ONLINE MAGAZIN

Africké sexuálne praktiky

Keď sa povie „sex“ a „Afrika“, predstavíme si vášnivé a zmyselné černošky a nadpriemerne vyvinutých chlapov. Všetci sú stále nadržaní a keď sa zrovna nevenujú rituálnym tancom, tak súložia. Trochu sme zašmírovali a prinášame pár informácií, ako to vlastne s tým africkým sexom vyzerá v realite.

Vášnivé černošky?
Austrálsky sexuológ Oliver Davis, ktorý študoval zvyky tzv. Primitívnych národov, tvrdí, že áno – Afričanky sa podľa neho vyznačujú živočíšnym prístupom ku všetkým telesným potrebám. V sexe sa správajú pudovo, preto v posteli (alebo skôr na rohoži) neočakávajte submisivnu dievčinku, ktora si zapýrená číta erotické poviedky, ale skor čakajte výbuch vášne, Sće žiadne veľké experimenty. Avšak počítajte s tým, že v Afrike je asi 150 štátov a miliarda obyvateľov, takže prístup k sexu sa líši podľa náboženstva, kmeňových a miestnych zvyklostí.

S africkou moslimkou opatrne
Pokiaľ si to s ňou rozdáte, bez toho aby ste ju predtým poňali za manželku, budete mať problém nielen  vy, tak hlavne ona – táto jediná súlož ju môže stáť život. Zvlášť keď má tú smolu a otehotnie, takže o jej „vine“ nie je pochýb (mohlo ísť aj o znásilnenie, ale to pre tú chudera nič nemení). Ide totiž o sex mimo manželstva a na to sú moslimovia poriadne hákliví.

Taky sex s obrezanou ženou nemusí byť žiadne terno – jednak môže nastať problém so samotnou penetráciou, jednak budete mať čo robiť, aby ste ju priviedli k aké také extázii. Samozrejme záleží na type obriezky a vašom posteľovom nadaní.

Černosi = skvelí milenci?
„Biela Masajka“ alias Švajčiarka Corinne Hofmannová síce vo svojich autobiografických knihách sexuálnymi detailami moc nehýri, napriek tomu ale niečo naznačila. Trebárs to, že jej švarnému Masajovi vôbec nevadilo, že nebola obrezaná, však pred svojím okolím tvrdil, že obriezku už podstúpila. Taktiež pohlavný styk prebiehal priamočiarejšie, než bola zvyknutá – žiadne bozkávanie vopred, žiadna predohra, jednoducho sa išlo na tri fázy – penetrácia – kopulácie – ejakulácie. (Šikovná Corinne ale svojho bojovníka do tajov európskej predohry neskôr zasvätila – a vraj s veľkým úspechom.)

No a čo v skutočnosti stojí za tajomstvom väčšej  nadrženosti černochov, tak oceňované európskymi turistkami? Neustále prežúvania rastlinné drogy kátu. Černošský macho ho z úst nevyberie prakticky po celý deň. Kát vraj svojimi účinkami „ľahko dráždi zmysly“, ale po jeho dlhšom užívaní pohlavný pud, ktorý bol spočiatku zvýšený, klesá.

Suchý sex
Africkí chlapci ho preferujú. Kým Európan má po ruke pripravený lubrikant, Afričan vyžaduje suchú, horúcu a úzku pošvu, to je vraj to najväčšie sexuálne potešenie (pre neho, u partnerky dosť pochybujeme).

Suchosť pošvy „vyrobia“ bylinné odvary, zásypy, púdre alebo prírodné tampóny.

A čo kondóm?
To je pri suchom sexe problém. Ale Afričan ho proste vyrieši tak, že kondóm neuplatňuje. A to často ani pri styku s prostitútkou. Tie je samozrejme svojim klientom ponúkajú, ale vidina väčšieho zárobku (v lepšom prípade) alebo pár rán päsťou a pištole pritlačené k spánku (v horšom prípade) ich názor rýchlo zmení. Výsledok – Afrika je kontinent najviac zamorený AIDS.

AIDS a sex
Aj tu si Afričania vedia rady a poznajú liek: uzdraví je sex s pannou. Následky si asi každý domyslí sám – znásilňovanie často aj detí je na dennom poriadku a AIDS sa veselo šíri ďalej.

Sexuálne násilie
Keď sa bavíme o Afrike, nejde nespomenúť znásilňovanie. Bez preháňania sa dá tvrdiť, že sú krajiny, kde prakticky nie je žena, ktorá by nebola znásilnená. Takéto Kongo s dlhotrvajúcou občianskou vojnou, kde je prepadávanie dedín, rabovanie a znásilňovanie aj predškolských detí na dennom poriadku, je toho jasným dôkazom. Veľký počet znásilnení ale vykazuje aj „civilizovaná“ JAR.

Cena panenstva
Na rôznych miestach v Afrike sa rozhodli vziať prevenciu AIDS do svojich rúk a vykonávajú test panenstva. Výsledok testu môže ovplyvniť život celej rodiny. Ak je dievča po testovaní vyhlásená pannou, je to pre rodinu česť. V opačnom prípade musí otec dievčaťa zaplatiť pokutu za „pošpinenie“ komunity.

Rôzne kmene, rôzne sexuálne tradície
Sú kmene, kde je panenstvo skôr na obtiaž a dievčatá si môžu do špeciálnych chatrčí pozývať chlapca podľa svojho výberu. Medzi pubertiačkami prakticky nenájdete žiadnu pannu. V inom kmeni zase dievčatá deflorujú na to špeciálne určeným nástrojom zo zvieracieho rohu. A zatiaľ čo veľká časť Afriky rieši ženskú obriezku, u afrického kmeňa Venda si dievčatá musia vyťahovaním zväčšiť malé pysky ohanbia a klitoris.

Zdroj: https://samuraj.cz/

Viac informácií:  https://bit.ly/3emAZgg

Foto: Depositphotos

Mohlo by vás zaujímať:

outdoor Príroda Radíme Vám Šport

Tipy pre efektívnu a bezpečnú jazdu na bicykli: za chudnutím a prírodou

Leto bude v čo nevidieť v plnom prúde a mnoho bežcov si tiež čoraz viac užíva svojho druhého športu – cyklistiky – práve v lete. Je to logické, pretože dni sú dlhé, dlhšie je vidieť, odpadá problematické obliekanie na bicykel, ako je tomu v chladnejších mesiacoch, povrchy sa nešmýkajú… Ale tiež má veľa ľudí dovolenku […]

Čítať ďalej
Cestovanie Príroda Radíme Vám

10 FAKTOV O NÓRSKU, KTORÉ STE MOŽNO NEVEDELI

Keď sa povie Nórsko, pravdepodobne si vybavíte Škandináviu, sever a nádhernú prírodu. Niekto si potom Nórsko spája s rybolovom či lyžovaním. Táto krajina má v každom prípade čo ponúknuť. Preto pre vás máme 10 faktov o Nórsku, ktoré ste nevedeli. 1) Nórsko podľa indexu prosperity od inštitútu Legatum, ponúka najlepšie podmienky na život na svete […]

Čítať ďalej
Príroda Radíme Vám

Ako sa zbaviť pavúkov ?

Pomôže ocot, ale aj škorica ! V jarných a letných mesiacoch sa do našich domov a bytov dobýva celý rad nevítaných hostí. Patria medzi nich, okrem iného, aj nočná mora mnohých z nás – pavúky. Našťastie existuje hneď niekoľko tipov a trikov, ako sa ich jednoducho a lacno zbaviť. Samozrejme, ak máte k dispozícii robotický […]

Čítať ďalej