ONLINE MAGAZIN

Samsung predstavil službu Wireless Olympic Works (WOW) pre Olympijské hry v Soči 2014

Samsung predstavil WOW technológiu pre olympijské hry v Soči 2014, čím nadviazal na tradíciu z predchádzajúcich olympijských hier v poskytovaní kľúčových mobilných dátových služieb. Nová aplikácia sprostredkuje jedinečný zážitok z olympijských hier fanúšikom z celého sveta.

Mobilné technológie sú hnacou silou dnešného digitálneho životného štýlu. Spoločnosť Samsung, významný sponzor olympijských hier a globálny líder v oblasti predaja smartfónov a mobilného prístupu k internetu, využíva vlastné technologické možnosti a ponúka jedinečné mobilné dátové služby.

Samsung predstavil prvýkrát Wireless Olympic Works (WOW), mobilnú dátovú službu používanú personálom olympijských hier pre bezproblémovú komunikáciu v priebehu konania hier, pred desiatimi rokmi na olympijských hrách v Aténach v roku 2004. Odvtedy sa stala Samsung WOW potrebnou službou pre všetkých úradníkov, účastníkov, športovcov a fanúšikov po celom svete.
Pokračovateľom prvotne úspešnej WOW technológie je mobilná aplikácia Public WOW, ktorá umožňuje fanúšikom z celého sveta vytvoriť si vlastný program Olympijských hier vďaka individuálnemu nastaveniu dát, športových sprievodcov a pripojeniu k sociálnym kanálom.

Nižšie nájdete detailnejšie informácie o všetkých WOW službách a navyše môžete zistiť, ako sa WOW služby menili v priebehu rokov a šiestich olympijských hier.

Public WOW pre fanúšikov Olympijských hier

Aplikácia Public WOW poskytuje športovým fanúšikom z celého sveta spoľahlivý a okamžitý prístup k programu olympijských hier, aktuálnemu priebehu a výsledkom športových disciplín, športovcov a krajín, ktoré ich najviac zaujímajú.

Prehľad funkcií

Možnosť prispôsobiť si vlastný fanúšikovský profil pre prijímanie najčerstvejších informácií z definovaných oblastí záujmu.

Prístup k novej „fanúšikovskej“ službe, ktorá umožní povzbudzovať svojich obľúbených športovcov, športy a krajiny pred, počas a po skončení pretekov.

Fanúšikovia, ktorí radi zdieľajú texty a obrázky s ostatnými používateľmi aplikácie WOW a prostredníctvom sociálnych sietí, môžu nahrať obsah a ten okamžite zdieľať.

Visual Sports Guide poskytuje informácie o všetkých 15 zimných športoch – vrátane ich histórie, pravidiel atď. – prostredníctvom grafického užívateľského rozhrania.

Public WOW pre športovcov a divákov v Soči

Fanúšikovia priamo v Soči budú mať vďaka WOW službe špeciálny prístup k sprievodcovi po olympijských športoviskách. Okrem ostatných benefitov služby Public WOW môžu využiť možnosť navigácie k športoviskám.

Prehľad ďalších funkcií

Poskytuje informácie o olympijskej dedine a ďalších dôležitých miestach, takže návštevníci získajú detailného sprievodcu po Soči.

Zobrazuje cesty na mape, aby fanúšikovia ľahko našli svoj cieľ.

Technické špecifikácie Public WOW

OS Android 2.3.3 a vyššie
Dátum spustenia 14. januára 2014
Jazyky čínština, angličtina, francúzština, nemčina, kórejčina, ruština a španielčina,
Dostupnosť Samsung Apps a Google Play

WOW pre usporiadateľov, zamestnancov a dobrovoľníkov olympijských hier (olympijská rodina)

WOW pre olympijskú rodinu je bezdrôtová komunikačná platforma vyvinutá na zabezpečenie efektívnejšej komunikácie a hladšieho priebehu olympijských hier. Poskytuje informácie a novinky úradníkom a zamestnancom OH. Samsung poskytne asi 18 000 mobilných zariadení všetkým olympionikom, vedúcim pracovníkom, zamestnancom a úradníkom IOC a členom Národného olympijského výrobu a Organizačného výboru v Soči – všetci budú prepojení prostredníctvom služby WOW.

Prehľad funkcií

Neustále aktualizované a dôležité informácie je možné ihneď zdieľať.

Zasielanie skupinových správ na zabezpečenie bezchybnej spolupráce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mohlo by vás zaujímať:

outdoor Príroda Radíme Vám Šport

Tipy pre efektívnu a bezpečnú jazdu na bicykli: za chudnutím a prírodou

Leto bude v čo nevidieť v plnom prúde a mnoho bežcov si tiež čoraz viac užíva svojho druhého športu – cyklistiky – práve v lete. Je to logické, pretože dni sú dlhé, dlhšie je vidieť, odpadá problematické obliekanie na bicykel, ako je tomu v chladnejších mesiacoch, povrchy sa nešmýkajú… Ale tiež má veľa ľudí dovolenku […]

Čítať ďalej
outdoor Radíme Vám Šport Technika

Jazda na bicykli. Rady, triky a tipy pre začiatočníkov aj pokročilých

Ako spoznám, že je čas vymeniť reťaz? Všetko čo máte na bicykli vydrží určitú dobu, ovplyvnenú hlavne tým, ako veľa na bicykli jazdíte, ako niektoré súčasti udržujete. Reťaz je jedna z veľmi namáhaných súčastí a jeho životnosť teda ovplyvní aj to ako silne šliapete, aj v akom teréne jazdíte. Opotrebováva sa sústavne tretím na predných […]

Čítať ďalej
Nezaradené Príroda Radíme Vám Šport Technika Technológie

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sú dokonalým spoločníkom na cesty

Huawei Watch GT 3 Pro sú absolútnou novinkou medzi smart hodinkami, pričom rozširujú už veľmi dobre známu a v našich končinách populárnu sériu Watch GT. Okrem špičkového dizajnu, luxusných materiálov a množstva ciferníkov sa pýšia aj skvelou výdržou batérie. Na jedno nabitie totiž vydržia až 14 dní. A práve výnimočná výdrž – okrem ďalších vychytávok […]

Čítať ďalej