ONLINE MAGAZIN

VESELY Očná Klinika bude čoskoro dostupná na celom Slovensku.

Potrebujete pre svoje oči prvotriednu starostlivosť?

VESELY Očná Klinika patrí medzi špičkové oftalmologické zariadenia a poskytuje široké spektrum liečby očných ochorení. Každá klinika je vybavená najmodernejšími prístrojmi svetovej kvality. Už čoskoro VESELY Očná Klinika otvorí novú pobočku v Košiciach na Továrenskej 10.

Primárom kliniky v Košiciach je MUDr. Jaroslav Kolesár, jeden z najskúsenejších a najvšestrannejších očných chirurgov v Košiciach. Donedávna pracoval ako prednosta Očnej kliniky LF UPJŠ na Triede SNP. Jeho doménou sú vnútro očné operácie, ako napríklad operácie sivého zákalu, sietnice, ale aj transplantácie rohovky. Ďalšia v tíme je pani doktorka Molnárová, ktorá sa dlhodobo venuje laserovým operáciám na korekciu dioptrických chýb ale aj liečbe syndrómu suchého oka a ďalšej diagnostike rôznych očných chorôb. MUDr. Želinská sa venuje operáciám sivého zákalu, diagnostike a liečbe zeleného zákalu a ochoreniam sietnice.

 

Už viac ako 5000 pacientov môže vďaka operácii sivého zákalu špecializovaným prístrojom CATALYS znova bezchybne vidieť. MUDr. Pavol Veselý z VESELY Očná Klinika Bratislava vykonal už päťtisícu operáciu sivého zákalu.

Musíte čoraz častejšie pri čítaní siahnuť po okuliaroch? Začínate svet vidieť zahalený jemnou hmlou a svet je menej farebný?

Zrejme sa u Vás začína prejavovať sivý zákal. Ide vlastne o prejavy starnutia šošovky v oku. Vo väčšine prípadov sa sivý zákal prejaví až po 65 roku života. Keď na sebe príznaky sivého zákalu spozorujete, určite by ste nemali otáľať s návštevou svojho očného lekára. Pokročilejšie štádia sivého zákalu, môžu viest až k oslepnutiu.

Zlou správou je, že na sivý zákal neexistujú lieky ani maste. Slova operácia sa nemusíte obávať. „Operácia trvá približne 15 minút a vykonáva sa v lokálnej anestézii pomocou kvapiek. Na druhý deň sa môžete venovať svojím bežným činnostiam.

Vďaka zmluvným vzťahom so všetkými troma poisťovňami je zákrok dostupný pre každého.

Všetky pobočky VESELY Očná Klinika poskytujú rôzne typy zákrokov. Od štandardných operácií sivého zákalu, cez operácie šošovky femtosekundovým laserom so špeciálnymi multifokálnymi šošovkami až po extrémne presné a šetrné laserové zákroky iLASIK, na korekciu dioptrických chýb, ktoré sú ako jediné certifikované americkou agentúrou NASA pre pilotov a astronautov

 

Objednajte sa na svoje vyšetrenie vo VESELY Očná Klinika v Bratislave, Poprade alebo v Košiciach na www.veselyok.com

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie outdoor Príroda Radíme Vám

Bulharsko: prečo je z roka na rok populárnejšie ?

Bulharsko sa začína stávať hitom medzi lacnými dovolenkamia  nie je sa čomu diviť. Ešte pred niekoľkými rokmi bolo pre nás Chorvátsko synonymom lacných zájazdov k moru, ale tie časy sú už dávno pominuli. Chorvátsko má veľmi dobre zabehnutý turizmus, ceny sa vďaka tomu len zvyšujú. Naopak Bulharsko bolo ešte pred pár rokmi turisticky takmer neobjavené, […]

Čítať ďalej
Zdravie

Ako liečiť stres spôsobený pandémiou ?

V Belgicku predpisujú návštevy múzea ! S narušenou psychikou sa v dôsledku pandémie covidu-19 stretáva rad ľudí. V bruselskej nemocnici skúšajú stres liečiť umením. Na predpis tam pacienti dostanú návštevu múzea, galérie či iné kultúrne inštitúcie, píše server The Guardian. Novinka je zatiaľ vo fáze trojmesačného pilotného programu, ktorého cieľom je obnoviť mentálne zdravie ľudí, […]

Čítať ďalej
Cestovanie Novinky outdoor Radíme Vám Technika Technológie

Canon rozširuje rad instantných fotoaparátov o nový model 2-v-1 – Canon Zoemini S2

Spája zábavné fotenie, inovatívne možnosti úpravy fotografií a okamžitú tlač Spoločnosť Canon Europe dnes predstavila Canon Zoemini S2 – najnovší prírastok do rodiny instantných fotoaparátov pre tých, ktorí chcú fotografovať, upravovať a tlačiť snímky nech sú kdekoľvek. Nový inovatívny fotoaparát s tlačiarňou nadväzuje na svojho predchodcu Canon Zoemini S. Umožňuje pridávať okraje a upravovať snímky […]

Čítať ďalej