ONLINE MAGAZIN

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sú dokonalým spoločníkom na cesty

Huawei Watch GT 3 Pro sú absolútnou novinkou medzi smart hodinkami, pričom rozširujú už veľmi dobre známu a v našich končinách populárnu sériu Watch GT. Okrem špičkového dizajnu, luxusných materiálov a množstva ciferníkov sa pýšia aj skvelou výdržou batérie. Na jedno nabitie totiž vydržia až 14 dní. A práve výnimočná výdrž – okrem ďalších vychytávok – ich predurčuje k úlohe ideálneho asistenta počas ciest.

 Nielen prémiový dizajn a luxusné spracovanie

 U Huawei Watch GT 3 Pro si môžete vybrať z dvoch verzií. Dámska verzia pôsobí elegantným a minimalistickým dojmom. Je vyrobená z bielej keramiky a jej luneta je zdobená zlatými detailmi. Pánska verzia je z titánu a disponuje odolným zafírovým sklíčkom, ktoré len tak nepoškriabete. Okrem iného novinka prináša používateľom možnosti výberu dizajnu rozhrania, špičkových materiálov, veľkostí displeja, rôznych farieb a štýlov ciferníkov. Práve tieto funkcie robia z týchto šikovných hodiniek dokonalý módny, ale zároveň aj praktický doplnok, ktorý vás nikdy nenechá v štichu.

Podobnosť s klasickými hodinkami čisto náhodná?

Na Huawei Watch GT 3 Pro si zvyknete natoľko, že ich nebudete chcieť dávať dole ani počas nabíjania. Presne na to Huawei pri výrobe myslel. Najväčšou prednosťou Watch GT 3 Pro je totiž bezpochyby výdrž batérie. S týmito hodinkami sa vám nestane, že by sa vám zrazu počas dňa vybila batéria. Vydrží totiž na jedno nabitie až 14 dní.

Páni, čaká vás náročná pracovná cesta a nechcete, aby vám nabíjačka zbytočne zaberala miesto v kufri? S Watch GT 3 Pro v titánovej verzii vám baterka vydrží po celú pracovnú cestu. Pri intenzívnom používaní sa síce výdrž zníži na 8 dní, ale aj tak ide o impozantný výsledok.

Dámska keramická verzia Watch GT 3 Pro má tiež prekvapivú výdrž na to, ako krehko a subtílne tieto hodinky na prvý pohľad pôsobia. Na jedno nabitie vydržia celých 7 dní. Ak vám predsa len “dôjde šťava”, siahnete po bezdrôtovej nabíjačke v balení, ktorá aktuálne ponúka o 30% rýchlejšie nabíjanie v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi.

Všetky verzie hodiniek sú dostupné v ponuke maloobchodných predajcov. Cena Huawei Watch GT 3 Pro na Slovensku začína od 379 eur. Do 19. júna je možné získať hodinky v špeciálnej ponuke. Pánsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (46 mm) je dodávaný s bonusom v podobe Huawei Watch GT 2 (46 mm), dámsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (43 mm) je dodávaný s bonusom v podobe slúchadiel Huawei Freebuds Lipstick.

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Gastronómia Radíme Vám

Zážitok z adventných trhov: Vyberáme tie najkrajšie v Dolnom Rakúsku

Príroda, uličky s pivničkami, zámky, hrady, ale aj námestia v dedinkách či mestách sú súčasťou adventu v Dolnom Rakúsku. Vybrali sme pre vás tie najoriginálnejšie adventné trhy, ktoré ponúkajú jedinečné zážitky, a zároveň prinášame niekoľko skvelých tipov na ďalšie miesta, ktoré stojí za to navštíviť počas čarovného adventného obdobia.   Advent v Puchbergu sa predstaví v […]

Čítať ďalej
Gastronómia outdoor Ponuky na koncerty Radíme Vám

Objavte čaro Vianoc v Maďarsku: Komplexný sprievodca vianočnými trhmi

Zažite očarujúce vianočné trhy a hrejivé sviatky v celom Maďarsku. Od známej Adventnej baziliky v Budapešti, ktorá už trikrát získala titul „Najlepší vianočný trh v Európe“, až po Debrecín, objavujte vianočné poklady, užite si termálne kúpele a oslávte toto výnimočné obdobie. Nenechajte si ujsť sviatočné čaro Maďarska! Musíte zažiť: Adventný festival a vianočné trhy pred […]

Čítať ďalej
Náš tip Nezaradené Osobnosti Lines

Spomienka na JFK

60. výročie úmrtia prezidenta Kennedyho V novembri odvysiela televízna stanica Viasat History sériu dokumentov pri príležitosti 60. výročia jedného z najšokujúcejších a dejiny určujúcich momentov 20. storočia, atentátu na prezidenta Johna F. Kennedyho. Počas dvoch nedieľ (19. a 26. novembra) predstaví Viasat History tri nové dokumenty, ktoré odhalia nové skutočnosti z osudného dňa 22. novembra, ktorý otriasol […]

Čítať ďalej