ONLINE MAGAZIN

Kopec zimných zážitkov a wellness v hoteloch SOREA

Zima má bezpochyby svoje čaro a to nielen vďaka rozprávkovej atmosfére ktorou oplýva, ale taktiež pre množstvo obľúbených športov, ktoré sa nám v tomto ročnom období ponúkajú.Návštevníkov vítajú rôzne lyžiarske strediská.

Jedným z vychýrených je napríklad lyžiarske stredisko JASNÁ v Nízkych Tatrách.
Pohľad naň si môžete vychutnať prostredníctvom panoramatického výhľadu z novootvoreného wellness
centra, WELLNESS EUPHORIA v hoteli SOREA SNP v Demänovskej doline. Špičkové wellness centrum zahŕňa PANORAMA POOLS, FAMILY WELLNESS či SAUNOVÝ SVET a uspokojí požiadavky aj tých najnáročnejších návštevníkov.


Wellness URANIA, Hotel SOREA URÁN

Neďaleko v stredisku JASNÁ sa nachádza aj hotel SOREA MARMOT v blízkosti kabínkovej lanovky. Po náročnej lyžovačke si tu môžete dopriať oddych v saune či pod rukami skúseného maséra. Obľúbenou lokalitou Nízkych Tatier je rovnako Liptovský Ján ktorý je známy výskytom termálnej vody s odpočinkovými i ozdravnými účinkami.
Blahodárne účinky tejto vody, priamo v hotelovom bazéne, na vás čakajú počas ubytovania v hoteli SOREA MÁJ (Liptovský Ján). Lyžiarske strediská Tatranská Lomnica či Štrbské Pleso každým rokom lákajú stále väčší počet návštevníkov.
Niet sa čomu diviť, tieto TOP lyžiarske strediská ponúkajú skutočne špičkové služby pre všetky generácie.


Masážne centrum AYUR GANESH,
Hotel SOREA REGIA

K dokonalej zimnej dovolenke však patrí aj hrejivý relax. Ten si môžete dopriať napríklad v modernom wellness centre WELLNESS SVET REGENERÁCIE A ODDYCHU v hoteli SOREA TRIGAN na Štrbskom Plese. Možno pre vás bude zaujímavá práve výsada, na lyžiach až k hotelu,čo je jedna z výhod ubytovania v hoteli SOREA URÁN v Tatranskej Lomnici.
Zlyžujte 6,5 km dlhou zjazdovkou z výšky 2 196 m.n.m. cez Lomnické sedlo a ponorte sa do bubliniek a sauny v hotelovomwellness centre, WELLNESS URANIA.
V tichom prostredí, neďaleko centra Tatranskej Lomnice je rovnako situovaný aj hotel SOREA TITRIS.

Okolie hotela je plné možností na rôzne zimné športové aktivity, hotelové wellness centrum AQUA Relax zase podnecuje návštevníkov odovzdať sa naplno nečinnému odpočinku. Pre rodiny s deťmi však môže byť zaujímavý aj pobyt v hoteli SOREA HUTNÍK v Tatranských Matliaroch, s hotelovými službami, ktoré sa vám postarajú o tú najlepšiu
rodinnú zábavu.


Wellness EUPHORIA, Hotel SOREA SNP

V tichom prostredí Ľubovnianskych kúpeľov, priamo v doline minerálnych prameňov navyše v blízkosti troch lyžiarskych vlekov nájdete hotel SOREA ĽUBOVŇA.
Lyžiarske stredisko Vysoká, v krásnej prírode na severe Levočských vrchov, blízko hotela, ponúka zjazdovky pre všetky kategórie lyžiarov,
od úplných začiatočníkov až po naozaj skúsených lyžiarov.
A pokiaľ nie ste milovníkom lyžovačiek a rušné uličky hlavného mesta vás lákajú viac ako ticho prírody, možno pre vás bude zaujímavé špičkové ubytovanie v hoteli SOREA REGIA, priamo na bratislavskom hradnom vŕšku, kde máte krásu zimného veľkomesta ako na dlani.


Hotel SOREA TITRIS

Navyše, od septembra má pre vás REGIA novinku, a to ajurvédske masážne centrum AYUR GANESH, kde vám skúsení terapeuti, pochádzajúci až z ďalekej Indie, poskytnú účinné relaxačné masáže, ktorých cieľom je navodiť v tele rovnováhu a zbaviť sa stresu.
Koniec koncov, či už máte radi aktívny zimný odpočinok v podobe športov či lyžovačky, ktorá je v zime mimoriadne obľúbená, alebo preferujete skôr relax a ničnerobenie, veríme že si z ponuky hotelovej spoločnosti SOREA každý vyberie to pravé pre svoju zimnú dovolenku. SOREA – sieť hotelov na Slovensku, patrí do skupiny elitných značiek ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky.
Svedčí o tom aj ocenenie komisie expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands ktorá udelila našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands Award 2017, 2018 aj 2019.

Foto na obálke: Hotel SOREA TITRIS

Text: Sorea

Viac informácií o pobytoch nájdete aj tu: www.sorea.sk

 

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

Architektúra Cestovanie Náš tip Radíme Vám

Brno – v tomto meste žiadna nuda neexistuje

Nuda v Brne – názov českého filmu, ktorý sa vžiadnom pripade nedá spájať s týmto mestom. Práve naopak. Je zábavne, kultúrne, moderné a je vždy pripravené ponúknuť svojim návštevníkom niečo zaujímavé a nevšedné. Aj preto sme pripravení vám sprostredkovať informácie a ponuky, ktoré toto mesto svojím návštevníkom ponúka. Počas troch dní sme návštivili s redakciou […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Reklamná ponuka Zdravie

Ktoré aquaparky navštíviť počas zimných mesiacov?

Mrazivé počasie a pol metra snehu. To je predstava ideálnej dovolenky pre väčšinu milovníkov chladnejších mesiacov. S príchodom zimného počasia však letné radovánky končiť nemusia ani pre tých z vás, ktorí pred zimnou lyžovačkou preferujú zábavu vo vodných parkoch. Väčšina slovenských aquaparkov má totiž svoje brány otvorené celoročne. Jedným z najobľúbenejších a najznámejších aquaparkov na Slovensku je bezpochyby Aquapark […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Technika Technológie

Najlepšie produkty Honor, ktoré si môžete zaobstarať na čierny piatok

Značka Honor bola vždy známa svojimi kvalitnými a cenovo dostupnými produktmi. A tento čierny piatok ponúka úžasné ponuky na svoje špičkové produkty! Ak si chcete zaobstarať nový telefón, notebook alebo napríklad chytré hodinky, určite sa pozrite na tieto ponuky! V tomto blogu preberieme 6 najlepších produktov Honor, ktoré by ste si mali zaobstarať na Čierny […]

Čítať ďalej