ONLINE MAGAZIN

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sú dokonalým spoločníkom na cesty

Huawei Watch GT 3 Pro sú absolútnou novinkou medzi smart hodinkami, pričom rozširujú už veľmi dobre známu a v našich končinách populárnu sériu Watch GT. Okrem špičkového dizajnu, luxusných materiálov a množstva ciferníkov sa pýšia aj skvelou výdržou batérie. Na jedno nabitie totiž vydržia až 14 dní. A práve výnimočná výdrž – okrem ďalších vychytávok – ich predurčuje k úlohe ideálneho asistenta počas ciest.

 Nielen prémiový dizajn a luxusné spracovanie

 U Huawei Watch GT 3 Pro si môžete vybrať z dvoch verzií. Dámska verzia pôsobí elegantným a minimalistickým dojmom. Je vyrobená z bielej keramiky a jej luneta je zdobená zlatými detailmi. Pánska verzia je z titánu a disponuje odolným zafírovým sklíčkom, ktoré len tak nepoškriabete. Okrem iného novinka prináša používateľom možnosti výberu dizajnu rozhrania, špičkových materiálov, veľkostí displeja, rôznych farieb a štýlov ciferníkov. Práve tieto funkcie robia z týchto šikovných hodiniek dokonalý módny, ale zároveň aj praktický doplnok, ktorý vás nikdy nenechá v štichu.

Podobnosť s klasickými hodinkami čisto náhodná?

Na Huawei Watch GT 3 Pro si zvyknete natoľko, že ich nebudete chcieť dávať dole ani počas nabíjania. Presne na to Huawei pri výrobe myslel. Najväčšou prednosťou Watch GT 3 Pro je totiž bezpochyby výdrž batérie. S týmito hodinkami sa vám nestane, že by sa vám zrazu počas dňa vybila batéria. Vydrží totiž na jedno nabitie až 14 dní.

Páni, čaká vás náročná pracovná cesta a nechcete, aby vám nabíjačka zbytočne zaberala miesto v kufri? S Watch GT 3 Pro v titánovej verzii vám baterka vydrží po celú pracovnú cestu. Pri intenzívnom používaní sa síce výdrž zníži na 8 dní, ale aj tak ide o impozantný výsledok.

Dámska keramická verzia Watch GT 3 Pro má tiež prekvapivú výdrž na to, ako krehko a subtílne tieto hodinky na prvý pohľad pôsobia. Na jedno nabitie vydržia celých 7 dní. Ak vám predsa len “dôjde šťava”, siahnete po bezdrôtovej nabíjačke v balení, ktorá aktuálne ponúka o 30% rýchlejšie nabíjanie v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi.

Všetky verzie hodiniek sú dostupné v ponuke maloobchodných predajcov. Cena Huawei Watch GT 3 Pro na Slovensku začína od 379 eur. Do 19. júna je možné získať hodinky v špeciálnej ponuke. Pánsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (46 mm) je dodávaný s bonusom v podobe Huawei Watch GT 2 (46 mm), dámsky variant Huawei Watch GT 3 Pro (43 mm) je dodávaný s bonusom v podobe slúchadiel Huawei Freebuds Lipstick.

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip Príroda

Rok v Škótsku, to je iná divočina!

Prímorské podnebie predurčuje Škótsko k tomu, aby bola tamojšia príroda rozmanitá  a krásna, ale zároveň drsná. Ak vás vždy priťahovala táto destinácia, kvôli histórii, ručíme vám za to, že jej príroda tiež stojí za to. Pripravte si však pršiplášte a dáždniky, pretože ako vám prezradia jej zvierací obyvatelia, život v tamojšej divočine nie je vôbec jednoduchý. Krásna príroda, ktorá […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor Príroda Tlačová správa

Obce Šumiac a Telgárt spojila nová bezpečná cyklistická trasa

Banskobystrický samosprávny kraj spojil rázovité obce Šumiac a Telgárt zrekonštruovanou viacúčelovou cestou určenou najmä pre cyklistov. „Zelená stuha Horehronia“ je najdlhšou značenou cyklotrasou v regióne Horehronie. Tiahne sa od obce Telgárt údolím Hrona až po Bystrú a meria spolu takmer 90km. Trasa je vhodná najmä pre horské bicykle. Rekonštrukcia úseku Telgárt a Šumiac výrazne prispela k bezpečnosti a zatraktívneniu tejto […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor Radíme Vám

VEĽKÁ PRÁZDNINOVÁ ZÁBAVA NA ZÁMKU SCHLOSS HOF

Od 6. augusta do 4. septembra sa dianie na zámku Schloss Hof nesie v znamení letných prázdnin. Počas celého jedného mesiaca je k dispozícii pestrý program s kreatívnymi workshopmi, divadelnými i hudobnými vystúpeniami. Na návštevu príde gašparko aj kúzelník.   Schloss Hof Kinder springen vor Schloss(c)SKB Foto: Astrid Knie Ak sa rozhodnete pre návštevu zámku […]

Čítať ďalej