ONLINE MAGAZIN

Zistite, prečo sa vám oplatí navštíviť naše najkrajšie luxusné kúpele

Oddýchnuť si a stráviť chvíľu vo svojej malej bubline, ďaleko od stresu, dnes môžete nielen na dovolenke v exotickom rezorte, ale aj termálnych kúpeľoch. Je to ideálne riešenie na relax a my vás o tom presvedčíme.

V súčasnosti je väčšina ľudí obyvateľmi veľkých miest, ktorí žijú neskutočne rýchlym a dynamickým životným štýlom. Moderný človek je počas dňa neustále v kolobehu udalostí, záležitostí, problémov a starostí.

V dôsledku toho sa telo opotrebuje a unaví. Na doplnenie životných zásob a energetického potenciálu je potrebné z času na čas skutočne relaxovať. Koniec koncov, od toho závisí nielen obnovenie pracovnej kapacity, ale aj zdravie vo všeobecnosti.

Ideálnou možnosťou na riešenie tohto problému sú SPA procedúry, ktoré môžete absolvovať v luxusných kúpeľoch v Turčianskych Tepliciach.

Dáte si príjemnú pauzu od všetkého zhonu a stresu

Niekedy je toho na nás naozaj veľa a je potrebné uniknúť z každodenného života, na chvíľu sa nadýchnuť čerstvého vzduchu a umožniť telu relaxovať. No a práve na tieto účely nie je nič lepšie ako návšteva tohto typu zariadenia, kde sa robí všetko pre to, aby ste sa cítili dobre, počnúc prostredím až po služby.

Vaše pohodlie zaistí starostlivý personál

Niekedy je fajn nechať sa viesť a na nič nemyslieť! Kúpele sú na to ideálne, pretože pri vašom príchode personál urobí všetko pre to, aby ste si dokonale oddýchli od akejkoľvek činnosti.

Budete rozmaznávaní

Starostlivosť, ktorá je vám v týchto termálnych kúpeľoch k dispozícii, vám poskytne dokonalý pocit pohody. Vyberte si na plánovanom kúpeľnom pobyte tie služby a procedúry, ktoré vás najviac zaujímajú, ako je napríklad masáž tváre, tela, chodidiel alebo hlavy a uvidíte, že vaše telo sa vám odvďačí príjemnými pocitmi a väčšou energiou. Vyskúšajte aj liečbu vodou, ktorá je bohatá na liečivé pramene termálnej vody.

Takáto procedúra je ideálna aj na zlepšenie krvného obehu. Para z termálneho prameňa tiež vyčistí vaše póry a odstráni toxíny a nečistoty.

Na záver to najdôležitejšie. Termálne kúpele sú veľmi cenovo dostupný spôsob, ako si zlepšiť duševnú a fyzickú kondíciu vo veľmi krátkom čase. Tak sa o tom presvedčte a uvidíte, že efekt uvoľnenia a kompletného relaxu tela sa dostaví.

Zdroj obrázka: New Africa/Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Radíme Vám Tlačová správa

TUI letné cestovateľské trendy 2023

Najobľúbenejšie sú stredomorské destinácie, silný je dopyt po All Inclusive Trend skorých rezervácií je späť a mnohí Slováci a Česi si už aj vybrali, kde strávia letnú dovolenku. Napriek častým podobnostiam v nákupnom správaní oboch národov sa dovolenkové návyky Čechov a Slovákov líšia. Slováci si totiž na dovolenke doprajú o niečo viac ako naši západní […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor Radíme Vám

Študuj, pracuj a rozvíjaj cestovný ruch na Horehroní!

Horehronie so svojou vstupnou bránou, za ktorú sa pokladá mesto Brezno, ponúka rôzne oblasti, v ktorých sa možno v regióne uplatniť. Významnou oblasťou je práve oblasť cestovného ruchu, ktorá sa pokladá za jedno z najdynamickejších odvetví vôbec. Región Horehronie, s veľkým prírodným potenciálom, kultúrnym bohatstvom a kvalitou poskytovaných služieb, ponúka okrem toho množstvo turistických trás, cyklotrás, lyžiarskych stredísk, atrakcií […]

Čítať ďalej
Architektúra Cestovanie outdoor Príroda Radíme Vám

Arménsko – kostol, kam sa pozrieš

Arménsko je malá krajina ležiaca v oblasti Zakaukazska. Rozlohou 30 000 km2 je len o málo väčšia ako Morava av roku 2011 tu žili iba 3 milióny obyvateľov. Prakticky celé Arménsko leží vo vysokých horách. Krajina je tu pomerne nehostinná a bujnú vegetáciu je možné zahliadnuť len málokde. Dejiny Arménov v mnohom silne pripomínajú dejiny […]

Čítať ďalej