ONLINE MAGAZIN

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sú dokonalým spoločníkom na cesty

Huawei Watch GT 3 Pro sú absolútnou novinkou medzi smart hodinkami, pričom rozširujú už veľmi dobre známu a v našich končinách populárnu sériu Watch GT. Okrem špičkového dizajnu, luxusných materiálov a množstva ciferníkov sa pýšia aj skvelou výdržou batérie. Na jedno nabitie totiž vydržia až 14 dní. A práve výnimočná výdrž – okrem ďalších vychytávok – ich predurčuje k úlohe ideálneho asistenta počas ciest.

 Nielen prémiový dizajn a luxusné spracovanie

 U Huawei Watch GT 3 Pro si môžete vybrať z dvoch verzií. Dámska verzia pôsobí elegantným a minimalistickým dojmom. Je vyrobená z bielej keramiky a jej luneta je zdobená zlatými detailmi. Pánska verzia je z titánu a disponuje odolným zafírovým sklíčkom, ktoré len tak nepoškriabete. Okrem iného novinka prináša používateľom možnosti výberu dizajnu rozhrania, špičkových materiálov, veľkostí displeja, rôznych farieb a štýlov ciferníkov. Práve tieto funkcie robia z týchto šikovných hodiniek dokonalý módny, ale zároveň aj praktický doplnok, ktorý vás nikdy nenechá v štichu.

Podobnosť s klasickými hodinkami čisto náhodná?

Na Huawei Watch GT 3 Pro si zvyknete natoľko, že ich nebudete chcieť dávať dole ani počas nabíjania. Presne na to Huawei pri výrobe myslel. Najväčšou prednosťou Watch GT 3 Pro je totiž bezpochyby výdrž batérie. S týmito hodinkami sa vám nestane, že by sa vám zrazu počas dňa vybila batéria. Vydrží totiž na jedno nabitie až 14 dní.

Páni, čaká vás náročná pracovná cesta a nechcete, aby vám nabíjačka zbytočne zaberala miesto v kufri? S Watch GT 3 Pro v titánovej verzii vám baterka vydrží po celú pracovnú cestu. Pri intenzívnom používaní sa síce výdrž zníži na 8 dní, ale aj tak ide o impozantný výsledok.

Dámska keramická verzia Watch GT 3 Pro má tiež prekvapivú výdrž na to, ako krehko a subtílne tieto hodinky na prvý pohľad pôsobia. Na jedno nabitie vydržia celých 7 dní. Ak vám predsa len “dôjde šťava”, siahnete po bezdrôtovej nabíjačke v balení, ktorá aktuálne ponúka o 30% rýchlejšie nabíjanie v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi.

Všetky verzie hodiniek sú dostupné v ponuke maloobchodných predajcov. Cena Huawei Watch GT 3 Pro na Slovensku začína od 379 eur. Do 19. júna je možné získať hodinky v špeciálnej ponuke. Pánsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (46 mm) je dodávaný s bonusom v podobe Huawei Watch GT 2 (46 mm), dámsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (43 mm) je dodávaný s bonusom v podobe slúchadiel Huawei Freebuds Lipstick.

Mohlo by vás zaujímať:

Technika Umenie a kultúra

Za vianočnou atmosférou na sever Čiech

Lyžiarske areály v severných Čechách sú pripravené na novú sezónu a Liberecký kraj láka na skvelé prepojenie, kedy spoznáte nielen stovky kilometrov zjazdoviek a bežkárskych trás, ale aj umenie miestnych sklárov. Liberecký kraj predstavil v Bratislave zimnú ponuku.  Na zjazdovky aj bežky Poznávacím znamením celého Libereckého kraja je neprehliadnuteľný Ještěd s hotelom a vysielačom, ktorý […]

Čítať ďalej
Architektúra Cestovanie Náš tip Radíme Vám

Brno – v tomto meste žiadna nuda neexistuje

Nuda v Brne – názov českého filmu, ktorý sa vžiadnom pripade nedá spájať s týmto mestom. Práve naopak. Je zábavne, kultúrne, moderné a je vždy pripravené ponúknuť svojim návštevníkom niečo zaujímavé a nevšedné. Aj preto sme pripravení vám sprostredkovať informácie a ponuky, ktoré toto mesto svojím návštevníkom ponúka. Počas troch dní sme návštivili s redakciou […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Reklamná ponuka Zdravie

Ktoré aquaparky navštíviť počas zimných mesiacov?

Mrazivé počasie a pol metra snehu. To je predstava ideálnej dovolenky pre väčšinu milovníkov chladnejších mesiacov. S príchodom zimného počasia však letné radovánky končiť nemusia ani pre tých z vás, ktorí pred zimnou lyžovačkou preferujú zábavu vo vodných parkoch. Väčšina slovenských aquaparkov má totiž svoje brány otvorené celoročne. Jedným z najobľúbenejších a najznámejších aquaparkov na Slovensku je bezpochyby Aquapark […]

Čítať ďalej