Darček pre vašu lásku jedinú – slúchadlá Huawei

Obľúbené bezdrôtové slúchadlá Huawei FreeBuds 3 prichádzajú na slovenský trh v originálnej červenej farbe, ako stvorenej na Valentína. Pýšia sa ergonomickým tvarom, ktorý sa stará o pohodlie pri nosení a dobre sedí v ušiach.


Huawei FreeBuds

Vďaka technológii aktívneho potlačenia okolitého hluku sa budete pri telefonovaní (nielen) s partnerom počuť mimoriadne čisto a bez rušenia okolitým hlukom. Aplikácia AI life zase umožní jednoduché nastavenie redukcie hluku a overenie stavu ich nabitia.

S Huawei FreeBuds 3 si obľúbenú hudbu alebo telefonovanie s polovičkou môžete vychutnávať naozaj dlho. Vďaka integrovanému čipu s efektívnou spotrebou energie dokážu prehrávať hudbu až štyri hodiny na jedno nabitie, a až 20 hodín pri dobíjaní cez štýlové nabíjacie puzdro.

Huawei FreeBuds 3 v červenej farbe kúpite za odporúčanú cenu 199 eur u maloobchodných predajcov a za zvýhodnenú cenu 180 eur u operátora O2. V predaji budú v druhej polovici februára. Okrem červenej verzie sú dostupné aj v ďalších dvoch farbách – bielej a čiernej.