ONLINE MAGAZIN

Túto sezónu odštartujú tie najlepšie podujatia v Bratislave

Najlepšie podujatia v Bratislave

Upustili ste v dôsledku nepriaznivej situácie v cestovnom ruchu zo zahraničnej dovolenky? Obávate sa pri prekročení hraníc o svoje zdravie? Zatiaľ jedinou a dostupnou možnosťou, ako sa toto leto trochu odreagovať, sú preto čarokrásne zákutia, pamiatky, turistické trasy alebo obľúbené apartmánové rezorty u nás na Slovensku.

Vycestovať a spoznať ich krásu môžete aj vy. Možností je naozaj veľa. My sme sa vám ale rozhodli predstaviť zaujímavé podujatia v Bratislave, ktoré sa toto leto rozhodne oplatí navštíviť!

Prevetrajte si hlavu

Napriek tomu, že sa to možno až tak nejaví, leto sa vo svojej kráse a plnej sile ešte len predvedie. Vysoké letné horúčavy budú toho „najlepším“ dôkazom. Užívať si v takýchto podmienkach dovolenku bez prítomnosti mora a jeho osviežujúcej vlhkosti nie je ale vždy príjemné.

Preto vám možno padne pri spoznávaní alebo návšteve Bratislavy jazda historickým Prešporáčikom. V priebehu 35 minút príjemnej jazdy si tak vy aj celá vaša rodina alebo priatelia užijete mesto do posledného detailu.

Rozhýbte svoje bránice

Smiech lieči a vy sa o tom v tejto neľahkej dobe môžete presvedčiť na zaujímavom stand-up predstavení Pančlajn. Mierne pikantný humor a satira predsa nikdy nikomu ešte neuškodili.

KC Dunaj na Nedbalovej v Bratislave dňa 20.8.2020 vás o tom v predstavení plnom sviežich hviezd určite presvedčí. Poriadne sa zasmejete a konečne rozhýbete aj svoje bránice.

Užite si atmosféru trópov

Ak by vám predsa len chýbala exotika a neviete si toto leto bez tropickej atmosféry predstaviť, odporúčame vám vybrať sa 31. júla na Tropical večer plní nezabudnuteľnej letnej hudby a osvieženia, ktorý vám zmesou tých najlepších tanečných mixov spríjemnia DJ Junior a Piggo.

Doplňte si svoje vzácne zbierky

Ak sa radi obklopujete originálnymi a vzácnymi doplnkami s historickou hodnotou, odporúčame vám vybrať sa niektorý víkend v čase od 25.07. – do 3.10.2020 na burzu starožitností v Červenom Kameni.

Trh starožitností na nádvorí Hradu Červený Kameň bude pre vás ideálnym miestom, kde budete mať možnosť si výberom originálneho, krásneho a historicky vzácneho doplnku skrášliť svoj domov.

Všetko sú to cenovo prijateľné verzie podujatí, vďaka ktorým sa dobre odreagujete, spoznáte veľa zaujímavých miest, zabavíte sa a zabudnete na všetok stres.

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Gastronómia outdoor

Objavujte krásy Dolného Rakúska na jeseň

Lány dozrievajúceho viniča, sladučké strapce hrozna, vôňa babieho leta, marhúľ, vína… Také je Dolné Rakúsko na jeseň. Požičajte si bicykel a vybehnite obdivovať prírodu, užite si prechádzky pri Dunaji či v lužných lesoch, dobré jedlo v „Heuriger“ alebo zájdite na prehliadku viníc a vínnych pivníc. A určite nevynechajte ani vinobranie a jesenné festivaly. Región hrozna a vína Dolné […]

Čítať ďalej
Náš tip Nezaradené Technika Technológie

Mercusys: Moderné technológie za rozumnú cenu

Máte doma internet, ktorého kvalita je skôr k hnevu než k úžitku? Notebook alebo stolový PC vyčkáva pri odosielaní pošty a videa z YouTube sa zasekávajú alebo prehrávajú len na nízku kvalitu? Hľadáte informácie na Google a na každé vyhľadávanie čakáte desiatky sekúnd? A pri hovoroch s rodinou či priateľmi cez rôzne chatovacie platformy chytáte vždy iba pár slov? […]

Čítať ďalej
Architektúra Cestovanie Náš tip

Hrad Helfštýn

Monumentálna hradná architektúra Helfštýna sa týči nad údolím Moravskej brány. Celý komplex tvorí rad stavieb úžitkových i fortifikačných. V súčasnej dobe sú na hrade sprístupnené štyri nádvoria. Má päticu brán, množstvo bášt, veží a rozsiahly systém vnútorného i vonkajšieho opevnenia. Svojou rozlohou patrí k najrozsiahlejším hradným komplexom v Európe. História hradu Rozsiahla zrúcanina hradu Helfštýna, […]

Čítať ďalej