ONLINE MAGAZIN

Spoznajte mesto Púchov lepšie aj vďaka príjemnému ubytovaniu

Milujete cestovanie a nestihli ste ešte spoznať všetky zaujímavé miesta našej krajiny? V tom prípade máme pre vás jeden dobrý tip. Zoznámte sa s mestom v trenčianskom kraji, v ktorom môžete nájsť veľa priestoru pre zábavu, relax a kultúrne vyžitie.

Mesto, kde sa dá dobre najesť, absolvovať turistiku a oddýchnuť si v moderne zariadenom penzióne.

Kde sa mesto Púchov nachádza?

V minulosti jedno z najkrajších miest Slovenska nájdete na strednom Považí, medzi riekou Biela voda a  Váh. Mesto sa nachádza v blízkosti hraníc s Českou republikou, takže výlet si môžete predĺžiť a zamieriť až za hranice.

Zaujímavosti mesta, ktoré sa oplatí vidieť

V prvom rade je pre mnohých lákadlom Vodná nádrž Nosice a v jej blízkosti Kúpele Nimnica, kde sa môžete zrelaxovať vďaka mnohým príjemným liečebným procedúram. Ak milujete históriu, môžete zamieriť na Púchovskú skalu alebo do pamätnej izby v obci Dohňany. Oplatí sa navštíviť aj najstarší Župný dom neďaleko ktorého sa nachádza park.

Pre turistov je možnosť navštíviť 21,5 metrov vysokú „Rozhľadňu Púchovskej doliny“ v obci Dohňany. Prípadne si môžete urobiť výlet do Manínskej tiesňavy alebo na Kohútku.

Ubytovanie v penzióne Sisi

Krásne výhľady, zaujímavé informácie a prechádzky po okolí Púchova a doliny vás môžu poriadne unaviť. Pre tieto prípady si je preto lepšie rezervovať moderné, pohodlné, lacné a pekné ubytovanie.

Penzión Sisi takýmto  komfortným ubytovaním v Púchove rozhodne je a spĺňa všetky podmienky pre váš relax. Rezervácia je jednoduchá, k dispozícii máte parkovanie, Wi-Fi a všetky základné služby.

V nejednej reštaurácii si môžete vychutnať viaceré kulinárske pokrmy a opojiť telo dobrým vínkom či lahodnou kávou. Aj od dobrého ubytovania predsa závisí vaše pohodlie na dovolenke, tak si ho pri návšteve Púchova poistite nádherným Penziónom Sisi.

Zdroj obrázka: penzionsisi.sk

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie outdoor Príroda Radíme Vám

Do Dolného Rakúska na bicykli s celou rodinou a aktualizovanou cyklomapou i na Dolnorakúsku krajinskú výstavu 2022

Dolné Rakúsko je známe svojou krásnou prírodou a kultúrnymi pamiatkami. V aktuálnej sezóne sa koná každoročná a veľmi populárna Dolnorakúska krajinská výstava. V roku 2022 s témou Tajomstvá MARCHFELDU, ktorá je venovaná krásam a histórii regiónu Moravské pole. Odporúčame však aj cyklovýlety do ktorejkoľvek časti Dolného Rakúska. Vďaka aktualizovanej cyklomape si môžete vybrať trasy cez tunely, lesom, po starej železnici, k vodopádom […]

Čítať ďalej
Nezaradené Osobnosti Lines Radíme Vám

Slávne osobnosti radia: Ako prekonať jet lag?

Po dlhom lete na iné kontinenty vás môže postihnúť jet lag alebo pásmová choroba. Keď sa objavíte behom pár hodín v ďalekom časovom pásme a na miesto polnoci je deväť ráno, môže vás to maličko rozhodiť. Čo robiť, aby ste nepocítili nepríjemnú únavu a čo najlepšie sa zžili s novou časovou realitou? Inšpirujte sa radami celebrít! […]

Čítať ďalej
Cestovanie Radíme Vám

Ulička, stred alebo okno? Ktoré miesto si vybrať v lietadle?

Vedeli ste, že vaše povinnosti a nároky počas letu sa líšia v závislosti od toho, aké sedadlo si zvolíte? Cestujúci pri okienka môže rozhodovať o tom, kedy zatiahne roletu. Človek v uličke má zase na starosť tlačidlo volania. Všetko samozrejme záleží na dohovore, slušnom jednaní a ohľaduplnosti k potrebám ostatných… So sedadlom pri okienku prichádzajú […]

Čítať ďalej