ONLINE MAGAZIN

Zákazníci dostanú od kuriéra aj ochranné rukavice

Ku každej zásielke, ktorá si vyžaduje biometrický podpis, pribalí spoločnosť O2 pre zákazníka jeden pár ochranných rukavíc. Na tomto opatrení, ktorého cieľom je ešte viac minimalizovať riziko prenosu nákazy vírusu COVID-19 sa spoločne dohodli zástupcovia O2 a Slovak Parcel Service.

„Ako zodpovedná spoločnosť si uvedomujeme, aké dôležité je v súčasnosti dodržiavať najprísnejšie hygienické štandardy. Už samotné biometrické podpisovanie bez nutnosti výmeny papierových dokumentov, ktoré sme zaviedli už dávnejšie, sa v tomto období ukazuje ako obrovská výhoda. Napriek tomu, sme sa aj preto rozhodli pristupovať k našim zákazníkom s ešte väčšou zodpovednosťou.  V prípade, že im prostredníctvom kuriéra doručujeme zásielku so zmluvou, ktorú zákazník musí podpísať biometricky v tablete, automaticky mu k zásielke pribalíme aj pár ochranných rukavíc. Tieto by mal zákazník použiť jednorazovo a po podpise zmluvy ich odseparovať,“ upresňuje Tereza Molnár, šéfka komunikácie O2 Slovakia.

Obidve spoločnosti v ostatných týždňoch urobili niekoľko významných ochranných opatrení, ktoré si vyžadovali značné investície, a to s jediným cieľom – chrániť bezpečnosť zamestnancov a zákazníkov pred šírením koronavírusu.

Spoločnosť Slovak Parcel Service zabezpečila šesťsto kuriérom ochranné pomôcky v podobe respiračných masiek a rúšok, ochranných rukavíc, dezinfekčných gélov a vitamínov. „Ochrana našich kuriérov je pre nás v súčasnosti najdôležitejšia. Rovnako sme vyzývali aj našich zákazníkov, aby sa pri preberaní zásielok správali zodpovedne a tiež sa chránili. Dnes však vďaka spolupráci s O2 ideme ešte ďalej. A priamo našich zákazníkov už v súčasnosti vybavujeme ochrannými rukavicami, v ktorých by mali realizovať biometrický podpis zmlúv v tabletoch,“  hovorí Ján Ťurek, konateľ spoločnosti Slovak Parcel Service.

Obe spoločnosti veria, že týmto krokom budú motivovať aj ďalšie subjekty, aby sa správali zodpovedne nielen voči svojim zamestnancom, ale aj k zákazníkom. Bezpečnosť a zdravie je v súčasnosti tou najvyššou prioritou.

Informácie o opatreniach súvisiacich s pandémiou vírusu COVID-19 nájdete aj na www.sps-sro.sk a na www.o2.sk/ostandoma

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Tlačová správa Umenie a kultúra

Slovenský komorný orchester odcestuje do Poľska

Členovia Slovenského komorného orchestra s umeleckým vedúcim Ewaldom Danelom odcestujú v stredu 24. novembra 2021 na umelecký zájazd do Poľska. Koncerty uvedú v Krakove a Varšave, vo štvrtok a piatok 25. a 26. novembra. Prvou zastávkou komorného orchestra bude Krakov. Koncert sa uskutoční  v Národnom múzeu Sukiennice v prestížnej Sále Siemiradzkého vo štvrtok 25. novembra o 18.00 h. V piatok 26. novembra sa Slovenský komorný […]

Čítať ďalej
Tlačová správa Umenie a kultúra

V Slovenskej filharmónii pokračuje 10. ročník Medzinárodnej klavírnej súťaže J. N. Hummela

V dňoch 24. – 27. novembra 2021 sa v Slovenskej filharmónii uskutoční 2. a 3. kolo jubilejného 10. ročníka Medzinárodnej klavírnej súťaže J. N. Hummela.   Harmonogram 2. a 3. kola súťaže je dostupný na https://bit.ly/3xdDyIS  Prvé kolo sa uskutočnilo online. Do súťaže sa prihlásilo 47 klaviristov z pätnástich krajín Európy a Ázie. Na základe vyhodnotenia zaslaných videonahrávok vybrala šesťčlenná medzinárodná […]

Čítať ďalej
Film Tlačová správa Umenie a kultúra

Be2Can 2021 plní priania a presúva sa do Virtuálnej kinosály Edisonline

Ôsmy ročník prehliadky festivalových filmov z Berlína, Benátok a Cannes uviedol tento rok v kamenných kinách 12 predpremiér. Aby sa filmy dostali ku každému, osem filmov z tohto ročníka poputuje do Virtuálnej kinosály Edisonline, ktorá ponúkne oceňované snímky z pohodlia domova. Od štvrtka 25. do utorka 29. novembra divákov čaká päť dní plných horúcich noviniek.  „Tento rok patril […]

Čítať ďalej