ONLINE MAGAZIN

Spoznajte mesto Púchov lepšie aj vďaka príjemnému ubytovaniu

Milujete cestovanie a nestihli ste ešte spoznať všetky zaujímavé miesta našej krajiny? V tom prípade máme pre vás jeden dobrý tip. Zoznámte sa s mestom v trenčianskom kraji, v ktorom môžete nájsť veľa priestoru pre zábavu, relax a kultúrne vyžitie.

Mesto, kde sa dá dobre najesť, absolvovať turistiku a oddýchnuť si v moderne zariadenom penzióne.

Kde sa mesto Púchov nachádza?

V minulosti jedno z najkrajších miest Slovenska nájdete na strednom Považí, medzi riekou Biela voda a  Váh. Mesto sa nachádza v blízkosti hraníc s Českou republikou, takže výlet si môžete predĺžiť a zamieriť až za hranice.

Zaujímavosti mesta, ktoré sa oplatí vidieť

V prvom rade je pre mnohých lákadlom Vodná nádrž Nosice a v jej blízkosti Kúpele Nimnica, kde sa môžete zrelaxovať vďaka mnohým príjemným liečebným procedúram. Ak milujete históriu, môžete zamieriť na Púchovskú skalu alebo do pamätnej izby v obci Dohňany. Oplatí sa navštíviť aj najstarší Župný dom neďaleko ktorého sa nachádza park.

Pre turistov je možnosť navštíviť 21,5 metrov vysokú „Rozhľadňu Púchovskej doliny“ v obci Dohňany. Prípadne si môžete urobiť výlet do Manínskej tiesňavy alebo na Kohútku.

Ubytovanie v penzióne Sisi

Krásne výhľady, zaujímavé informácie a prechádzky po okolí Púchova a doliny vás môžu poriadne unaviť. Pre tieto prípady si je preto lepšie rezervovať moderné, pohodlné, lacné a pekné ubytovanie.

Penzión Sisi takýmto  komfortným ubytovaním v Púchove rozhodne je a spĺňa všetky podmienky pre váš relax. Rezervácia je jednoduchá, k dispozícii máte parkovanie, Wi-Fi a všetky základné služby.

V nejednej reštaurácii si môžete vychutnať viaceré kulinárske pokrmy a opojiť telo dobrým vínkom či lahodnou kávou. Aj od dobrého ubytovania predsa závisí vaše pohodlie na dovolenke, tak si ho pri návšteve Púchova poistite nádherným Penziónom Sisi.

Zdroj obrázka: penzionsisi.sk

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Náš tip Novinky Osobnosti Lines outdoor Príroda Šport

Majstrovstvá sveta v skialpinizme veteránov

Výzva, na akú Slovensko čakalo dlhých 18 rokov. Po Majstrovstvách Európy a Svetovom pohári, ktoré naša krajina hostila v rokoch 2003 a 2005, sa už tento víkend stanú južné svahy Chopka dejiskom svetového šampionátu v skialpinizme. Zmerať sily s aktuálnou majsterkou sveta, Horehronkou Mariannou Jagerčíkovou, si môže aj široká verejnosť. 160 pretekárov zo 17 krajín sveta Na prelome marca […]

Čítať ďalej
Cestovanie Novinky outdoor Tlačová správa

Do chorvátske Rijeky vyrazia vlaky zo Slovenska trikrát týždenne

Chorvátsko je dlhodobo jednou z najobľúbenejších letných destinácií, kam jazdia statisíce Slovákov a Čechov, a stále populárnejšia je cesta na dovolenku vlakom. Priame vlakové spojenie spoločnosti RegioJet bude v tomto roku premávať zo Slovenska a Českej republiky do chorvátskej Rijeky trikrát týždenne. Čedok spúšťa preto predaj vlakových zájazdov so spiatočnými lístkami, ubytovaním a transfermi, aby si turisti svoju […]

Čítať ďalej
Cestovanie Radíme Vám Tlačová správa

TUI letné cestovateľské trendy 2023

Najobľúbenejšie sú stredomorské destinácie, silný je dopyt po All Inclusive Trend skorých rezervácií je späť a mnohí Slováci a Česi si už aj vybrali, kde strávia letnú dovolenku. Napriek častým podobnostiam v nákupnom správaní oboch národov sa dovolenkové návyky Čechov a Slovákov líšia. Slováci si totiž na dovolenke doprajú o niečo viac ako naši západní […]

Čítať ďalej