Casio G-Shock MT- G

Hodinky CASIO G-shock charakterizujú najmä ABSOLÚTNA ODOLNOSŤ, robustný tvar a robustný štýl chráni hodinky proti nárazom a vibráciám, nekompromisná vodeodolnosť 200 m, životnosť batérie zväčša 10 rokov. Od svojho vzniku v roku 1983, kolekcia G-SHOCK pokračovala vo svojom neobmedzenom vývoji, pri zachovaní si svojej jedinečnej základnej dizajnovej štruktúry. Dnes hodinky G-Shock ponúkajú tie najmodernejšie a najsofistikovanejšie technológie používane v hodinkárskom priemysle.

 

Popis produktu

Pánske športové hodinky CASIO MTG B1000-1A G-Shock Wave ceptor, Bluetooth®

Označenie hodiniek: MTG B1000-1A

Modelová rada hodiniek: G-Shock MT-G

Strojček hodiniek: Quartz, Kaliber 5544

Pohon hodiniek:

Solárne napájanie – batéria dobíjaná solárnou energiou, rezerva chodu v období, keď sú hodinky uložené v úplnej tme v mode úspory energie 18 mesiacov a 5 mesiacov pri bežnom používaní bez vystavenia svetlu.

Zobrazenie času: Analógové

Materiál púzdra hodiniek: Nerez oceľ / Plast

Materiál remienka hodiniek:

Špeciálne upravený kaučuk – pre zníženie hmotnosti a zároveň poskytuje väčšiu odolnosť a pružnosť

Zapínanie hodiniek: Oceľová pracka

Povrchová úprava hodiniek: Strieborná/čierna farba

Sklo hodiniek: Zafírové, Antireflexná úprava, Sférické sklíčko

Ciferník hodiniek:

Čierna farba, Luminiscenčné ručičky a indexy v striebornej farbe

Vodeodolnosť hodiniek: 200m, Vhodné na voľné potápanie

Hmotnosť hodiniek: 123,00 g

Záruka na hodinky: 2 roky

Špeciálne funkcie hodiniek:

CASIO Tough Solar – Solárne napájanie, batéria dobíjaná solárnou energiou, rezerva chodu v období, keď sú hodinky uložené v úplnej tme v mode úspory energie 18 mesiacov a 5 mesiacov pri bežnom používaní bez vystavenia svetlu.

Mobile Link – prepojenie cez Bluetooth, môžete hodiny bezdrôtovo pripojiť k smartphoneu s aplikáciou G-SHOCK Connected * a získať presné informácie o čase z on-line časového servera. Energeticky úsporná technológia umožňuje prístup k celej rade užitočných funkcií.

Automatické nastavenie času (štyri krát denne), svetový čas pre približne 300 miest, automatické nastavenie časového pásma a letného času

Sledovanie indikátorov hodiniek (počet korekcií času, množstvo generovanej solárnej energie, aktualizácia časového pásma / letného času)

Upozornenie používateľa (nízke nabitie, kontrola batérie, možná expozícia magnetizmu)

Wave ceptor – MULTIBAND 6, príjem rádiového signálu z vysielačoch, kalibrácia až 5x denne: Japonsko (2), USA, Nemecko, Anglicko, Čína

Svetový čas – 39 časových pásiem, 27 miest, Zobrazenie po obvode lunety

Duálny čas – súčasná indikácia aktuálnych časov v dvoch rôznych časových zónach 24 hodinový čas v samostatnom sub-ciferníku

  • Stopky – 1/1 sec., kapacita merania: 23: 59’59, Meracie režimy: Uplynulý čas
  • Timer – odpočítavacie stopky, Meracie jednotka: 1 sekunda, rozsah merania: 24 hod.

