ONLINE MAGAZIN

Užite si relax a dovolenku v hoteli Björnson v Jasnej

Pokojné čaro Nízkych Tatier, priamo na úpätí Chopku, to je miesto pre priaznivcov zjazdoviek a wellness. Skvelá príroda, bezchybné služby, elegantný interiér a všetko priamo na svahu. To a viac môžete očakávať od dovolenky v hoteli Björnson v Jasnej.

Spoznajte a užite si spolu s nami toto luxusné a nielen na zimný relax ideálne prostredie.

Čím je hotel Björnson výnimočný?

V prvom rade tým, že sa nachádza takpovediac priamo na svahu, takže za výletom na lyže veľa krokov urobiť nemusíte. Radí sa k jedným z najznámejších tatranských hotelov v Jasnej, takže bude vybavený tým najlepším, čo pre svoj komfort a pohodlie potrebujete.

V jeho tesnej blízkosti je naše najznámejšie lyžiarske stredisko Jasná a lanovka. Z toho všetkého vyplýva, že v priamo v centre týchto ideálnych podmienok na zimné športy vznikol príjemný ubytovací komplex.

Okrem klasiky a pôvodného hotela z roku 1952 tu nájdete aj vilové komplexy, hostel alebo moderné chatky Tree House. O navodenie romantickej atmosféry, ktorú zaistí čaro Škandinávie tohto štýlového ubytovania a prostredia, tak nebude žiadna núdza.

Zábava na svahu a čerstvý vzduch dovolenku ešte viac spríjemnia

Pokiaľ patríte k milovníkom lyžovania a zimnej turistiky, v tomto regióne, ako sme si spomínali, si určite prídete na svoje. O príjemné pocity z dovolenky sa postará nielen horský hotel Björnson, ale aj Jasná, ktorá má na lyžovanie tie najlepšie podmienky a najdlhšie trate.

Lyžovanie patrí k fyzickej aktivite, čo prekrví celé vaše telo, takže ak to spojíte s nádherne upravenou traťou rôznej dĺžky a náročnosti, prospeje to aj vášmu zdraviu a kondičke.

Stačí si vybrať na takúto nádhernú dovolenku vhodný termín, rezervovať voľné izby v hoteli a vydať sa za nevšedným relaxom vo vysokohorskom prostredí.

Zdroj obrázka: bjornsonka.sk/

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Novinky outdoor Tlačová správa

Do chorvátske Rijeky vyrazia vlaky zo Slovenska trikrát týždenne

Chorvátsko je dlhodobo jednou z najobľúbenejších letných destinácií, kam jazdia statisíce Slovákov a Čechov, a stále populárnejšia je cesta na dovolenku vlakom. Priame vlakové spojenie spoločnosti RegioJet bude v tomto roku premávať zo Slovenska a Českej republiky do chorvátskej Rijeky trikrát týždenne. Čedok spúšťa preto predaj vlakových zájazdov so spiatočnými lístkami, ubytovaním a transfermi, aby si turisti svoju […]

Čítať ďalej
Cestovanie Radíme Vám Tlačová správa

TUI letné cestovateľské trendy 2023

Najobľúbenejšie sú stredomorské destinácie, silný je dopyt po All Inclusive Trend skorých rezervácií je späť a mnohí Slováci a Česi si už aj vybrali, kde strávia letnú dovolenku. Napriek častým podobnostiam v nákupnom správaní oboch národov sa dovolenkové návyky Čechov a Slovákov líšia. Slováci si totiž na dovolenke doprajú o niečo viac ako naši západní […]

Čítať ďalej
Cestovanie Film Náš tip Príroda

Ohrozené ekosystémy sa nachádzajú po celom svete

Vydajte sa spolu s populárnym biológom za poznaním krehkej biodiverzity našej planéty. V štvordielnom dokumente Divočina Patricka Aryeeho sa spoločne s ďalšími odborníkmi a aktivistami vydáme na inšpiratívnu cestu do najdivokejších kútov sveta. Zistíte, ako zdanlivé drobnosti udržujú ekosystémy v rovnováhe, aká zložitá sieť interakcií spája koruny stromov s neviditeľným svetom pod našimi nohami ako aj to, ako najmenšie tvory […]

Čítať ďalej