ONLINE MAGAZIN

Ďalší slovenský hotel získal najvyššie ocenenie : SIGNET – Quality Guarantee

Perla na Winterovej ulici – VILLA ZUCKMANN PIEŠŤANY

Na pešej zóne v obľúbenom kúpeľnom meste pribudol hotelík s čarovným názvom a podmanivou  atmosférou. Zásluhu na novom príjemnom mieste stretávania sa Piešťancov aj kúpeľných hostí má majiteľka VILLY ZUCKMANN.

Luxusný, no zároveň útulný apartmánový dom bol ešte prednedávnom rozpadnutou budovou, v ktorej by málokto hľadal potenciál, aký dnes ponúka svojim hosťom. Meštiansky dom z 18. storočia bol roky sídlom rodiny obchodníka Zuckmanna. Dlhé roky však krásna vila chátrala, až sa jej ujala nová majiteľka – rodáčka aj súčasná obyvateľka kúpeľného mesta Piešťany. Mala túžbu vytvoriť miesto pre návštevníkov piešťanskej pešej zóny, ktoré by dýchalo atmosférou a zároveň by vnieslo nový dych v oblasti služieb do centra mesta.

Do spolupráce si pribrala spoločníkov, kde je jeden zodpovedný za technicky stav budovy a druhý je vynikajúci kuchár, autor kníh o varení a súčasne podnikateľ v gastronómii. Spoločnými silami vytvorili ubytovacie zariadenie s reštauráciou a parkovaním, ktoré si získava ľudí jedinečným prístupom ku klientovi. VILLA ZUCKMANN v novom šate ponúka svojim hosťom nadštandardné ubytovanie v mezonetových apartmánoch a kuchyňu, ktorú si chuťové poháriky hostí zamilujú. Hostia si v prípade pekného počasia môžu vybrať medzi dvoma terasami – jednou na korze a druhou diskrétne ukrytou vo vnútri dvora.


Tá je často dejiskom významných rodinných a spoločenských udalostí. Neopomenuteľný je interiér vily, kde dominujú tmavé drevené trámy, tehlový obklad, kvalitný drevený nábytok a veľké kožené pohovky. Zaujímavosťou v ponuke služieb je klub, kde sa stretávajú milovníci kvalitného rumu, whisky a vínka a v sprievode príjemnej džezovej hudby ochutnávajú opojné nápoje. Samostatnou kapitolou je VILLA ZUCKMANN a gastronómia. Prevádzkovatelia si dávajú mimoriadne záležať na čerstvosti a kvalite surovín. Raňajky, obed či chutná večera, každé jedlo v piešťanskej vile chutí úžasne.

 

Prečo signet kvality?

Iveta Pupišová, členka poroty, poradca, tréner a mentor pre hotelové zariadenia Vo Ville Zuckmann pracuje vysokokvalifikovaný personál s orientáciou na klienta.
Vekový priemer sa pohybuje od 25 – 55. Majitelia spojili mladú dravosť so skúsenosťami. Vidno, že si na výbere personálu dali záležať. Bistro, súčasť Villy, ponúka kvalitné jedlo pripravované z lokálnych produktov, špecializujúce sa na vlastnú výrobu. Hostia môžu ochutnať domáce cestoviny, domáce koláčiky, ktoré sú vhodne pre diabetikov aj celiatikov. Villa disponuje aj klubom, kde organizuje ochutnávky rumov a vín. Vo dvore Villy sa v letných mesiacoch organizujú grilovačky.

Zaujímavosť:

Pivnička, ktorá je pýchou a lákadlom VILLY ZUCKMANN, bola pre predchádzajúcich majiteľov tajomstvom. Objavili ju až noví majitelia a okamžite z nej vyťažili to najlepšie pre svojich klientov.

Mohlo by vás zaujímať:

Film Náš tip Osobnosti Lines Radíme Vám

Kráľovné starovekého Egypta 10 zaujímavých faktov o dcére slávnej Kleopatry

Kleopatra je bezpochýb najznámejšou kráľovnou starého Egypta. Avšak nebola jedinnou vládkyňou zo zeme pyramíd. Preskúmajte spolu s Viasat History zaujímavosti zo života najznámejších a najzáhadnejších kráľovien tejto veľkej civilizácie.  Nový trojdielny špeciál Kráľovné starovekého Egypta, ktorý má premiéru v piatok 2. júna, sa na základe najnovších vedeckých výskumov zaoberá príbehom kráľovnej Tiye, ktorá bola pred viac […]

Čítať ďalej
Cestovanie Gastronómia Náš tip outdoor Radíme Vám

Smolenický zámok privíta premierový ročník podujatia Pálffyho slávnosti vína

Smolenice, 29. 5. 2023 – Premiérový ročník podujatia Pálffyho slávnosti vína sa uskutoční v sobotu 3. júna na Smolenickom zámku. Región Trnava je oblasťou svetových vín, kde nejedno vinárstvo tohto kraja prinieslo svojim producentom ocenenia a medaily zo svetových súťaží. Podujatie Pálffyho slávnosti vína ponúka možnosť ochutnať to najlepšie z produkcie lokálnych vinárstiev. „Miestom podujatia je […]

Čítať ďalej
Náš tip Novinky Umenie a kultúra

Kvetinové svety Alfonsa Muchu

Muchova nadácia tento rok predstavuje verejnosti novú sériu výstav „Muchova cesta“. Pod názvom Alfons Mucha: Kvetinové svety sa venuje Muchovým ikonickým dielam s kvetmi, jednej z najcharakteristickejších zložiek Muchovho grafického štýlu, ktorý sa stal synonymom pre secesiu v Paríži v období Belle Époque. Výstavy je možné vidieť na štyroch miestach: v Ivančiciach, v Hrušovanoch nad […]

Čítať ďalej