Denný alarm

Full auto-kalendár (do roku 2099)

Multifunkčný dátum – Okienko na pozícii 4/5 zobrazuje deň v mesiaci, Sub-ciferník na pozícii 9/10 zobrazuje deň v týždni

Indikátor stavu batérie

Power Saving – úspora energie, ručičky sa zastavia aby šetrili energiu ak hodinky zostanú v tme, pri pohybe sa znova vykalibrujú na správny čas

Luminiscenčné ručičky a body

LED svetlo (Super Illuminator) – Zosvetlenie

Režim v lietadle

Chránená korunka a ovládače

Zadné veko na závit

TRIPLE G RESIST – nová štruktúra odolná voči nárazom/odstredivým silám/vibráciám, kombinácia kovov a zmesi živíc zabezpečuje vyššiu pevnosť a trvanlivosť

WR 200 m

Touch Solar – Hodinky sú dobíjané svetelnou energiou, bez potreby výmeny batérie počas celej životnosti hodiniek. Elektrická energia potrebná na chod hodiniek a ovládanie funkcií je generovaná zo solárnej energie, ktorá sa uskladňuje v dobíjateľnej batérií s veľkou kapacitou. Batéria uvolňuje presne požadované množstovo energie pri jej náhlej potrebe, pri spúšťaní funkcií, podsvietenia a pod.

Wave Ceptor / Radio Controled – hodinky si samé neustále korigujú presný čas na základe veľmi výkonného a senzitivného prijímača rádiových vĺn. Presný čas zabezpečujú výkonné stanice signálu – vybavené céziovými hodinami umiestnené v šiestich rôznych miestach sveta, tj. Nemceko, Veľká Británia, USA, Japonsko 2x, Čína, Hodinky automaticky prevezmú najbližší signál, tak je zabezpečená dokonalá presnosť hodiniek automatická kalibrácia presného času nech sa nachádzate kdekoľvek vo svete.

Smart access – Inteligentný prístup k funkciám hodiniek, korunka elektronicky spína jednotlivé funkcie hodiniek, ktoré sú zabezpečované viacerými na sebe nezávislými strojčekmi. Ovládanie je veľmi intuitívne a ľahko čitateľné na ciferníku hodiniek . Toto je jedinečný CASIO analógový systém, ktorý umožňuje naozaj jednoduché a ultra-rýchle prepínanie širokého rozsahu funkcií hodiniek.

Tough Movement – hybridná montáž konštrukcie, ktorá v prípade nárazov a otrasov zvyšuje odolnosť voči vychýleniu, chráni pred poškodením a dokáže automaticky korigovať predvolený domáci čas, čo Vám pomôže si udržať neustále presný čas. Diely sú navrhnuté podľa presných výpočtov, to sa týka tvaru dielov, materiálov, rozloženia, korekcia hmotnosti a ďalšie faktory. Použitý je väčší priemer ozubeného hriadeľa, čo znižuje možnosť jeho poškodenia. Kombinácia ľahkých živicových dielov a vysoko-pevnostných materiálov umožňuje dosiahnuť vynikajúce výsledky voči opotrebeniu.

V cene je zahrnuté: – Poštovné a balné zdarma v rámci SR – Slovenská pošta alebo kuriér UPS- Záruka 24 mesiacov- Komplexný záručný a pozáručný servis, ktorý zabezpečuje firma TIMEIN – predaj hodín- Originál balenie- Originál záručný list- Návod na použitie v slovenčine.

Autorizovaný predaj:

Sme autorizovaný predajca hodiniek CASIO v SR, s veľkou kolekciou a skladom v našej kamennej predajni.Prosím vezmite na vedomie, že záruka a popredajný servis hodiniek značky CASIO sú poskytované len zákazníkom vlastniacim hodinky zakúpené len u autorizovaného predajcu.

Internetový obchod http://www.inhodinky.sk používa vlastné texty a popisy k produktom. Podklady a technické parametre sú výhradne od autorizovaných dodávateľov.Technické zmeny a omyly vyhradené.Veľkosti obrázkov nezodpovedajú pôvodnej veľkosti hodiniek. Farby sa môžu mierne líšiť od originálu.