ONLINE MAGAZIN

LAMAX BCool – šport a zábava na zápästí

Inteligentné hodinky LAmax BCool sa stanú najvernejším parťákom vašich ratolestí. Svojim dizajnom očaria všetkých ich rovesníkov, zaistia ovládanie prehrávania hudby z telefónu a postarajú sa o to, aby im neunikla žiadna dôležitá správa alebo telefonát, keď majú telefón stlmený a uložený v taške. Môžete s ich pomocou motivovať svoje deti k športu nastavovaním výziev – hodinky im zmerajú všetky fyzické aktivity a sledujú srdcový tep a priebeh spánku. Pribalené majú dva farebné remienky a môžu sa pochváliť až týždennou výdržou.

Teraz sa deťom vždy dovoláte

Štyri hry, ktoré cibria logiku, matematiku aj postreh, skrátia dlhú chvíľu. Mnoho ciferníkov spestrí každý deň a funkcia nájdi telefón alebo naopak hodinky, pomôže neporiadnikom. Vďaka kvalitnému spracovaniu a vodeodolnosti IP68 môžu mať deti hodinky stále na ruke. Vy tak získate istotu, že si všimnú prichádzajúci hovor, kedykoľvek im zavoláte. BCool vibrujú a všetko zobrazia v slovenčine na super jasnom 1,4“ displeji.

 

Zaostrené na pohyb

Hodinky LAMAX BCool vám pomôžu zábavnou formou dostať potomkov do pohybu. Deťom môžete stanoviť cieľ a ak ho dosiahnu, niečím ich odmeniť. Hodinky spoľahlivo zmerajú, koľko toho nachodili, ubehli alebo najazdili na bicykli. Počas dňa pozorne sledujú tepovú frekvenciu a v noci strážia kvalitu spánku.

Kompletná výbava

Batéria v hodinkách LAmax BCool vystačia na 5 až 7 dní bez dobíjania, takže ani predĺžený víkend bez elektriny nie je problém. Hodinky sú kompatibilné so systémami Android aj iOS a spoja sa prakticky s ľubovoľným zariadením. Štíhly design zaistí, že budú dobre sedieť na detskej ruke a nespadnú ani pri aktívnom pohybe. Údaje z krokomeru a ďalšie hodnoty sa automaticky prenášajú do telefónu. Odtiaľ je možné zdieľať napríklad do aplikácie STRAVA. Hneď bude jasné, kto je doma najväčší športovec.

Mohlo by vás zaujímať:

Technika Technológie

Pretaktovateľné serverové pamäte DDR5

Kingston FURY, divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, rozširuje svoj rad pamätí DDR5 uvedením Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM, nového radu pretaktovateľných serverových pamätí navrhnutých tak, aby spĺňali výkonnostné požiadavky novej generácie pracovných staníc a stolových počítačov.

Čítať ďalej
Cestovanie Film Náš tip Príroda

Ohrozené ekosystémy sa nachádzajú po celom svete

Vydajte sa spolu s populárnym biológom za poznaním krehkej biodiverzity našej planéty. V štvordielnom dokumente Divočina Patricka Aryeeho sa spoločne s ďalšími odborníkmi a aktivistami vydáme na inšpiratívnu cestu do najdivokejších kútov sveta. Zistíte, ako zdanlivé drobnosti udržujú ekosystémy v rovnováhe, aká zložitá sieť interakcií spája koruny stromov s neviditeľným svetom pod našimi nohami ako aj to, ako najmenšie tvory […]

Čítať ďalej
Film Náš tip Radíme Vám

Odhaľte pravdu o živote a fungovaní Vikingov

Snáď každý pozná Vikingov, severských bojovníkov, ktorí vyplienili značnú časť Európy a počas svojich výpadov za sebou zanechávali krv, nešťastie, zničené mestá a pošramotené duše. Obraz tohoto dobyvateľského národa, ktorému dominuje húževnatosť a mužnosť, sa začala formovať až v 8. storočí. Vikingská história je o niečo zaujímavejšia ako tušíme. Ako sa tento tajomný národ formoval a prečo po sebe nezanechal žiadne […]

Čítať ďalej