ONLINE MAGAZIN

Ako ochrániť vaše auto pred krádežou, keď nie je pod kontrolou

S rozvojom technológie začali zlodeji áut využívať nové spôsoby odcudzenia vozidiel. A aj napriek tomu, že sú moderné automobily vybavené zdanlivo veľmi účinnými systémami proti krádeži,  páchatelia majú v rukách špičkové technické vybavenie, s pomocou ktorého nie je odcudzenie vozidla ani ten najmenší problém.

Existuje ale jedno veľmi efektívne a stále najlepšie riešenie. Profesionálne kamerové systémy, o ktorých si niečo málo povieme.

Nonstop monitoring

Monitorovanie priestorov a okolia pomocou profesionálnych kamier možno nazvať jedným z najefektívnejších a základných spôsobov zaistenia bezpečnosti.

Chránené oblasti je možné nepretržite monitorovať, zaznamenávať pohyby v kontrolovaných oblastiach a signály o nich prenášať na bezpečnostné stanovište, pričom môžu byť zaznamenané video informácie uložené aj na pevných diskoch. Aj vďaka tomu sú tieto dokonalé a technicky vyspelé zariadenia neoddeliteľnou súčasťou verejných aj súkromných pozemkov.

Jednoduchá identifikácia narušiteľa

Kamerové systémy sú na sledovanie a ochranu vášho automobilu alebo celého vozového parku skutočne ideálne, pretože máte všetko neustále pod dohľadom, pričom nemusíte byť v blízkosti auta prítomní.

Vďaka kamerovým systémom sa výrazne zvyšuje kvalita zabezpečenia garáže, ale aj celého okolia domu. Pomocou kamerového systému môžete navyše prijímať, zhromažďovať a analyzovať informácie a identifikovať porušovateľov a zaznamenávať fakty o krádeži a škodách na majetku.

Spolu s kvalitnou požiarnou signalizáciou to bude pre váš domov a auto to najlepšie riešenie, čo v tomto období prichádzajúcich dovoleniek platí dvojnásobne.

Tak na to myslite a vhodným kamerovým systémom si svoj majetok bez problémov ochráňte.

Zdroj obrázka: Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať:

Architektúra Cestovanie Náš tip Radíme Vám

Brno – v tomto meste žiadna nuda neexistuje

Nuda v Brne – názov českého filmu, ktorý sa vžiadnom pripade nedá spájať s týmto mestom. Práve naopak. Je zábavne, kultúrne, moderné a je vždy pripravené ponúknuť svojim návštevníkom niečo zaujímavé a nevšedné. Aj preto sme pripravení vám sprostredkovať informácie a ponuky, ktoré toto mesto svojím návštevníkom ponúka. Počas troch dní sme návštivili s redakciou […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Reklamná ponuka Zdravie

Ktoré aquaparky navštíviť počas zimných mesiacov?

Mrazivé počasie a pol metra snehu. To je predstava ideálnej dovolenky pre väčšinu milovníkov chladnejších mesiacov. S príchodom zimného počasia však letné radovánky končiť nemusia ani pre tých z vás, ktorí pred zimnou lyžovačkou preferujú zábavu vo vodných parkoch. Väčšina slovenských aquaparkov má totiž svoje brány otvorené celoročne. Jedným z najobľúbenejších a najznámejších aquaparkov na Slovensku je bezpochyby Aquapark […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Technika Technológie

Najlepšie produkty Honor, ktoré si môžete zaobstarať na čierny piatok

Značka Honor bola vždy známa svojimi kvalitnými a cenovo dostupnými produktmi. A tento čierny piatok ponúka úžasné ponuky na svoje špičkové produkty! Ak si chcete zaobstarať nový telefón, notebook alebo napríklad chytré hodinky, určite sa pozrite na tieto ponuky! V tomto blogu preberieme 6 najlepších produktov Honor, ktoré by ste si mali zaobstarať na Čierny […]

Čítať ďalej