VESELY Očná Klinika bude čoskoro dostupná na celom Slovensku.

Potrebujete pre svoje oči prvotriednu starostlivosť?

VESELY Očná Klinika patrí medzi špičkové oftalmologické zariadenia a poskytuje široké spektrum liečby očných ochorení. Každá klinika je vybavená najmodernejšími prístrojmi svetovej kvality. Už čoskoro VESELY Očná Klinika otvorí novú pobočku v Košiciach na Továrenskej 10.

Primárom kliniky v Košiciach je MUDr. Jaroslav Kolesár, jeden z najskúsenejších a najvšestrannejších očných chirurgov v Košiciach. Donedávna pracoval ako prednosta Očnej kliniky LF UPJŠ na Triede SNP. Jeho doménou sú vnútro očné operácie, ako napríklad operácie sivého zákalu, sietnice, ale aj transplantácie rohovky. Ďalšia v tíme je pani doktorka Molnárová, ktorá sa dlhodobo venuje laserovým operáciám na korekciu dioptrických chýb ale aj liečbe syndrómu suchého oka a ďalšej diagnostike rôznych očných chorôb. MUDr. Želinská sa venuje operáciám sivého zákalu, diagnostike a liečbe zeleného zákalu a ochoreniam sietnice.

 

Už viac ako 5000 pacientov môže vďaka operácii sivého zákalu špecializovaným prístrojom CATALYS znova bezchybne vidieť. MUDr. Pavol Veselý z VESELY Očná Klinika Bratislava vykonal už päťtisícu operáciu sivého zákalu.

Musíte čoraz častejšie pri čítaní siahnuť po okuliaroch? Začínate svet vidieť zahalený jemnou hmlou a svet je menej farebný?

Zrejme sa u Vás začína prejavovať sivý zákal. Ide vlastne o prejavy starnutia šošovky v oku. Vo väčšine prípadov sa sivý zákal prejaví až po 65 roku života. Keď na sebe príznaky sivého zákalu spozorujete, určite by ste nemali otáľať s návštevou svojho očného lekára. Pokročilejšie štádia sivého zákalu, môžu viest až k oslepnutiu.

Zlou správou je, že na sivý zákal neexistujú lieky ani maste. Slova operácia sa nemusíte obávať. „Operácia trvá približne 15 minút a vykonáva sa v lokálnej anestézii pomocou kvapiek. Na druhý deň sa môžete venovať svojím bežným činnostiam.

Vďaka zmluvným vzťahom so všetkými troma poisťovňami je zákrok dostupný pre každého.

Všetky pobočky VESELY Očná Klinika poskytujú rôzne typy zákrokov. Od štandardných operácií sivého zákalu, cez operácie šošovky femtosekundovým laserom so špeciálnymi multifokálnymi šošovkami až po extrémne presné a šetrné laserové zákroky iLASIK, na korekciu dioptrických chýb, ktoré sú ako jediné certifikované americkou agentúrou NASA pre pilotov a astronautov

 

Objednajte sa na svoje vyšetrenie vo VESELY Očná Klinika v Bratislave, Poprade alebo v Košiciach na www.veselyok.com