ONLINE MAGAZIN

Osloboďte sa od malých obrazoviek!

Nebaví vás už sledovať filmy a seriály na notebooku? Skúste jednoduchého sprievodca Logitech, ako pripojiť váš notebook k televízoru a ovládať ho pomocou klávesnice Logitech Wireless Touch Keyboard K400!

Čím ďalej viac televíznych relácií a filmov je k dispozícii na internete, takže už nemusíte sledovať obľúbené TV programy v určitý čas, ale môžete si vybrané filmy, seriály a relácie púšťať kedykoľvek chcete – napríklad na webových stránkach televízií, na YouTube alebo vďaka on-line videopožičovniam (ako sú u nás napr. Voyo alebo Topfun, či vo svete Netflix).

Lenže ak nemáte „chytrú televíziu“, čiže Smart TV, môžete tieto praktické služby používať iba na notebookoch, mobilných telefónoch a tabletoch, čo znamená, že sme nútení sledovať veľkú show na malých obrazovkách.

Ak však využijete jednoduché pripojenie cez rozhranie HDMI alebo VGA, je tu aj iný spôsob! Pomocou jedného z týchto káblov môžete ľahko pripojiť svoj ​​notebook k televízoru a využívať všetky dostupné služby „na vyžiadanie“ na televíznej obrazovke. A navyše – vďaka bezdrôtovej dotykovej klávesnici Logitech Wireless Touch Keyboard K400 môžete ľahko ovládať súčasne svoj notebook aj televízor. Klávesnica má dotykovú plochu, ktorú môžete používať rovnako ako myš, takže prechádzanie a ovládanie online služieb je naozaj ľahké a súčasne môžete surfovať na Internete alebo využívať ďalšie funkcie notebooku. Môžete sa teda zaboriť do pohovky a v pokoji odpočívať.

Spoločnosť Logitech pripravila nasledujúcu infografiku s cieľom poskytnúť názorného a podrobného sprievodcu, ako čo najlepšie využívať online služby na vašom televízore.

K400_WHT

Klávesnica Logitech Wireless Touch Keyboard K400 je ideálnym ovládačom so všetkými potrebnými funkciami, ktorý bude dokonale ladiť s interiérom vašej obývačky. Táto klávesnica je k dispozícii v čiernej alebo bielej farbe, aby ste si mohli vybrať podľa svojho štýlu.

Pre zväčšenie kliknite na tento obrázok:

K400_Infografika

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Náš tip outdoor Príroda Radíme Vám Umenie a kultúra

Zámok Eckertsau – jedinečné miesto, kde sa tvorili dejiny Európy.

V rakúskom mestečku Eckertsau, pri európskom veľtoku rieky Dunaj, je jedinečné miesto, kde sa tvorili nielen dejiny Európy, ale i dnešná realita moderného spoločenstva národov. V okolí tohto miesta sa rozprestiera prírodná oblasť Národného parku Dunajské lužné lesy – Donau – Auten. Korene zámockých dejín siahajú až do 12. storočia . V 18. storočí sa zmenil kamenný vodný hrad […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor Radíme Vám

VEĽKÁ PRÁZDNINOVÁ ZÁBAVA NA ZÁMKU SCHLOSS HOF

Od 6. augusta do 4. septembra sa dianie na zámku Schloss Hof nesie v znamení letných prázdnin. Počas celého jedného mesiaca je k dispozícii pestrý program s kreatívnymi workshopmi, divadelnými i hudobnými vystúpeniami. Na návštevu príde gašparko aj kúzelník.   Schloss Hof Kinder springen vor Schloss(c)SKB Foto: Astrid Knie Ak sa rozhodnete pre návštevu zámku […]

Čítať ďalej
Automobily Cestovanie Radíme Vám

Ako je to s parkovaním a nocovaním mimo kempingov v Nemecku

Ako je známe, Nemecko veľmi radi navštevujeme. Je to dané tým, že Nemecko má veľmi dobre rozvinutú turistickú ponuku, a to ako v oblasti historických pamiatok, tak napríklad aj v oblasti wellness, či spoznávania jeho prírodných krás. A preto si treba aj u neho vyjasniť „ako je to teda s tým parkovaním a nocovaním mimo […]

Čítať ďalej