ONLINE MAGAZIN

Z Hlavnej stanice priamo na letisko Schwechat so Slovak Lines

Odteraz sa dostanete na medzinárodné letisko Schwechat ešte pohodlnejšie a rýchlejšie. Spoločnosť Slovak Lines rozširuje svoju vlajkovú autobusovú linku na Schwechat o novú nástupnú zastávku priamo pred Hlavnou železničnou stanicou v Bratislave s medzizastávkou na Einsteinovej ulici.

Slovensko sa opäť hýbe na všetky svetové strany a vyráža objavovať svet či na dovolenku v zahraničí bez obmedzení. Slovenský autobusový dopravca Slovak Lines zareagoval nielen navýšením pravidelných spojov na letisko Schwechat. Po novom budete môcť nastúpiť na ich spoj už aj priamo na Hlavnej železničnej stanici v Bratislave hneď po vystúpení z vlaku. Už sa nemusíte premiestňovať centrom mesta na Autobusovú stanicu Nivy či pod Most SNP.

6-krát denne z dvoch nových zastávok

Nový priamy spoj, na ktorý si už teraz môžete kúpiť lístok, štartuje 27. júna 2022. Bude odchádzať z Hlavnej stanice z nástupiska „G“ 6-krát denne o 8:45, 10:45, 12:20, 14:45, 16:45 a 22:45 hod. A čo je najlepšie, tieto časy sú starostlivo zvolené tak, aby ideálne nadväzovali na najviac vyťažené príchody IC vlakov a rýchlikov z celého Slovenka.

Nová trasa aj medzizastávka

Komfortný autobus Setra vás odvezie na letisko Schwechat priamo z Hlavnej stanice po úplne novej trase mestom. Vďaka tomu mohla pribudnúť nová nástupná zastávka na Einsteinovej ulici na zastávke MHD pri výstavisku Incheba. Svoju cestu do Rakúska si tak v rámci Bratislavy môžete naplánovať ešte pohodlnejšie a flexibilnejšie.

Lístok najlepšie online

Svoj lístok si najjednoduchšie a vždy najlacnejšie zakúpite online na www.slovaklines.sk/sk/letisko-vlakom. Využiť na to môžete či už priamo web Slovak Lines alebo ich praktickú mobilnú aplikáciu, s ktorou máte svoj lístok vždy poruke. A v prípade potreby ho môžete jednoducho stornovať najneskôr 15 minút pred plánovaných odchodom spoja.

Mohlo by vás zaujímať:

Architektúra Náš tip Tlačová správa

Brnianske Vodojemy Žlutý kopec sa otvoria v celej svojej kráse!

Tretí mesiac v roku, tri vodojemy, tri dni! Mágia Vodojemov Žlutý kopec pritiahla od ich otvorenia tisíce návštevníkov. Všetky tri nádrže aj s návštevníckym centrom a revitalizovaným parkom sa verejnosti otvoria na Svetový deň vody, 22. marca 2024. Oficiálne otvorenie za prítomnosti zástupcov mesta Brna prebehne 21. marca. Celý nasledujúci víkend budú návštevníkov čakať pôsobivé […]

Čítať ďalej
Film Náš tip Umenie a kultúra

DOMINA – Predbehla dobu o mnoho storočí

Neuveriteľný skutočný príbeh Livie Drusilly, manželky Caesara Augusta, ožíva tento mesiac na televíznej stanici Epic Drama. DOMINA ponúka divákom pútavý pohľad do starovekého Ríma, konkrétne do obdobia okolo roku 27 pred Kristom. Seriál, ktorý predstavil režisér David Evans, sa však opiera o príbehy žien, ktoré stáli za mocnými mužmi vtedajšej doby. Hlavnou postavou je Lívia […]

Čítať ďalej
Cestovanie Náš tip Radíme Vám Tlačová správa

Cestovný ruch v Česku naberá na sile, počet turistov sa vlani dostal na predcovidové čísla.

V Česku sa v minulom roku ubytovalo v hromadných ubytovacích zariadeniach takmer 10 miliónov zahraničných turistov (43,3 % z celkového počtu). Ďalších takmer 12,5 milióna hostí tvorili samotní Česi (56,7 %), ktorí sa rozhodli stráviť dovolenku v domácich ubytovacích zariadeniach. Celkovo tak vlani počet turistov, ktorí do Česka zamierili, presiahol 22 miliónov a narástol medziročne […]

Čítať ďalej