Bezdrôtový gamepad SteelSeries Nimbus + pre iPhone, iPad, iPod touch, Mac a Apple TV

SteelSeries Nimbus + Wireless je postavený na základoch uznávaného predchodcu Nimbus a prináša kvalitné ovládanie pre hranie na zariadeniach Apple

Spoločnosť SteelSeries, popredný svetový výrobca herných a esportových periférií, uvádza na trh ovládač Nimbus + Wireless pre Apple.
Bezdrôtový gamepad bol vyhotovený podľa predlohy veľmi populárneho originálneho ovládača Nimbus a pridáva rad nových funkcií, ako sú klikateľné joysticky, nové spínače využívajúce „Hall effect“ a predĺžená výdrž batérie na 50 hodín hrania.
S ovládačmi je dodávaný špeciálny držiak Nimbus + iPhone umožňujúci uchytiť zariadenie priamo k ovládaču.

SteelSeries Nimbus + je navrhnutý pre hranie na zariadeniach Apple a posúva ho na novú úroveň. Prináša konzolovú kvalitu ovládanie používateľom iPhone, iPad, iPod touch, Mac a Apple TV.
Ponúka ergonomický dizajn, vysoko citlivé spínače a bohatú konektivitu.

„S držiakom pre iPhone a ohromujúce výdržou batérie 50 hodín je Nimbus+ ideálnym spoločníkom pre hry z App Store a Apple Arcade, ktoré podporujú funkcie ovládača, ako sú Sneaky Sasquatch, Butter Royale a Cross Road Castle“, hovorí Craig Olson, prezident pre mobilné príslušenstvo u SteelSeries, a dodáva: „Zároveň sme pridali veľa nových vlastností, ktoré z Nimbus+ robia nový celosvetový štandard v mobilnom hraní.“

Nimbus + spĺňa štandardy Apple PFI pre bezdrôtovú konektivitu a párovanie. Plne využíva funkcie dostupné PFI herným ovládačom, vrátane prehľadu podporovaných hier a optimalizovaným mapovaním tlačidiel pre vynikajúci herný zážitok, ovládanie a rýchle opätovné pripojenie.

Nový gamepad pokračuje v stopách najpredávanejšieho mobilného herného ovládača Nimbus, ktorý stanovil štandardy kvality a výkonu.

„Vývoj a výskum, dizajn a celkové úsilie vkladané naším tímom predstavuje náš nekončiaca úloha vytvárať kvalitné ovládače hodné podpory Apple zariadení,“ uzavrel Olson.

SteelSeries Nimbus + je aktuálne ponúkaný za cenu 79,99 euro prostredníctvom webu apple.com, od 26. mája 2020 bude k dispozícii aj na stránkach www.steelseries.com.