ONLINE MAGAZIN

Apple iPad Air: Fenomenálny tablet s novou tvárou

Je mimoriadne rýchly, tenký, ľahký, s krásnym displejom a skvelými technickými vlastnosťami. Nová generácia tabletu iPad prekvapila nielen novým názvom.

Jedinečný multimediálny a pracovný nástroj, aj tak je možné jednoducho opísať nový iPad Air. Posúva hranice mobility do celkom nových rozmerov -s extrémnym výkonom a úžasným displejom je hrubý iba 7,5 milimetra a ľahký iba 469 gramov. Rozmery 240×169 milimetrov s 9,7-palcovou uhlopriečkou displeja tlačia tablet do pozornosti každého technologického nadšenca citlivého na imidž.

Displej nového iPadu Air ponúka obrazovú technológiu IPS LCD s LED podsvietením a rozlíšením Retina 1536×2048 pixelov. Obraz je extrémne detailný, čitateľný aj exteriéri a s neuveriteľne sýtymi a jasnými farbami. Reakcie na podnety sú okamžité vďaka progresívnej technologii snímania dotyku, výkonnému výpočtovému jadru a v neposlednom rade vďaka novému operačnému systému iOS 7.

Celkom nový Apple iPad Air sa bude predávať aj na Slovensku v tmavej šedej a striebornej farbe. Okrem toho sa bude predávať v dvoch variantoch konektivity, prvý sa k internetu pripojí len cez Wi-Fi, druhý aj cez 4G sieť. Ďalšie štyri varianty iPadu Air sa od seba líšia veľkosťou pamäte, k dispozícii budú modely s 16, 32, 64 a 128 GB pamäťou. Celkovo tak Apple svojim zákazníkom ponúka až 16 verzií jedného tabletu.

 

Text: 3Digital.sk, Foto: Apple

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip Šport Technika Technológie

Kolobežkári budú v Bratislave jazdiť stovkou !

Kolobežkári budú v Bratislave jazdiť stovkou: Z prvých pretekov vzídu najlepší borci na elektrinu Bratislava, 28. júla 2021 – Preteky elektrických kolobežiek už onedlho odskúšajú schopnosti a zručnosť prvých odvážnych jazdcov. Tí budú stáť pri zrode novej motoristickej disciplíny, pri ktorej budú atakovať rýchlosť až 100 km/h na kolobežkách. Úplne prvý seriál takýchto pretekov v […]

Čítať ďalej
Radíme Vám Technika Technológie Tlačová správa

Mercusys MP510 KIT: Rozšírte svoju Wi-Fi sieť po elektrickom vedení

Výrobca sieťových zariadení Mercusys uvádza na trh sadu AV1000 Gigabit Powerline adaptérov Mercusys MP510 KIT, ktorá dokáže domácnosť alebo kanceláriu zbaviť miest bez pokrytia bezdrôtovou Wi-Fi sieťou. Novinka prenáša signál aj cez steny a inštaluje sa formou Plug and Play, teda bez zložitej konfigurácie a kabeláže. Proste ju strčte do zásuvky.

Čítať ďalej
Architektúra Cestovanie Technika Technológie

Veža v Pise sa nakláňa, ale nepadá. Vydržať má ďalších 300 rokov

Šikmá veža v Pise patrí k najväčším turistickým lákadlom v Taliansku. Základný kameň honosnéj mramorovéj zvonici (Kampanila) bol položený pred 840 rokmi, 9. augusta 1173. Krátko po začatí stavby sa ale veža začala nakláňať, čo má na svedomí mäkké podložie, a stavebný dozor, ktorý pri tejto stavbe nebol využitý… V roku 2001 bola pamiatka po […]

Čítať ďalej