ONLINE MAGAZIN

Nevyhnutné, pohodlné a štýlové doplnky pre dovolenku bez stresu

Pri príprave na dovolenku je potrebné zvážiť niekoľko vecí. Nielen zvolená destinácia, ale aj rôzne doplnky predsa zaisťujú na každom jednom výlete naše dokonalé pohodlie a relax.

Ktoré veci majú tú úžasnú schopnosť zvýšiť na dovolenke váš komfort?

Pohodlné tenisky na platforme

Žiadna dovolenka sa bez pešej chôdze nezaobíde. Aj keď sa budete do cieľovej destinácie alebo za zaujímavou atrakciou prepravovať autom alebo lietadlom, priamo v rezorte sa s okolím najlepšie zoznámite pomalou chôdzou.

No a práve na tú sa je najlepšie pripraviť kvalitnou a pohodlnou obuvou, ktorou by mohli byť zároveň aj štýlové tenisky na platforme. Ide o obuv, ktorá sa o vaše chodidlo a príjemné kroky na krátkej alebo dlhej ceste postará do posledného detailu a zároveň to vyzerá vkusne.

Hodia sa k akémukoľvek outfitu a jednoducho sa udržiavajú v čistote. Nezabudnite si ich preto pred cestou obuť alebo pribaliť do kufra.

Doplnky do auta

Priestor, ktorý je v aute k dispozícii, je zvyčajne veľmi obmedzený. Dostatočný dôvod na to, aby bol váš výlet na dovolenku o niečo pohodlnejší pomocou niekoľkých užitočných vecí. Pomôže napríklad ochrana pred slnkom s funkciou závesu alebo držiakom na fľašu .

Určite oceníte aj koberčeky do auta z odolnej gumy alebo vaničky do kufra, vďaka ktorým bude v aute väčší poriadok.

Niečo na zábavu

Rodičia vedia, že výlet na prázdniny sa môže zmeniť na nočnú moru, ak sa deti na zadnom sedadle začnú nudiť (zvyčajne asi po 15 minútach). Zbierka cestovateľských hier, podložka na kreslenie do auta alebo dokonca tablet vám jazdu s deťmi veľmi dobre uľahčia.

Noste dezinfekciu v kabelke

Tá je dnes veľmi dôležitá, preto nie je na škodu, ak máte vo svojej dostatočne veľkej a novej kabelke  dezinfekciu na ruky. Tento základ dnes musí sprevádzať všetky vaše kroky!

Zdroj obrázka: Alena Ozerova/Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie outdoor Príroda Radíme Vám

Do Dolného Rakúska na bicykli s celou rodinou a aktualizovanou cyklomapou i na Dolnorakúsku krajinskú výstavu 2022

Dolné Rakúsko je známe svojou krásnou prírodou a kultúrnymi pamiatkami. V aktuálnej sezóne sa koná každoročná a veľmi populárna Dolnorakúska krajinská výstava. V roku 2022 s témou Tajomstvá MARCHFELDU, ktorá je venovaná krásam a histórii regiónu Moravské pole. Odporúčame však aj cyklovýlety do ktorejkoľvek časti Dolného Rakúska. Vďaka aktualizovanej cyklomape si môžete vybrať trasy cez tunely, lesom, po starej železnici, k vodopádom […]

Čítať ďalej
Nezaradené Osobnosti Lines Radíme Vám

Slávne osobnosti radia: Ako prekonať jet lag?

Po dlhom lete na iné kontinenty vás môže postihnúť jet lag alebo pásmová choroba. Keď sa objavíte behom pár hodín v ďalekom časovom pásme a na miesto polnoci je deväť ráno, môže vás to maličko rozhodiť. Čo robiť, aby ste nepocítili nepríjemnú únavu a čo najlepšie sa zžili s novou časovou realitou? Inšpirujte sa radami celebrít! […]

Čítať ďalej
Cestovanie Radíme Vám

Ulička, stred alebo okno? Ktoré miesto si vybrať v lietadle?

Vedeli ste, že vaše povinnosti a nároky počas letu sa líšia v závislosti od toho, aké sedadlo si zvolíte? Cestujúci pri okienka môže rozhodovať o tom, kedy zatiahne roletu. Človek v uličke má zase na starosť tlačidlo volania. Všetko samozrejme záleží na dohovore, slušnom jednaní a ohľaduplnosti k potrebám ostatných… So sedadlom pri okienku prichádzajú […]

Čítať ďalej