ONLINE MAGAZIN

IKEA začína s predajom dizajnových reproduktorov SYMFONISK

Dokonalé prepojenie zvuku a interiérového dizajnu. Presne to stelesňuje nová kolekcia dostupných Wi-Fi reproduktorov SYMFONISK, ktorá vznikla v spolupráci IKEA so spoločnosťou Sonos. Najhlasnejšia stolná lampa na svete alebo policový reproduktor budú na Slovensku dostupné už od 30. januára 2020 a potešia nejedného milovníka dizajnu a moderných technológií. Oba produkty podporujú bezplatnú verziu hudobnej aplikácie Spotify, a tak je kvalitný zvuk teraz dostupný naozaj pre každého.

Kolekcia SYMFONSIK popiera tradičný vzhľad moderných technológií a oblieka vysoko kvalitný zvuk do podôb, v ktorých by ste ho možno nečakali. Urobte sebe a svojim blízkym radosť kúskom nábytku, ktorý dobre vyzerá aj znie. Produkty zo série SYMFONISK budú na Slovensku dostupné už od 30.januára 2020. Kolekcia obsahuje stolnú lampu s Wi-Fi reproduktorom a policu s Wi-Fi reproduktorom v dvoch farebných prevedeniach: čierno-zlatá, bielo-šedá. Zatiaľ čo IKEA stojí za znalosťami bytového zariadenia a dizajnu, spoločnosť Sonos prispela svojimi rozsiahlymi znalosťami o kvalitnom zvuku. Oba výrobky sa ovládajú prostredníctvom aplikácie Sonos a sú kompatibilné s výrobkami z ponuky spoločnosti Sonos.

Okrem toho má IKEA ešte jednu dobrú správu. V aplikácii Sonos je teraz dostupná aj bezplatná verzia obľúbenej hudobnej platformy Spotify. Vyberte si playlist s tými najväčšími hitmi a spríjemnite si atmosféru v domácnosti.

Keď dizajn a funkcie idú ruka v ruke

Zvuk a svetlo sú dva dôležité prvky pre navodenie správnej atmosféry v domácnosti. So stolnou lampou SYMFONISK môžete počúvať hudbu, rádio aj podcasty. Ak chcete získať stereo zvuk alebo hudbou naplniť niekoľko miestností súčasne, môžete zakúpiť dva reproduktory SYMFONISK či ktorýkoľvek reproduktor Sonos. Stolná lampa SYMFONISK kombinuje svetlo a zvuk v jednom výrobku tak, aby vaša domácnosť nebola preplnená zbytočnými zariadeniami a káblami.

Stolná lampa s Wi-Fi reproduktorom SYMFONISK; 179 €

Policový reproduktor SYMFONISK je multifunkčný reproduktor za dostupnú cenu. Navyše, bol ocenený aj prestížnou medzinárodnou cenou Red Dot Design Award 2019 za produktový dizajn. Keď reproduktor pripevníte k stene, ušetríte miesto a využijete ho zároveň ako praktickú poličku. „Policový reproduktor môžete pripevniť na stenu alebo ho umiestniť na policu, zvislo aj ležmo, ako zarážku na knihy alebo iba tak, samostatne. To všetko bez toho, aby to ovplyvnilo kvalitu zvuku alebo zážitok z počúvania hudby,“ hovorí Radka Nováková, Sales Leader v IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Policový reproduktor s Wi-Fi SYMFONISK; 99,90 €

Oba reproduktory zo série SYMFONISK sú súčasťou rodiny inteligentných výrobkov pre domácnosť IKEA Home smart. Okrem nich tam patrí ešte inteligentné osvetlenie. Žiarovky, svetelné panely a integrované osvetlenie sa dokáže prispôsobiť vašim každodenným činnostiam (farba aj sýtosť svetla). Súčasťou sú aj Bluetooth reproduktory ENEBY a automatizované rolety KADRILJFYRTUR, ktoré môžete ovládať aj z pohodlia postele alebo ich nastaviť tak, že sa vytiahnu chvíľu pred tým, ako zazvoní váš budík. Srdcom inteligentnej domácnosti je brána TRÅDFRI a aplikácia IKEA Home smart. K bráne TRÅDFRI je možné pridať inteligentné osvetlenie aj rolety a všetko ovládať pomocou aplikácie. Aplikácia umožňuje ovládať každé svietidlo samostatne, vytvárať rôzne svetelné nálady a taktiež sťahovať a vyťahovať rolety.  

Mohlo by vás zaujímať:

Architektúra Cestovanie Náš tip Radíme Vám

Brno – v tomto meste žiadna nuda neexistuje

Nuda v Brne – názov českého filmu, ktorý sa vžiadnom pripade nedá spájať s týmto mestom. Práve naopak. Je zábavne, kultúrne, moderné a je vždy pripravené ponúknuť svojim návštevníkom niečo zaujímavé a nevšedné. Aj preto sme pripravení vám sprostredkovať informácie a ponuky, ktoré toto mesto svojím návštevníkom ponúka. Počas troch dní sme návštivili s redakciou […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Reklamná ponuka Zdravie

Ktoré aquaparky navštíviť počas zimných mesiacov?

Mrazivé počasie a pol metra snehu. To je predstava ideálnej dovolenky pre väčšinu milovníkov chladnejších mesiacov. S príchodom zimného počasia však letné radovánky končiť nemusia ani pre tých z vás, ktorí pred zimnou lyžovačkou preferujú zábavu vo vodných parkoch. Väčšina slovenských aquaparkov má totiž svoje brány otvorené celoročne. Jedným z najobľúbenejších a najznámejších aquaparkov na Slovensku je bezpochyby Aquapark […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Technika Technológie

Najlepšie produkty Honor, ktoré si môžete zaobstarať na čierny piatok

Značka Honor bola vždy známa svojimi kvalitnými a cenovo dostupnými produktmi. A tento čierny piatok ponúka úžasné ponuky na svoje špičkové produkty! Ak si chcete zaobstarať nový telefón, notebook alebo napríklad chytré hodinky, určite sa pozrite na tieto ponuky! V tomto blogu preberieme 6 najlepších produktov Honor, ktoré by ste si mali zaobstarať na Čierny […]

Čítať ďalej