ONLINE MAGAZIN

Ktoré aquaparky navštíviť počas zimných mesiacov?

Mrazivé počasie a pol metra snehu. To je predstava ideálnej dovolenky pre väčšinu milovníkov chladnejších mesiacov. S príchodom zimného počasia však letné radovánky končiť nemusia ani pre tých z vás, ktorí pred zimnou lyžovačkou preferujú zábavu vo vodných parkoch. Väčšina slovenských aquaparkov má totiž svoje brány otvorené celoročne.

Jedným z najobľúbenejších a najznámejších aquaparkov na Slovensku je bezpochyby Aquapark Tatralandia. Ako už prezrádza názov, nájdete ho priamo medzi Nízkymi a Západnými Tatrami. Výhľady na okolité vrchy sú bezpochyby jedným z hlavných plusov, ktoré návštevníkov pri príchode očaria. Tatralandia sa nachádza na okraji mesta Liptovský Mikuláš a okrem termálnej vody sa tu okúpete aj v bazénoch napustených vodou morskou. Ak by vám počas zimných mesiacov predsa len bola stále zima, ohriať sa môžete v modernom Keltskom svete so saunami akéhokoľvek druhu.

Tip na ubytovanie: V blízkosti Tatralandie si môžete rezervovať váš nocľah prostredníctvom katalógu ubytovanie Liptovský Mikuláš.

Zdroj: www.tatralandia.sk

Tatralandia však nie je jediným aquaparkom na Liptove. Okrem nej tu nájdete nemenej známy Vodný park Bešeňová, ktorý je takisto otvorený celoročne. Zábavu si užijete s celou rodinou v 9 bazénoch či 7 tobogánoch, ktorých počet sa počas letných mesiacov takmer zdvojnásobuje. Ak však patríte do skupiny ľudí preferujúcich saunový relax, odporúčame vám dobiť si novú energiu počas niektorého z pravidelných saunových rituálov vo Wellness centre Harmónia.

Tip na ubytovanie: Možností ubytovania v obci Bešeňová je naozaj veľmi veľa. Stránka ubytovanie Bešeňová vám ponúkne široký výber, z ktorého si vyberiete presne podľa Vašich požiadaviek.

Zdroj: www.besenova.com

Dokonalú zábavu v aquaparku môžete zažiť aj neďaleko slovensko-českých hraníc pri obci Pasohlávky na Južnej Morave. Tento región je domovom najmodernejšieho vodného parku v Českej republike – Aqualandu Moravia. Jednou z jeho najväčších výhod je liečivá minerálna voda z Mušova, ktorá je v bazénoch napustená. Určite však treba vyzdvihnúť aj dva saunové wellness svety – Pálava wellness a Forum Romanum.

Tip na ubytovanie: Širokú škálu možností ubytovania nájdete na stránke ubytování Pasohlávky.

Vydajte sa za zábavou v aquaparkoch aj počas zimných mesiacov a doprajte si letnú zábavu plnú termálnej vody, saunovania a nezabudnuteľných zážitkov.

Fotografia na titulke: Zdroj: www.besenova.com

Mohlo by vás zaujímať:

Architektúra Cestovanie Náš tip Radíme Vám

Brno – v tomto meste žiadna nuda neexistuje

Nuda v Brne – názov českého filmu, ktorý sa vžiadnom pripade nedá spájať s týmto mestom. Práve naopak. Je zábavne, kultúrne, moderné a je vždy pripravené ponúknuť svojim návštevníkom niečo zaujímavé a nevšedné. Aj preto sme pripravení vám sprostredkovať informácie a ponuky, ktoré toto mesto svojím návštevníkom ponúka. Počas troch dní sme návštivili s redakciou […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Technika Technológie

Najlepšie produkty Honor, ktoré si môžete zaobstarať na čierny piatok

Značka Honor bola vždy známa svojimi kvalitnými a cenovo dostupnými produktmi. A tento čierny piatok ponúka úžasné ponuky na svoje špičkové produkty! Ak si chcete zaobstarať nový telefón, notebook alebo napríklad chytré hodinky, určite sa pozrite na tieto ponuky! V tomto blogu preberieme 6 najlepších produktov Honor, ktoré by ste si mali zaobstarať na Čierny […]

Čítať ďalej
Film Náš tip Radíme Vám

Poznáte príbeh Čiernych panterov, prvej afroamerickej jednotky?

Druhá svetová vojna je v plnom prúde a 761. tankový prápor, známy ako Black Panthers, chce odvážne čeliť nepriateľovi. Ten však nečíha len v zahraničí, ale aj doma v Spojených štátoch. Rasová segregácia, rasistické zákony Jima Crowa aj opovrhovanie od bielych generálov postavili tento afroamerický prápor do nezávideniahodnej situácie. Aj nacistickí zajatci mali viac práv ako oni.  Aj napriek […]

Čítať ďalej