ONLINE MAGAZIN

Osloboďte sa od malých obrazoviek!

Nebaví vás už sledovať filmy a seriály na notebooku? Skúste jednoduchého sprievodca Logitech, ako pripojiť váš notebook k televízoru a ovládať ho pomocou klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400!

Čím ďalej viac televíznych relácií a filmov je k dispozícii na internete, takže už nemusíte sledovať obľúbené TV programy v určitý čas, ale môžete si vybrané filmy, seriály a relácie púšťať kedykoľvek chcete – napríklad na webových stránkach televízií, na YouTube alebo vďaka on-line videopožičovniam (ako sú u nás napr. Voyo alebo Topfun, či vo svete Netflix).

Lenže ak nemáte „chytrú televíziu“, čiže Smart TV, môžete tieto praktické služby používať iba na notebookoch, mobilných telefónoch a tabletoch, čo znamená, že sme nútení sledovať veľkú show na malých obrazovkách.

Ak však využijete jednoduché pripojenie cez rozhranie HDMI alebo VGA, je tu aj iný spôsob! Pomocou jedného z týchto káblov môžete ľahko pripojiť svoj ​​notebook k televízoru a využívať všetky dostupné služby „na vyžiadanie“ na televíznej obrazovke. A navyše – vďaka bezdrôtovej dotykovej klávesnici Logitech Wireless Touch Keyboard K400 môžete ľahko ovládať súčasne svoj notebook aj televízor. Klávesnica má dotykovú plochu, ktorú môžete používať rovnako ako myš, takže prechádzanie a ovládanie online služieb je naozaj ľahké a súčasne môžete surfovať na Internete alebo využívať ďalšie funkcie notebooku. Môžete sa teda zaboriť do pohovky a v pokoji odpočívať.

Spoločnosť Logitech pripravila nasledujúcu infografiku s cieľom poskytnúť názorného a podrobného sprievodcu, ako čo najlepšie využívať online služby na vašom televízore.

K400_WHT

Klávesnica Logitech Wireless Touch Keyboard K400 je ideálnym ovládačom so všetkými potrebnými funkciami, ktorý bude dokonale ladiť s interiérom vašej obývačky. Táto klávesnica je k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe, aby ste si mohli vybrať podľa svojho štýlu.

Pre zväčšenie kliknite na tento obrázok:

K400_Infografika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Radíme Vám Tlačová správa

TUI letné cestovateľské trendy 2023

Najobľúbenejšie sú stredomorské destinácie, silný je dopyt po All Inclusive Trend skorých rezervácií je späť a mnohí Slováci a Česi si už aj vybrali, kde strávia letnú dovolenku. Napriek častým podobnostiam v nákupnom správaní oboch národov sa dovolenkové návyky Čechov a Slovákov líšia. Slováci si totiž na dovolenke doprajú o niečo viac ako naši západní […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor Radíme Vám

Študuj, pracuj a rozvíjaj cestovný ruch na Horehroní!

Horehronie so svojou vstupnou bránou, za ktorú sa pokladá mesto Brezno, ponúka rôzne oblasti, v ktorých sa možno v regióne uplatniť. Významnou oblasťou je práve oblasť cestovného ruchu, ktorá sa pokladá za jedno z najdynamickejších odvetví vôbec. Región Horehronie, s veľkým prírodným potenciálom, kultúrnym bohatstvom a kvalitou poskytovaných služieb, ponúka okrem toho množstvo turistických trás, cyklotrás, lyžiarskych stredísk, atrakcií […]

Čítať ďalej
Architektúra Cestovanie outdoor Príroda Radíme Vám

Arménsko – kostol, kam sa pozrieš

Arménsko je malá krajina ležiaca v oblasti Zakaukazska. Rozlohou 30 000 km2 je len o málo väčšia ako Morava av roku 2011 tu žili iba 3 milióny obyvateľov. Prakticky celé Arménsko leží vo vysokých horách. Krajina je tu pomerne nehostinná a bujnú vegetáciu je možné zahliadnuť len málokde. Dejiny Arménov v mnohom silne pripomínajú dejiny […]

Čítať ďalej