ONLINE MAGAZIN

Autopríslušenstvo, bez ktorého to túto sezónu nepôjde

Bezpečnosť a pohodlie na cestách sú závislé od množstva faktorov. Stopercentný stav jednotlivých častí a dielov je základ. Veľmi veľa však závisí aj od interiérového vybavenia vozidla. Vybavenie, ktoré dobre vyzerá, je príjemné a dokonale všetky dôležité časti vozidla chráni.

Moderné koberce do auta sú jedným z hlavných príslušenstiev, bez ktorého nie je možné zabezpečiť v jeho interiéri potrebný komfort. Prečo je tak obľúbené?

Gumené rohože do auta

Gumové rohože sú veľmi všestrannou a bežnou voľbou používanou v moderných automobiloch, ktorá kombinuje viacero výhod.

Všestranné interiérové doplnky

Gumené rohože alebo koberce sa považujú za najuniverzálnejšie, pretože dobre slúžia za každého počasia. Veľkou výhodou je však hlavne ochrana interiéru karosérie pred vlhkosťou. Kvôli vysokým bočným stranám tieto koberce neprepustia vlhkosť a prach, vďaka čomu bude podlaha dokonale suchá a čistá.

Praktické riešenie

Z hľadiska prevádzky sa takéto výrobky považujú za najpraktickejšie. Je to spôsobené tým, že na rozdiel od textílií, ktoré vo vnútri hromadia rôzne nečistoty a prach, nepotrebujú gumené rohože tak náročné pravidelné čistenie.

Samozrejme, pre dokonalý vzhľad a ochranu vozidla oceníte aj pevné plastové lemy blatníkov. Bez funkčného interiérového vybavenia v podobe vysokej ochrany vám však zovňajšok vozidla bude úplne na nič.

Koberce z kvalitnej gumy sú pružné, neemitujú do ovzdušia nepríjemný zápach, jednoducho sa čistia a prispôsobia každému interiéru vozidla. Tak si ich vyberte a pohodlie i dokonalú čistotu v aute si plnými dúškami užite.

Zdroj obrázka: Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať:

Architektúra Cestovanie Náš tip Radíme Vám

Brno – v tomto meste žiadna nuda neexistuje

Nuda v Brne – názov českého filmu, ktorý sa vžiadnom pripade nedá spájať s týmto mestom. Práve naopak. Je zábavne, kultúrne, moderné a je vždy pripravené ponúknuť svojim návštevníkom niečo zaujímavé a nevšedné. Aj preto sme pripravení vám sprostredkovať informácie a ponuky, ktoré toto mesto svojím návštevníkom ponúka. Počas troch dní sme návštivili s redakciou […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Reklamná ponuka Zdravie

Ktoré aquaparky navštíviť počas zimných mesiacov?

Mrazivé počasie a pol metra snehu. To je predstava ideálnej dovolenky pre väčšinu milovníkov chladnejších mesiacov. S príchodom zimného počasia však letné radovánky končiť nemusia ani pre tých z vás, ktorí pred zimnou lyžovačkou preferujú zábavu vo vodných parkoch. Väčšina slovenských aquaparkov má totiž svoje brány otvorené celoročne. Jedným z najobľúbenejších a najznámejších aquaparkov na Slovensku je bezpochyby Aquapark […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Technika Technológie

Najlepšie produkty Honor, ktoré si môžete zaobstarať na čierny piatok

Značka Honor bola vždy známa svojimi kvalitnými a cenovo dostupnými produktmi. A tento čierny piatok ponúka úžasné ponuky na svoje špičkové produkty! Ak si chcete zaobstarať nový telefón, notebook alebo napríklad chytré hodinky, určite sa pozrite na tieto ponuky! V tomto blogu preberieme 6 najlepších produktov Honor, ktoré by ste si mali zaobstarať na Čierny […]

Čítať ďalej