ONLINE MAGAZIN

RODINNÝ WELLNESS HOTEL PATINCE****

Wellness Hotel Patince**** je oázou pokoja a harmónie, kam môžete uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta.

U nás úplne vypnete a zabudnete na starosti, dokonale zrelaxujete svoje telo i dušu. Ponúkame Vám nielen odborníkmi zostavené pobyty a služby, ale aj osobitný prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní. Tím našich odborníkov sa bude o Vás starať a rozmaznávať Vás tak, aby ste sa tu cítili čo najpríjemnejšie. Hotel sa nachádza v najjužnejšej obci Slovenska, v blízkosti Dunaja, asi 15 km východne od Komárna. Obec sa pýši najväčším počtom slnečných dní. Pre hotelových hostí sú pripravené komfortné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelok a detských postielok, ale aj rodinné izby a apartmány. Kapacita hotela je 250 lôžok.

V reštaurácii si môžete vybrať z ponuky kulinárskych špecialít, ktoré vychádzajú z tradičných slovenských, regionálnych a medzinárodných jedál.
Pre milovníkov sáun je pripravených hneď niekoľko druhov: fínska, švédska, parná, či bylinková aromatická sauna. Hotel disponuje s bohatými doplnkovými službami, relaxačnými a kozmetickými procedúrami, zábalmi, kúpeľmi a spa ošetrením.

Exkluzívnou službou sú pravidelné cvičenia jógy, pilates a špecializované prednášky pre upevnenie celkového zdravia. Možnosti na trávenie rodinnej dovolenky zabezpečuje skúsený tím animátorov. Dôležitou súčasťou hotela je aj moderné kongresové centrum s kapacitou až 250 osôb. Vynikajúce technické vybavenie a variabilita usporiadania kongresových priestorov zodpovedá náročným požiadavkám firemnej klientely.
V letných mesiacoch si hostia vychutnávajú jedinečnú atmosféru obľúbenej letnej terasy a grill baru. Pre zvýšenie komfortu na vás čaká bohatá ponuka jedál a nápojov vo Wellness bare, nachádzajúceho sa priamo v bazénovom svete.

Bazénový svet ponúka najväčší vnútorný zážitkový bazén s termálnou vodou na Slovensku. Miestny termálny prameň Hévíz s teplotou 27 °C, ktorý vyviera z hĺbky 200 metrov, patrí k reťazcu pridunajských prameňov. Teplota vody v bazénovom svete sa pohybuje v rozmedzí 30 – 36 °C. Vo vnútornom bazénovom svete nájdete relaxačný zážitkový bazén s množstvom vodných atrakcií, detského bazéna s toboganom, vírivkou a sedacieho bazéna.

V lete je pre hostí k dispozícii až 10 bazénov s termálnou vodou a 4 tobogány. Hostia si zároveň môžu užiť prístav Marína Patince, ktorý sa nachádza v krásnej prírodnej scenérii. Prístav poskytuje kotvisko pre osobnú loď Wellness 1, s ktorou sa podnikajú vyhliadkové plavby v okolíPatiniec, do Štúrova, Ostrihomu a Komárna. Pre hostí prístavu je počas sezóny k dispozícii aj Marina bar vzdialený len 2km od Wellness hotela Patince****. V Marina bare sa môžu hostia občerstviť grilovanými a rybacími špecialitami a širokou ponukou chladených nápojov a v ponuke nechýba ani typické halászlé.

Viacej informácií nájdete aj TU:

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Príroda Radíme Vám

Chorvátske turistické združenie spustilo novú zimnú kampaň „Chorvátsko – zimná ríša divov“

Chorvátske turistické združenie spustilo novú zimnú propagačnú kampaň „Chorvátsko – zimná ríša divov“, ktorá pobeží do 10. januára naprieč kľúčovými trhmi, teda trhmi Nemecka, Slovinska, Rakúska, Poľska, Českej republiky, Slovenska, Maďarska, Talianska, Holandska, Francúzska, Veľkej Británia, Belgicka, Švédska a Nórska. Kampaň pobeží na sociálnych sieťach vrátane Facebooku, Instagramu, Twitteru, TikToku a Pinterestu s použitím značiek […]

Čítať ďalej
Architektúra Cestovanie Health outdoor Príroda Radíme Vám Zdravie

Voda a čerstvý vzduch – jedinečná ordinácia v Jesnníkoch

Redakcia In Drive magazínu sa pred časom vybrala do regiónu, ktorý preslávil zakladateľ prvých vodoliečebných kúpeľov na svete, Vincenz Priessnitz. Po príjemnej a bezproblémovej ceste od  Bratislavy, smerom na Brno, Olomouc a Šumperk sa dostanete do obce Jeseník, ktorá je len 300 kilometrov vzdialená od Bratislavy. Nad obcou Jeseník sa v pôvodne malej osade Gräfenberg […]

Čítať ďalej
Architektúra Automobily Cestovanie Lines Novinky

Fakty o novej autobusovej stanici Nivy

Nová autobusová stanica Nivy Rozloha autobusovej stanice 30315m2 (z toho čakáreň 2945m2, priestor nástupísk a výstupísk 4788m2 a dopravný priestor 22582m2). Prevádzková doba 24/7, pričom v čase mimo otváracích hodín Nivy centra je k dispozícii vchod pri Nivy Tower. Denná kapacita stanice: očakávaná: 9500 cestujúcich (nástup aj výstup, 6700 prímestská / 1000 diaľková / 1800 medzinárodná doprava), 1100 spojov […]

Čítať ďalej