NA SLOVENSKO PRICHÁDZA REVOLÚCIA V MERANÍ KRVNÉHO TLAKU

EVOLV – TLAKOMER PRE MILOVNÍKOV DIZAJNU A TECHNOLOGICKÝCH NOVINIEK

Problémy s vysokým krvným tlakom nemajú len seniori, ale čoraz častejšie aj ľudia v strednom veku, tridsiatnici, či štyridsiatnici. A práve pre ľudí, ktorí sú fanúšikovia najmodernejších technológií a vychytávok v medicíne, je určený prvý bezdrôtový monitor krvného tlaku EVOLV od značky OMRON

Odmerať si krvný tlak nikdy nebolo jednoduchšie a presnejšie. Tlakomer EVOLV rieši problémy so správnym nasadením manžety a následným presným odmeraním tlaku. Kým klasické manžety musia mať presnú pozíciu, aby správne merali, manžeta tlakomeru EVOLV vďaka svojej väčšej ploche pokryje celú artériu a tým zachytí všetky pulzové vlny.

Všetky tlakomery OMRON sú vybavené systémom IntelliSense, ktorý sa postará o komfortné natlakovanie a minimalizuje tak tlak manžety pri meraní. Vedeli ste, že jeden z troch ľudí si meria tlak nesprávnych spôsobom? Nebuďte jedným z nich a vyskúšajte nový tlakomer EVOLV medzi prvými

Bezdrôtový monitor krvného tlaku je inovatívny nielen svojim dizajnom, ale aj vysokou presnosťou merania, ľahkým ovládaním a vynikajúcou funkčnosťou. Omron EVOLV má mnoho ďalších praktických funkcií, ako je rozhranie Bluetooth a manžetu IntelliWrap, ktorá zaistí, že manžeta je vždy na tom správnom mieste.

„All in one“

EVOLV je určený ľuďom, ktorí majú radi pohodlie, chcú sa spoľahnúť na špičkový prístroj a záleží im na tom, aby mali svoj krvný tlak pod kontrolou. Vďaka vybavenosti prístroja novými technológiami môžete jednoduchšie pracovať s dátami o vašom tlaku. Technológia Bluetooth LE umožňuje pripojenie k mobilným zariadeniam s aplikáciou OMRON connect, ktorá poskytuje kompletný prehľad o krvnom tlaku a upozorní používateľa na vysoké hodnoty. Aplikácia je veľmi intuitívna a nenáročná na ovládanie. Výhodou je, že údaje o svojom krvnomtlaku môžete poslať rodine, alebo zdravotníkovi kedykoľvek a kdekoľvek. Aplikácia OMRON connect sleduje index telesnej hmotnosti (BMI) používateľa, percento telesného tuku a hmotnosť zároveň. Komplexné informácie o vašom zdravotnom stave uľahčia vášmu lekárovi správne nastavenie liečby a kontrolu krvného tlaku a vás povzbudia v dosahovanícieľov.

Výhody EVOLV:

  • Technológia IntelliSense – komfortné natlakovanie a minimalizuje tak tlak manžety pri meraní
  • Manžeta IntelliWrap – manžeta je vždy na tom správnom mieste
  • Detekcia nepravidelného pulzu
  • Detekcia pohybu
  • Jednoduchý prenos dát z tlakomeru do aplikácie OMRON connect

Presnosť, jednoduchosť a elegancia

Moderné technológie v medicíne nám umožňujú starostlivosť o vlastné zdravie. Je dôležité mať svoj krvný tlak pod kontrolou, pravidelne si ho merať a konzultovať akýkoľvek problém so svojím lekárom.

Viac informácií nájdete na stránke

www.krvnytlak.sk, na Instagrame a na Facebooku OMRON Slovensko.