ONLINE MAGAZIN

Moderná tieniaca technika so službami a kvalitou profíka

Zima sa pomaly ale isto  z  nášho klimatického pásma vytráca, čo znamená, že príjemne letné teploty vystriedajú tmavé chladné večery. Čoraz viac času budeme chcieť tráviť vo voľnej prírode alebo našej milovanej terase či záhrade.

K užívaniu si komfortu pod slnečnou oblohou však potrebujeme aj dobrú tieniacu techniku. Tou by mohli byť aj moderné vonkajšie žalúzie alebo pergoly. Poďme si o nich niečo povedať, aby ste si mohli leto v blízkosti vášho domu plnými dúškami užívať.

Štýlové a moderné tienenie

S nástupom teplej sezóny majú majitelia chát, súkromných domov a verejných inštitúcií úlohu zabezpečiť slnečnú ochranu fasády a samotných priestorov. Aby bol ale efekt čo najlepší a vaša spokojnosť maximálna, stojí za to použiť hotové riešenia od odborníkov – moderné vonkajšie žalúzie pre vaše okná, ktorých cena plne zodpovedá kvalite deklarovanej výrobcami.

Žalúzie je možné ovládať buď manuálne alebo pomocou špeciálnych zariadení. Prvá metóda je samozrejme oveľa lacnejšia, ale menej praktická.

Vonkajšie žalúzie sú technologicky vyspelé výrobky, ktoré poskytujú najlepšiu ochranu nielen proti slnku, ale aj vlámaniu. Počas extrémnych horúčav sa interiér neprehrieva a udržuje si príslušnú teplotu. Kvalitne vyrobené žalúzie chránia priestor aj pred negatívnymi účinkami UV žiarenia a zrážok.

Vonkajšie modely tieniacej techniky sú tiež veľmi užitočné v zime, pretože výrazne zlepšujú energetickú bilanciu priestorov. Veľkou výhodou je tiež ich dekoratívna hodnota, vďaka ktorej  moderné žalúzie dokážu veľmi efektívne ozdobiť fasádu domu a stať sa jeho neoddeliteľnou súčasťou.

Multifunkčná pergola

Veľmi podobnými vlastnosťami disponujú aj štýlové pergoly. Ich hlavnou výhodou však je, že dokážu vytvoriť príjemný tieň a podmienky na relax priamo na čerstvom vzduchu a v prostredí vašej záhrady alebo terasy.

Mobilné a kvalitným motorom vybavené lamely reagujú na aktuálne počasie, čím sa postarajú o vaše maximálne pohodlie a súkromie. Je to ideálna možnosť, ako zväčšiť interiér a využívať ho spolu s terasou na oddych aj relax.

Tak sa o tom presvedčte a takúto pergolu alebo žalúzie si zakúpte.

Zdroj obrázka: Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať:

Architektúra Cestovanie Náš tip Radíme Vám

Brno – v tomto meste žiadna nuda neexistuje

Nuda v Brne – názov českého filmu, ktorý sa vžiadnom pripade nedá spájať s týmto mestom. Práve naopak. Je zábavne, kultúrne, moderné a je vždy pripravené ponúknuť svojim návštevníkom niečo zaujímavé a nevšedné. Aj preto sme pripravení vám sprostredkovať informácie a ponuky, ktoré toto mesto svojím návštevníkom ponúka. Počas troch dní sme návštivili s redakciou […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Reklamná ponuka Zdravie

Ktoré aquaparky navštíviť počas zimných mesiacov?

Mrazivé počasie a pol metra snehu. To je predstava ideálnej dovolenky pre väčšinu milovníkov chladnejších mesiacov. S príchodom zimného počasia však letné radovánky končiť nemusia ani pre tých z vás, ktorí pred zimnou lyžovačkou preferujú zábavu vo vodných parkoch. Väčšina slovenských aquaparkov má totiž svoje brány otvorené celoročne. Jedným z najobľúbenejších a najznámejších aquaparkov na Slovensku je bezpochyby Aquapark […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Technika Technológie

Najlepšie produkty Honor, ktoré si môžete zaobstarať na čierny piatok

Značka Honor bola vždy známa svojimi kvalitnými a cenovo dostupnými produktmi. A tento čierny piatok ponúka úžasné ponuky na svoje špičkové produkty! Ak si chcete zaobstarať nový telefón, notebook alebo napríklad chytré hodinky, určite sa pozrite na tieto ponuky! V tomto blogu preberieme 6 najlepších produktov Honor, ktoré by ste si mali zaobstarať na Čierny […]

Čítať ďalej