ONLINE MAGAZIN

Novinka! Spoznajte bezlaktózovu ovsenú kašu od Dr. Oetker, pretože prirodzenosť je trendy. 

Doprajte si zdravú pauzu kedykoľvek počas dňa a potešte svoje chuťové poháriky bezlaktózovou novinkou, ktorá pribudla do úspešného radu kaší Dr. Oetker. Ovsené kaše vám dodajú potrebnú energiu a vitalitu počas celého dňa. Pripojte k tomu dostatok pohybu na čerstvom vzduchu a prospejete tak nielen svojmu telu, ale aj mysli!

Kvalitná a zdravá pauza plná energie 

Prirodzenosť sa dnes nosí! Spoznajte trendy novinku – Ovsená kaša Natural Ľaň, chia Dr. Oetkerbezlaktózovej kvalite vyrobenú z prvotriednych surovín. 

Poteší a zároveň si vaše srdcia získa: 

    • Vyvážená receptúra s obsahom 76% celozrnných ovsených vločiek a 9% semienok (ľanových a chia). 
  •  Nízky obsah soli a cukru. 
  •  Vysoký obsah zdraviu prospešnej vlákniny a inulínu.

Naviac, ovsené vločky obsahujú beta-glukány, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Priaznivý účinok pozorujeme už pri konzumácii 3 g beta-glukánov z ovsa denne. 1 balenie Ovsenej kaše Dr. Oetker obsahuje približne 1,2 g beta glukánov. 

Neobsahuje laktózu, pridanú soľ, glukózový sirup ani fruktózu, stabilizátory a emulgátory či pridané arómy alebo ochucovadlá. 

Praktické „jednoporciové“ balenie umožňuje mať ovsenú kašu vždy poruke. Stačí 150 ml horúcej vody, zamiešať, nechať odstáť 3-5 minút a výborná pochúťka je pripravená. 

Vyskúšajte ju kombinovať s čerstvým ovocím alebo rôznymi druhmi orechov. Fantázii sa medze nekladú! 

Odporúčaná maloobchodná cena Ovsená Natural Ľan, chia Dr. Oetker 54 g:  0,42  

Dr. Oetker myslí na vaše zdravie! Ponorte sa s nami do sveta ovsených kaší a vyberte si z nich podľa svojich zvyklostí alebo momentálnej chuti!

Máte radi elegantnú klasiku? Ochutnajte Ovsenú kašu Vanilka, ktorá obsahuje až 72 % kvalitných celozrnných ovsených vločiek a extrakt z pravej vanilky pre prírodnú a vyváženú chuť tradičnej ovsenej kaše. Ovsená kaša je zdrojom vlákniny a beta-glukánov, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii 3 g beta-glukánov z ovsa denne. 1 balenie Ovsenej kaše Dr. Oetker obsahuje cca 1,2 g beta-glukánov. S nízkym obsahom soli a cukru. Neobsahuje glukózový sirup a palmový tuk.

Pre milovníkov podmanivej čokoládových chuti tu je obľúbená Ovsená kaša čokoláda, ktorá obsahuje 63 % kvalitných celozrnných ovsených vločiek a kúsky horkej čokolády, ktoré sa dokonale rozplynú na vašom jazyku. Ovsená kaša je zdrojom vlákniny a beta-glukánov, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii 3 g beta-glukánov z ovsa denne. 1 balenie Ovsenej kaše Dr. Oetker obsahuje cca 1,2 g beta-glukánov. S nízkym obsahom soli a cukru. Neobsahuje glukózový sirup a palmový tuk.

 

 

Dokonalý chuťový zážitok garantuje aj odvážna Ovsená kaša Jablko, škorica so 70 % obsahom kvalitných celozrnných ovsených vločiek, s kúskami sladkých sušených jabĺk a škorice, ktorá je zdrojom antioxidantov. Ovsená kaša je zdrojom vlákniny a beta-glukánov, ktoré prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi. Priaznivý účinok sa dosiahne pri konzumácii 3 g beta-glukánov z ovsa denne. 1 balenie Ovsenej kaše Dr. Oetker obsahuje cca 1,2 g beta-glukánov. S nízkym obsahom soli a cukru. Neobsahuje glukózový sirup a palmový tuk. 

 

Nezabudnite, že súčasťou zdravého životného štýlu je nielen rôznorodá strava, ale aj aktívny pohyb a pozitívne myslenie  

Prajeme vám príjemné chvíle plné energie a dobrú chuť! 

Viac informácií, skvelé recepty a celý sortiment ovsených a ryžových kaší              

Dr. Oetker nájdete na www.oetker.sk

 

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Novinky outdoor Tlačová správa

Do chorvátske Rijeky vyrazia vlaky zo Slovenska trikrát týždenne

Chorvátsko je dlhodobo jednou z najobľúbenejších letných destinácií, kam jazdia statisíce Slovákov a Čechov, a stále populárnejšia je cesta na dovolenku vlakom. Priame vlakové spojenie spoločnosti RegioJet bude v tomto roku premávať zo Slovenska a Českej republiky do chorvátskej Rijeky trikrát týždenne. Čedok spúšťa preto predaj vlakových zájazdov so spiatočnými lístkami, ubytovaním a transfermi, aby si turisti svoju […]

Čítať ďalej
Cestovanie Radíme Vám Tlačová správa

TUI letné cestovateľské trendy 2023

Najobľúbenejšie sú stredomorské destinácie, silný je dopyt po All Inclusive Trend skorých rezervácií je späť a mnohí Slováci a Česi si už aj vybrali, kde strávia letnú dovolenku. Napriek častým podobnostiam v nákupnom správaní oboch národov sa dovolenkové návyky Čechov a Slovákov líšia. Slováci si totiž na dovolenke doprajú o niečo viac ako naši západní […]

Čítať ďalej
Cestovanie Novinky Tlačová správa

Nemecko je v počte prenocovaní slovenských hostí už 19,2 percenta nad úrovňou spred pandémie

Nemecko je medzi slovenskými turistami čoraz obľúbenejšie. V období od januára do novembra 2022 bolo v Spolkovej republike zaznamenaných presne 579 062 prenocovaní (vrátane kempingov) zo Slovenska. To zodpovedá nárastu o 47,9 % v porovnaní s rokom 2021, keď Nemecko za prvých jedenásť mesiacov zaznamenalo 391 523 prenocovaní slovenských hostí. Podľa údajov Spolkového štatistického úradu […]

Čítať ďalej