ONLINE MAGAZIN

Jan Kraus: „Som pripravený ukázať Slovákom cestu!“

Český herec a moderátor Jan Kraus si zmeria sily s tohtoročným jubilantom Milanom Lasicom. V Lučenci sa spolu s ďalšími glosátormi stretnú na jednom pódiu, kde Jan Kraus, v programe Sedem bez záruky, vystúpi ako exkluzívny hosť.

Svoje jediné verejné vystúpenie na Slovensku v tomto roku si Jan Kraus vychutná s nadhľadom a dávkou humoru. Na otázku, či si trúfa debatovať aj o aktuálnych problémoch či súčasnej situácii na Slovensku odpovedal jednoznačne:

„Trúfať si nie je problém. To dnes všade robí ktokoľvek. Našťastie som politológ, genderový špecialista, antipopulista a filozof. Pomôžem prípadne Slovensku nájsť cestu… Ale zaberie to minimálne hodinu.“

Populárna talkshow Sedem, známa z televíznych obrazoviek mieri k divákom po dlhšej pauze. Na stoličku ku slovenským stáliciam Elene Vacvalovej, Oľge Feldekovej a Milanovi Lasicovi si najlepší český glosátor prisadne po prvýkrát. Vtipné komentáre a postrehy na aktuálne udalosti spoločenského a politického života budú zárukou kvalitnej zábavy už 14. októbra v Lučenci.

„Talkshow Sedem bez záruky organizujeme už ôsmy rok a pán Lasica súčasne tento rok oslavuje osemdesiatku. Chceli sme jemu a rovnako divákom pripraviť špecialitu a myslím, že sa nám to podarilo. Veľmi nás potešilo, že Jan Kraus prijal výzvu byť súčasťou kvarteta najlepších slovenských glosátorov,“ uviedol producent podujatia Róbert Karas.

Vstupenky na prestrelku vtipných komentárov si môžete zakúpiť v sieti  Ticketpostal.sk, Predpredaj.sk a v miestnych pokladniach.

https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/7edem-bez-zaruky/

1.10. TRENČÍN – Piano Club

4.10. KOŠICE – GES Club

5.10. PREŠOV – Kino SCALA

13.10. NITRA – Hotel Mikado

14.10. LUČENEC – Kino Apollo + špeciálny hosť JAN KRAUS (www.kultura.lucenec.sk )

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Lines Náš tip Novinky Radíme Vám

Z Hlavnej stanice priamo na letisko Schwechat so Slovak Lines

Odteraz sa dostanete na medzinárodné letisko Schwechat ešte pohodlnejšie a rýchlejšie. Spoločnosť Slovak Lines rozširuje svoju vlajkovú autobusovú linku na Schwechat o novú nástupnú zastávku priamo pred Hlavnou železničnou stanicou v Bratislave s medzizastávkou na Einsteinovej ulici.

Čítať ďalej
Film Lifestyle Náš tip Osobnosti Lines

Kam sa podeli milióny Grace Kelly?

Grace Kelly svoju kariéru začala ako obyčajná, ale neobyčajne krásna žena, ktorá sa stala oceňovanou  hollywoodskou herečkou a módnou ikonou. Jej kariéra ale skončila rovnako rýchlo, ako sa začala. Navyše je jej rozprávkové dedičstvo je zahalené rúškom tajomstva. V polovici 50. rokov bola Grace hviezdou na najvyšších priečkach. Snažili sa ju do filmov získať najznámejší […]

Čítať ďalej
Cestovanie Lifestyle

Tieto fakty by vás v Rusku nemali prekvapiť…

Rusko je podľa mnohých ľudí krajinou extrémov. Často sa hovorí, že v Rusku je možné čokoľvek. A niektoré zaujímavosti, ktoré sme pre vás pripravili to dokazujú. 77 % rozlohy Ruska tvorí Sibír. To je viac ako 13 miliónov štvorcových kilometrov. V Rusku žije nevyvážený počet mužov a žien. Na každých 100 žien tu žije iba […]

Čítať ďalej