ONLINE MAGAZIN

Chcete predávať na trhoch? Na toto by ste nemali zabúdať

Už niekoľko rokov sa konajú v každom meste a obci trhy. Uskutočňujú sa vždy cez leto a zimu na pár dní. Máte remeslo, s ktorým by ste si radi privyrobili? V tom prípade by ste sa mali trhov ako predajca zúčastniť.

Na čo by ste nemali zabúdať, ak chcete na trhoch predávať? Ide najmä o vybavenie si dokumentov. Tie si vybavíte na úradoch, o ktorých sa môžete informovať aj na mnohých webových stránkach. Ak budete mať vybavené všetky úradné záležitosti, a tiež povolenia, budete sa môcť presunúť na ďalšie potrebné vybavovanie.

Vyberte si vhodný stánok

Základom všetkého je predajný stánok, ktorý si v dnešnej dobe máte možnosť zakúpiť jednoduchým spôsobom. Pri výbere sa zamerajte najmä na veľkosť, kvalitu a starostlivosť. V tomto prípade by ste však šetriť nemali, predajný stánok vám tak vydrží oveľa dlhšie.

Skvelým riešením sú aj promo stánky, ktoré sa na trhy určite výborne hodia. Ak chcete vyniknúť z davu, určite si zakúpte stánok v nezvyčajných farbách, poprípade v tej vašej obľúbenej.

Tabuľa na prilákanie

Ak si chcete získať čo najviac zákazníkov, zakúpiť by ste si mali aj tabuľu, na ktorú napíšete niečo, čo priláka vašich zákazníkov. Môže ísť o nejaké promo, citát, poprípade ceny vašich produktov.

Auto na prevoz stánku

Samozrejme, ako dobre viete, trhy bývajú v rôznych mestách po celom Slovensku. Budete sa tak musieť s vaším stánkom a produktami premiestňovať veľmi často. Preto by ste si mali vopred zaobstarať auto, ktorý váš stánok jednoduchým spôsobom prevezie. Neváhajte si zaobstarať auto s kvalitnejším výkonom, pretože sa to určite oplatí, a to z viacerých hľadísk.

Na trhoch dnes môže predávať skutočne každý. Preto vyjdite zo svojej komfortnej zóny a začnite s tým aj vy. Budete tak môcť zarobiť nemalú čiastku peňazí. Okrem iného, vybaviť si môžete aj terminál, čo určite mnohých zákazníkov poteší.

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie outdoor Radíme Vám

VEĽKÁ PRÁZDNINOVÁ ZÁBAVA NA ZÁMKU SCHLOSS HOF

Od 6. augusta do 4. septembra sa dianie na zámku Schloss Hof nesie v znamení letných prázdnin. Počas celého jedného mesiaca je k dispozícii pestrý program s kreatívnymi workshopmi, divadelnými i hudobnými vystúpeniami. Na návštevu príde gašparko aj kúzelník.   Schloss Hof Kinder springen vor Schloss(c)SKB Foto: Astrid Knie Ak sa rozhodnete pre návštevu zámku […]

Čítať ďalej
Automobily Cestovanie Radíme Vám

Ako je to s parkovaním a nocovaním mimo kempingov v Nemecku

Ako je známe, Nemecko veľmi radi navštevujeme. Je to dané tým, že Nemecko má veľmi dobre rozvinutú turistickú ponuku, a to ako v oblasti historických pamiatok, tak napríklad aj v oblasti wellness, či spoznávania jeho prírodných krás. A preto si treba aj u neho vyjasniť „ako je to teda s tým parkovaním a nocovaním mimo […]

Čítať ďalej
Architektúra Automobily Cestovanie outdoor Príroda Radíme Vám

Lahodný rum, salsa, cigara? To všetko a ešte viac je Kuba

Zaujímavá, unikátna, veselá, živá, chudobná, krásna, nekomplikovaná. Ku Kube pasuje veľa prívlastkov, rozhodne však nie je jednotvárna! Kuba je ostrov mnohých kontrastov s jedinečným kúzlom a originalitou v podobe dobrosrdečných ľudí, rytmu salsy, amerických veteránov, nádherného mora a ešte krajších západov slnka, úžasnej architektúry. Dovolenka na Kube sľubuje bezpochyby špeciálny zážitok. Kuba, jedna z posledných […]

Čítať ďalej