ONLINE MAGAZIN

Súťaž: Vyhraj akčnú kameru NICEBOY s 128GB microSD Kingston s adaptérom

Začína sa leto, čas dovoleniek a výletov. To je čas, ktorý väčšina ľudí trávi aktívne na rôznych výletoch, alebo dovolenkách a k typickej výbave výletníkov dnes patria už akčné kamery pre rôzne adrenalínové zábery.

Vyhraj akčnú kameru NICEBOY VEGA X PLAY

Vysoká kvalita obrazu za skvelú cenu, to je kamera VEGA X Play. Disponuje reálnym FullHD so 60 snímkami za sekundu, prípadne interpolovaným 4K s 30 snímkami. Má funkcie ako spomalenie záberu alebo, naopak, časozber a skvelo fotí – snímky majú rozlíšenie až 16 Mpx. Ovládanie je možné aj cez aplikáciu v telefóne pomocou Wi-Fi a kto miluje vodné športy, s puzdrom môže natáčať aj pod hladinou. Odporúčaná cena kamery je príjemných 57€.

 

Kingston je s vami a vy môžete vyhrať špičkovú 128 GB pamäťovú kartu

Každý deň, keď zapnete počítač, zdvihnete telefón, zadávate v aute do navigácie novú trasu, alebo nakupujete na e-shope, s veľkou pravdepodobnosťou prichádzate do kontaktu s riešeniami spoločnosti Kingston. Väčšinou sú neviditeľné, ale zásadné pre fungovanie všetkých zariadení. Spoznajte Kingston a vyhrajte 2x 128 GB pamäťovú microSD s kartu adaptérom radu Canvas Go! Plus, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre akčné kamery. Tieto karty zvládnu zimu aj teplo, otrasy a nárazy, vlhkosť,… – jednoducho všetky extrémy, ktorým môžu byť vystavené v akčnej kamere adrenalínových nadšencov. Cena jednej 128GB karty je 26,90€.

OTÁZKA:

Do koľko metrov je kamera VEGA X Play vodotesná (s dodávaným puzdrom)?
(pomôcka: https://niceboy.eu/sk/produkty/vega-x-play)

Správne odpovede posielajte najneskôr do 30. 6. 2021 do 24:00 hod. mailom na adresu vydavatelstvo@slovaklinesmagazin.sk. Ako predmet správy použite „SUTAZ“.
Žrebovanie sa uskutoční 01. 07. 2021. Výhercu súťaže budeme kontaktovať e-mailom a zároveň jeho meno uverejníme na stránkach magazínu alebo na sociálnych sieťach.

Podrobnejšie pravidlá súťaže nájdete na https://slovaklinesmagazin.sk/cms/pravidla-sutaze/

 

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Náš tip outdoor Príroda Radíme Vám Umenie a kultúra

Zámok Eckertsau – jedinečné miesto, kde sa tvorili dejiny Európy.

V rakúskom mestečku Eckertsau, pri európskom veľtoku rieky Dunaj, je jedinečné miesto, kde sa tvorili nielen dejiny Európy, ale i dnešná realita moderného spoločenstva národov. V okolí tohto miesta sa rozprestiera prírodná oblasť Národného parku Dunajské lužné lesy – Donau – Auten. Korene zámockých dejín siahajú až do 12. storočia . V 18. storočí sa zmenil kamenný vodný hrad […]

Čítať ďalej
Náš tip Príroda

Rok v Škótsku, to je iná divočina!

Prímorské podnebie predurčuje Škótsko k tomu, aby bola tamojšia príroda rozmanitá  a krásna, ale zároveň drsná. Ak vás vždy priťahovala táto destinácia, kvôli histórii, ručíme vám za to, že jej príroda tiež stojí za to. Pripravte si však pršiplášte a dáždniky, pretože ako vám prezradia jej zvierací obyvatelia, život v tamojšej divočine nie je vôbec jednoduchý. Krásna príroda, ktorá […]

Čítať ďalej
Film Náš tip Radíme Vám Umenie a kultúra

Najpredávanejšia kniha Agathy Christie teraz s hviezdnym obsadením

Desať malých černoškov (Ten little soldiers) je názov slávneho románu Agathy Christie, ktorý sa dočkal adaptácie s hviezdnym obsadením a to v podobe televíznej minisérie z roku 2015 s názvom Až tam nebol žiaden. Túto adaptáciu si budú môcť diváci pozrieť 6. a 7. augusta v premiére na televíznej stanici Epic Drama. Dovtedy si pripomeňme niekoľko zaujímavostí, ktoré sa spájajú s populárnym […]

Čítať ďalej