ONLINE MAGAZIN

Spoznajte mesto Púchov lepšie aj vďaka príjemnému ubytovaniu

Milujete cestovanie a nestihli ste ešte spoznať všetky zaujímavé miesta našej krajiny? V tom prípade máme pre vás jeden dobrý tip. Zoznámte sa s mestom v trenčianskom kraji, v ktorom môžete nájsť veľa priestoru pre zábavu, relax a kultúrne vyžitie.

Mesto, kde sa dá dobre najesť, absolvovať turistiku a oddýchnuť si v moderne zariadenom penzióne.

Kde sa mesto Púchov nachádza?

V minulosti jedno z najkrajších miest Slovenska nájdete na strednom Považí, medzi riekou Biela voda a  Váh. Mesto sa nachádza v blízkosti hraníc s Českou republikou, takže výlet si môžete predĺžiť a zamieriť až za hranice.

Zaujímavosti mesta, ktoré sa oplatí vidieť

V prvom rade je pre mnohých lákadlom Vodná nádrž Nosice a v jej blízkosti Kúpele Nimnica, kde sa môžete zrelaxovať vďaka mnohým príjemným liečebným procedúram. Ak milujete históriu, môžete zamieriť na Púchovskú skalu alebo do pamätnej izby v obci Dohňany. Oplatí sa navštíviť aj najstarší Župný dom neďaleko ktorého sa nachádza park.

Pre turistov je možnosť navštíviť 21,5 metrov vysokú „Rozhľadňu Púchovskej doliny“ v obci Dohňany. Prípadne si môžete urobiť výlet do Manínskej tiesňavy alebo na Kohútku.

Ubytovanie v penzióne Sisi

Krásne výhľady, zaujímavé informácie a prechádzky po okolí Púchova a doliny vás môžu poriadne unaviť. Pre tieto prípady si je preto lepšie rezervovať moderné, pohodlné, lacné a pekné ubytovanie.

Penzión Sisi takýmto  komfortným ubytovaním v Púchove rozhodne je a spĺňa všetky podmienky pre váš relax. Rezervácia je jednoduchá, k dispozícii máte parkovanie, Wi-Fi a všetky základné služby.

V nejednej reštaurácii si môžete vychutnať viaceré kulinárske pokrmy a opojiť telo dobrým vínkom či lahodnou kávou. Aj od dobrého ubytovania predsa závisí vaše pohodlie na dovolenke, tak si ho pri návšteve Púchova poistite nádherným Penziónom Sisi.

Zdroj obrázka: penzionsisi.sk

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie outdoor Príroda Radíme Vám

BALATON

Balaton – najväčšie jazero v strednej Európe, sa nachádza len necelé dve hodiny (80 km) od maďarského hlavného mesta, Budapešti, odkiaľ k nemu vedie diaľnica. Jednoznačne najpopulárnejší letný rezort našich južných susedov sa zvykne nazývať aj maďarským morom. Na začiatok si predstavíme jazero v číslach… Priemerná hĺbka sú 3-4 metre a najhlbšie voda v jazere dosahuje 11 m (medzi Siófokom […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor Radíme Vám

Srdečné pozdravy zo Sicílie

POZDRAVY ZO SICÍLIE ZASIELA MAFIA Keď 11. augusta 2005 zatýkala zásahová jednotka v Krásnem Březně pri Ústí nad Labem Umberta Bonfiglia, nemohli prizerajúci tušiť, že Umberto Bonfiglio nebol v skutočnosti žiadny taliansky podnikateľ, dokonca sa ani nemenoval Umberto Bonfiglio. Jeho pravé meno bolo Luigi Putrone a jeho vlasťou Sicília. Niežeby tento fakt vylučoval taliansku národnosť, […]

Čítať ďalej
Architektúra Cestovanie outdoor

Ako na štadióne: Maročania majú mešitu s otváracou strechou

Na začiatku tejto rozprávkovo nádherne ručne zdobenej sakrálnej stavby bol verejný príhovor a citát z Koránu. Príhovor zaznel v spoločenskom ovzduší Maroka (v roku 1980) – šesť rokov pred prvým zaborením pracovnej lopaty do zeme na skalnatom pobreží Atlantiku. „Chcem túto mešitu postaviť na vode, pretože aj Boží trón bol na vode“, povedal vtedy pevným […]

Čítať ďalej