ONLINE MAGAZIN

Užite si relax a dovolenku v hoteli Björnson v Jasnej

Pokojné čaro Nízkych Tatier, priamo na úpätí Chopku, to je miesto pre priaznivcov zjazdoviek a wellness. Skvelá príroda, bezchybné služby, elegantný interiér a všetko priamo na svahu. To a viac môžete očakávať od dovolenky v hoteli Björnson v Jasnej.

Spoznajte a užite si spolu s nami toto luxusné a nielen na zimný relax ideálne prostredie.

Čím je hotel Björnson výnimočný?

V prvom rade tým, že sa nachádza takpovediac priamo na svahu, takže za výletom na lyže veľa krokov urobiť nemusíte. Radí sa k jedným z najznámejších tatranských hotelov v Jasnej, takže bude vybavený tým najlepším, čo pre svoj komfort a pohodlie potrebujete.

V jeho tesnej blízkosti je naše najznámejšie lyžiarske stredisko Jasná a lanovka. Z toho všetkého vyplýva, že v priamo v centre týchto ideálnych podmienok na zimné športy vznikol príjemný ubytovací komplex.

Okrem klasiky a pôvodného hotela z roku 1952 tu nájdete aj vilové komplexy, hostel alebo moderné chatky Tree House. O navodenie romantickej atmosféry, ktorú zaistí čaro Škandinávie tohto štýlového ubytovania a prostredia, tak nebude žiadna núdza.

Zábava na svahu a čerstvý vzduch dovolenku ešte viac spríjemnia

Pokiaľ patríte k milovníkom lyžovania a zimnej turistiky, v tomto regióne, ako sme si spomínali, si určite prídete na svoje. O príjemné pocity z dovolenky sa postará nielen horský hotel Björnson, ale aj Jasná, ktorá má na lyžovanie tie najlepšie podmienky a najdlhšie trate.

Lyžovanie patrí k fyzickej aktivite, čo prekrví celé vaše telo, takže ak to spojíte s nádherne upravenou traťou rôznej dĺžky a náročnosti, prospeje to aj vášmu zdraviu a kondičke.

Stačí si vybrať na takúto nádhernú dovolenku vhodný termín, rezervovať voľné izby v hoteli a vydať sa za nevšedným relaxom vo vysokohorskom prostredí.

Zdroj obrázka: bjornsonka.sk/

Mohlo by vás zaujímať:

Náš tip Príroda

Rok v Škótsku, to je iná divočina!

Prímorské podnebie predurčuje Škótsko k tomu, aby bola tamojšia príroda rozmanitá  a krásna, ale zároveň drsná. Ak vás vždy priťahovala táto destinácia, kvôli histórii, ručíme vám za to, že jej príroda tiež stojí za to. Pripravte si však pršiplášte a dáždniky, pretože ako vám prezradia jej zvierací obyvatelia, život v tamojšej divočine nie je vôbec jednoduchý. Krásna príroda, ktorá […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor Príroda Tlačová správa

Obce Šumiac a Telgárt spojila nová bezpečná cyklistická trasa

Banskobystrický samosprávny kraj spojil rázovité obce Šumiac a Telgárt zrekonštruovanou viacúčelovou cestou určenou najmä pre cyklistov. „Zelená stuha Horehronia“ je najdlhšou značenou cyklotrasou v regióne Horehronie. Tiahne sa od obce Telgárt údolím Hrona až po Bystrú a meria spolu takmer 90km. Trasa je vhodná najmä pre horské bicykle. Rekonštrukcia úseku Telgárt a Šumiac výrazne prispela k bezpečnosti a zatraktívneniu tejto […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor Radíme Vám

VEĽKÁ PRÁZDNINOVÁ ZÁBAVA NA ZÁMKU SCHLOSS HOF

Od 6. augusta do 4. septembra sa dianie na zámku Schloss Hof nesie v znamení letných prázdnin. Počas celého jedného mesiaca je k dispozícii pestrý program s kreatívnymi workshopmi, divadelnými i hudobnými vystúpeniami. Na návštevu príde gašparko aj kúzelník.   Schloss Hof Kinder springen vor Schloss(c)SKB Foto: Astrid Knie Ak sa rozhodnete pre návštevu zámku […]

Čítať ďalej