Najlepšie hry v slovenských online kasínach

Žijeme v dobe, kedy sa množstvo služieb a obchodov postupne presunulo z kamenných prevádzok do online sveta. Momentálne si človek z pohodlia domova môže vybaviť a objednať takmer všetko a úplne mu k tomu stačí pripojenie na internet. Internet však mnohí z nás využívajú predovšetkým ku zábave. Sledujeme filmy a seriály, nakupujeme, čítame si, prípadne hráme v online kasíne.

Trend online kasín sa stáva čím ďalej, tým viac populárnejším aj v našej krajine. Vyplýva to z faktu, že viac a viac online kasín prijíma hráčov zo Slovenska, ako aj to, že na našom trhu postupne rastie počet lokálnych online kasín, ako je napríklad Royal Vegas online casino, Vegas či Fortuna.

Cieľom každého online kasína je poskytnúť svojim hráčom čo najväčšiu ponuku tých najkvalitnejších hier od popredných výrobcov, ako je napríklad Endorphina, Microgaming, Yggdrasil a mnoho iných moderných firiem s globálnym pôsobením. V tomto článku vám predstavíme tie najpopulárnejšie hry, na ktoré narazíte v každom kvalitnom online kasíne.

Sizzling Hot Deluxe

Automat Sizzling Hot bol jedným z najlegendárnejších ovocných výherných automatov, ktorý nesmel chýbať v žiadom kamennom kasíne či herni. So vznikom online kasín jeho výrobca, firma Novomatic, nezaváhal a pripravil si pre svojich hráčov jeho internetovú verziu, ktorá dôveryhodne tento automat kopírovala.

S vývojom a modernizáciou hier však hráči začali túžiť po lepších efektoch a grafike. Aj kvôli tomu Novomatic vyvinul novšiu verziu tejto populárnej ovocnej hry, a to Sizzling Hot Deluxe. Hra je perfektnou kombináciou starého a nového, nakoľko má modernú grafiku, avšak symboly, počet valcov a výherných línií sa nezmenil. Hra obsahuje všetky klasické symboly, ako sú jablká, slivky, citróny či šťastné číslo sedem. Na rozdiel od pôvodnej verzie obsahuje scatter symbol a vedľajšie bonusové kolo.

Starbust

Ďalšou klasickou hrou, ktorú vytvorila populárna spoločnosť NetEnt, je hra Starbust. Tá si nielen vďaka dokonalej grafike získala srdcia hráčov z celého sveta a dlhodobo sa umiestňuje medzi najpopulárnejšími hrami, ktoré výherné automaty ponúkajú. Starbust má päť valcov a až 10 výherných línií, čím dáva hráčom relatívne vysokú šancu na výhru. Automat je dostupný v kamenných herniach, vo verzii pre počítač, mobil či tablet.

Celú hru sprevádza príjemná hudba a hlavnými symbolmi sú farebné diamanty, pričom cieľom je dať dohromady rovnaké farby. Starbust má pre svojich hráčov dve bonusové kolá, prvé z nich je Starbust Wilds, ktoré sa aktivuje Wilds symbolom. Druhé bonusové kolo sa nazýva Win Both Ways.

Book of Dead

Tretiu a zároveň poslednú hru, ktorú vám v tomto článku predstavíme, je Book of Dead. Tento populárny automat od výrobcu Play“n GO je jedným z najpopulárnejších automatom na svete. Zároveň sa jedná o jeden z automatov s najväčšou šancou na výhru, a to konkrétne 96,21 %, čo je viac, než ponúka väčšina hracích automatov. Aj vďaka tomu si získal veľkú popularitu medzi hráčmi, ktorí sa k nemu radi vracajú.

Ústrednou témou automatu Book of Dead je Egypt, pričom hru sprevádza veľmi zaujímavá grafika a pohlcujúca hudba. Na tomto päťvalcovom automate nájdete staroveké egyptské symboly, ako aj postavu hlavného hrdinu. V hre sa nachádza desať výherných línií a množstvo Wild symbolov, ktoré vám pomôžu znásobiť vašu výhru.