Pánske solárne hodinky G-Shock GMW-B5000D-1ER s Bluetooth® a Multi Band 6 v celokovovom prevedení

Už od prvého modelu DW-5000C z kolekcie G-Shock, prichádzajú neustále tieto hodinky v invovatívnom dizajne a opakovane nastavujú nové štandardy odolnosti použitých materiálov a technologicky špičkových výkonných modulov.

Najnovší prírastok GMW-B5000 prichádza v celokovovom prevedení s povrchovou úpravou brúsená/leštená oceľ a modulom s bluetooth technológiou a Multi Band 6 systémom – rádiovo riadeným píjmačom. Strojček je dokonale chránený špeciálnym silikónovým  tesnením – ALPHAGEL pre dosiahnutie ešte väčšej úrovne odolnosti voči nárazom. Jemné živicové tlmiče sú použité aj medzi kovovým rámom a puzdrom aby vytvorili štruktúru odolnú voči nárazom aj pre mohutnejšie celokovové puzdro.
Inovovaný je aj oceľový náramok, spojenia článkov dokážu odolať aj najsilnejším nárazom, dodatočnú odolnosť zabezpečujú extra pridané stredové výstupky, ktoré tak znižujú zaťaženie spojovacích kolíkov pri jednotlivých dielikoch.

Vynikajúca jasnosť displeja je zabezpečená vďaka použitiu STN-LCD, umožňuje čítanie informácii na displeji aj z uhla. Rozloženie textu a hlavného zobrazenia bolo navrhnuté tak aby bolo prakticky zhodné s pôvodným legendárnym DW-5000 modelom. Použitie najnovšej verzie modulu – strojčeka s vysokou hustotou osadenia komponentov umožnilo zachovať optimálne rozmery hodiniek.

Funkčne je tento model hodiniek navrhnutý pre vynikajúcu presnosť merania času, vďaka použitiu dátovej komunikácie cez Bluetooth a Multiband 6 systémom, ktorý podporuje automatické nastavenie času podľa jedného zo šiestich kalibračných signálov po svete. Časové informácie je možné získať aj z internetového časového servera pomocou aplikácie G-Shock Connected spustenej na vašom smartphone. Medzi ďalšie funkcie patrí technológia Tough Solar v spojení s originálnou technológiou CASIO na úsporu energie, ktorá prináša stabilné napájanie, vysoký jas, Full Auto LED osvetlenie, svetové časy a ďalšie.

Viac informácií nájdte u autorizovaného predajcu:

TU: https://bit.ly/2qlodrY