovanie Radíme Vám Technológie

Ako slúchadlá s aktívnym potlačením okolitého hluku zlepšujú cestovanie lietadlom

Nastáva čas dovoleniek a cestovania. Najrýchlejším dopravným prostriedkom, ktorým sa dostanete do vašej obľúbenej destinácie, je lietadlo. S lietaním je ale spojená rada nepríjemných a obťažujúcich faktorov a pre mnoho ľudí aj stres. Ako môžu pomôcť slúchadlá s technológiou potlačenia okolitých ruchov? Už od roku 1963 ponúkali letecké spoločnosti cestujúcim na palubách audio nahrávky s […]

Čítať ďalej