ONLINE MAGAZIN

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sú dokonalým spoločníkom na cesty

Huawei Watch GT 3 Pro sú absolútnou novinkou medzi smart hodinkami, pričom rozširujú už veľmi dobre známu a v našich končinách populárnu sériu Watch GT. Okrem špičkového dizajnu, luxusných materiálov a množstva ciferníkov sa pýšia aj skvelou výdržou batérie. Na jedno nabitie totiž vydržia až 14 dní. A práve výnimočná výdrž – okrem ďalších vychytávok – ich predurčuje k úlohe ideálneho asistenta počas ciest.

 Nielen prémiový dizajn a luxusné spracovanie

 U Huawei Watch GT 3 Pro si môžete vybrať z dvoch verzií. Dámska verzia pôsobí elegantným a minimalistickým dojmom. Je vyrobená z bielej keramiky a jej luneta je zdobená zlatými detailmi. Pánska verzia je z titánu a disponuje odolným zafírovým sklíčkom, ktoré len tak nepoškriabete. Okrem iného novinka prináša používateľom možnosti výberu dizajnu rozhrania, špičkových materiálov, veľkostí displeja, rôznych farieb a štýlov ciferníkov. Práve tieto funkcie robia z týchto šikovných hodiniek dokonalý módny, ale zároveň aj praktický doplnok, ktorý vás nikdy nenechá v štichu.

Podobnosť s klasickými hodinkami čisto náhodná?

Na Huawei Watch GT 3 Pro si zvyknete natoľko, že ich nebudete chcieť dávať dole ani počas nabíjania. Presne na to Huawei pri výrobe myslel. Najväčšou prednosťou Watch GT 3 Pro je totiž bezpochyby výdrž batérie. S týmito hodinkami sa vám nestane, že by sa vám zrazu počas dňa vybila batéria. Vydrží totiž na jedno nabitie až 14 dní.

Páni, čaká vás náročná pracovná cesta a nechcete, aby vám nabíjačka zbytočne zaberala miesto v kufri? S Watch GT 3 Pro v titánovej verzii vám baterka vydrží po celú pracovnú cestu. Pri intenzívnom používaní sa síce výdrž zníži na 8 dní, ale aj tak ide o impozantný výsledok.

Dámska keramická verzia Watch GT 3 Pro má tiež prekvapivú výdrž na to, ako krehko a subtílne tieto hodinky na prvý pohľad pôsobia. Na jedno nabitie vydržia celých 7 dní. Ak vám predsa len “dôjde šťava”, siahnete po bezdrôtovej nabíjačke v balení, ktorá aktuálne ponúka o 30% rýchlejšie nabíjanie v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi.

Všetky verzie hodiniek sú dostupné v ponuke maloobchodných predajcov. Cena Huawei Watch GT 3 Pro na Slovensku začína od 379 eur. Do 19. júna je možné získať hodinky v špeciálnej ponuke. Pánsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (46 mm) je dodávaný s bonusom v podobe Huawei Watch GT 2 (46 mm), dámsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (43 mm) je dodávaný s bonusom v podobe slúchadiel Huawei Freebuds Lipstick.

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Radíme Vám Tlačová správa

TUI letné cestovateľské trendy 2023

Najobľúbenejšie sú stredomorské destinácie, silný je dopyt po All Inclusive Trend skorých rezervácií je späť a mnohí Slováci a Česi si už aj vybrali, kde strávia letnú dovolenku. Napriek častým podobnostiam v nákupnom správaní oboch národov sa dovolenkové návyky Čechov a Slovákov líšia. Slováci si totiž na dovolenke doprajú o niečo viac ako naši západní […]

Čítať ďalej
Cestovanie Film Náš tip Príroda

Ohrozené ekosystémy sa nachádzajú po celom svete

Vydajte sa spolu s populárnym biológom za poznaním krehkej biodiverzity našej planéty. V štvordielnom dokumente Divočina Patricka Aryeeho sa spoločne s ďalšími odborníkmi a aktivistami vydáme na inšpiratívnu cestu do najdivokejších kútov sveta. Zistíte, ako zdanlivé drobnosti udržujú ekosystémy v rovnováhe, aká zložitá sieť interakcií spája koruny stromov s neviditeľným svetom pod našimi nohami ako aj to, ako najmenšie tvory […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor Radíme Vám

Študuj, pracuj a rozvíjaj cestovný ruch na Horehroní!

Horehronie so svojou vstupnou bránou, za ktorú sa pokladá mesto Brezno, ponúka rôzne oblasti, v ktorých sa možno v regióne uplatniť. Významnou oblasťou je práve oblasť cestovného ruchu, ktorá sa pokladá za jedno z najdynamickejších odvetví vôbec. Región Horehronie, s veľkým prírodným potenciálom, kultúrnym bohatstvom a kvalitou poskytovaných služieb, ponúka okrem toho množstvo turistických trás, cyklotrás, lyžiarskych stredísk, atrakcií […]

Čítať ďalej