ONLINE MAGAZIN

Z Hlavnej stanice priamo na letisko Schwechat so Slovak Lines

Odteraz sa dostanete na medzinárodné letisko Schwechat ešte pohodlnejšie a rýchlejšie. Spoločnosť Slovak Lines rozširuje svoju vlajkovú autobusovú linku na Schwechat o novú nástupnú zastávku priamo pred Hlavnou železničnou stanicou v Bratislave s medzizastávkou na Einsteinovej ulici.

Slovensko sa opäť hýbe na všetky svetové strany a vyráža objavovať svet či na dovolenku v zahraničí bez obmedzení. Slovenský autobusový dopravca Slovak Lines zareagoval nielen navýšením pravidelných spojov na letisko Schwechat. Po novom budete môcť nastúpiť na ich spoj už aj priamo na Hlavnej železničnej stanici v Bratislave hneď po vystúpení z vlaku. Už sa nemusíte premiestňovať centrom mesta na Autobusovú stanicu Nivy či pod Most SNP.

6-krát denne z dvoch nových zastávok

Nový priamy spoj, na ktorý si už teraz môžete kúpiť lístok, štartuje 27. júna 2022. Bude odchádzať z Hlavnej stanice z nástupiska „G“ 6-krát denne o 8:45, 10:45, 12:20, 14:45, 16:45 a 22:45 hod. A čo je najlepšie, tieto časy sú starostlivo zvolené tak, aby ideálne nadväzovali na najviac vyťažené príchody IC vlakov a rýchlikov z celého Slovenka.

Nová trasa aj medzizastávka

Komfortný autobus Setra vás odvezie na letisko Schwechat priamo z Hlavnej stanice po úplne novej trase mestom. Vďaka tomu mohla pribudnúť nová nástupná zastávka na Einsteinovej ulici na zastávke MHD pri výstavisku Incheba. Svoju cestu do Rakúska si tak v rámci Bratislavy môžete naplánovať ešte pohodlnejšie a flexibilnejšie.

Lístok najlepšie online

Svoj lístok si najjednoduchšie a vždy najlacnejšie zakúpite online na www.slovaklines.sk/sk/letisko-vlakom. Využiť na to môžete či už priamo web Slovak Lines alebo ich praktickú mobilnú aplikáciu, s ktorou máte svoj lístok vždy poruke. A v prípade potreby ho môžete jednoducho stornovať najneskôr 15 minút pred plánovaných odchodom spoja.

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Novinky outdoor Tlačová správa

Do chorvátske Rijeky vyrazia vlaky zo Slovenska trikrát týždenne

Chorvátsko je dlhodobo jednou z najobľúbenejších letných destinácií, kam jazdia statisíce Slovákov a Čechov, a stále populárnejšia je cesta na dovolenku vlakom. Priame vlakové spojenie spoločnosti RegioJet bude v tomto roku premávať zo Slovenska a Českej republiky do chorvátskej Rijeky trikrát týždenne. Čedok spúšťa preto predaj vlakových zájazdov so spiatočnými lístkami, ubytovaním a transfermi, aby si turisti svoju […]

Čítať ďalej
Cestovanie Radíme Vám Tlačová správa

TUI letné cestovateľské trendy 2023

Najobľúbenejšie sú stredomorské destinácie, silný je dopyt po All Inclusive Trend skorých rezervácií je späť a mnohí Slováci a Česi si už aj vybrali, kde strávia letnú dovolenku. Napriek častým podobnostiam v nákupnom správaní oboch národov sa dovolenkové návyky Čechov a Slovákov líšia. Slováci si totiž na dovolenke doprajú o niečo viac ako naši západní […]

Čítať ďalej
Cestovanie Film Náš tip Príroda

Ohrozené ekosystémy sa nachádzajú po celom svete

Vydajte sa spolu s populárnym biológom za poznaním krehkej biodiverzity našej planéty. V štvordielnom dokumente Divočina Patricka Aryeeho sa spoločne s ďalšími odborníkmi a aktivistami vydáme na inšpiratívnu cestu do najdivokejších kútov sveta. Zistíte, ako zdanlivé drobnosti udržujú ekosystémy v rovnováhe, aká zložitá sieť interakcií spája koruny stromov s neviditeľným svetom pod našimi nohami ako aj to, ako najmenšie tvory […]

Čítať ďalej