ONLINE MAGAZIN

Ďalší slovenský hotel získal najvyššie ocenenie : SIGNET – Quality Guarantee

Perla na Winterovej ulici – VILLA ZUCKMANN PIEŠŤANY

Na pešej zóne v obľúbenom kúpeľnom meste pribudol hotelík s čarovným názvom a podmanivou  atmosférou. Zásluhu na novom príjemnom mieste stretávania sa Piešťancov aj kúpeľných hostí má majiteľka VILLY ZUCKMANN.

Luxusný, no zároveň útulný apartmánový dom bol ešte prednedávnom rozpadnutou budovou, v ktorej by málokto hľadal potenciál, aký dnes ponúka svojim hosťom. Meštiansky dom z 18. storočia bol roky sídlom rodiny obchodníka Zuckmanna. Dlhé roky však krásna vila chátrala, až sa jej ujala nová majiteľka – rodáčka aj súčasná obyvateľka kúpeľného mesta Piešťany. Mala túžbu vytvoriť miesto pre návštevníkov piešťanskej pešej zóny, ktoré by dýchalo atmosférou a zároveň by vnieslo nový dych v oblasti služieb do centra mesta.

Do spolupráce si pribrala spoločníkov, kde je jeden zodpovedný za technicky stav budovy a druhý je vynikajúci kuchár, autor kníh o varení a súčasne podnikateľ v gastronómii. Spoločnými silami vytvorili ubytovacie zariadenie s reštauráciou a parkovaním, ktoré si získava ľudí jedinečným prístupom ku klientovi. VILLA ZUCKMANN v novom šate ponúka svojim hosťom nadštandardné ubytovanie v mezonetových apartmánoch a kuchyňu, ktorú si chuťové poháriky hostí zamilujú. Hostia si v prípade pekného počasia môžu vybrať medzi dvoma terasami – jednou na korze a druhou diskrétne ukrytou vo vnútri dvora.


Tá je často dejiskom významných rodinných a spoločenských udalostí. Neopomenuteľný je interiér vily, kde dominujú tmavé drevené trámy, tehlový obklad, kvalitný drevený nábytok a veľké kožené pohovky. Zaujímavosťou v ponuke služieb je klub, kde sa stretávajú milovníci kvalitného rumu, whisky a vínka a v sprievode príjemnej džezovej hudby ochutnávajú opojné nápoje. Samostatnou kapitolou je VILLA ZUCKMANN a gastronómia. Prevádzkovatelia si dávajú mimoriadne záležať na čerstvosti a kvalite surovín. Raňajky, obed či chutná večera, každé jedlo v piešťanskej vile chutí úžasne.

 

Prečo signet kvality?

Iveta Pupišová, členka poroty, poradca, tréner a mentor pre hotelové zariadenia Vo Ville Zuckmann pracuje vysokokvalifikovaný personál s orientáciou na klienta.
Vekový priemer sa pohybuje od 25 – 55. Majitelia spojili mladú dravosť so skúsenosťami. Vidno, že si na výbere personálu dali záležať. Bistro, súčasť Villy, ponúka kvalitné jedlo pripravované z lokálnych produktov, špecializujúce sa na vlastnú výrobu. Hostia môžu ochutnať domáce cestoviny, domáce koláčiky, ktoré sú vhodne pre diabetikov aj celiatikov. Villa disponuje aj klubom, kde organizuje ochutnávky rumov a vín. Vo dvore Villy sa v letných mesiacoch organizujú grilovačky.

Zaujímavosť:

Pivnička, ktorá je pýchou a lákadlom VILLY ZUCKMANN, bola pre predchádzajúcich majiteľov tajomstvom. Objavili ju až noví majitelia a okamžite z nej vyťažili to najlepšie pre svojich klientov.

Mohlo by vás zaujímať:

Architektúra Film Náš tip Radíme Vám

Dokumentárna séria Stratené mestá Biblie odhalí tajomstvá biblických príbehov

Stratené mestá Biblie je nový dvojdielny dokument na televíznej stanici Viasat History. Slovenská premiéra bude odvysielaná v nedeľu 25. septembra o 21:00 a nadšencov histórie zavedie na miesta, ktoré sa neodmysliteľne spájajú so starozákonnými textami. Objavíte Babylon, Uruk, Ur, Ninive či Girsu z doposiaľ nevídanej perspektívy.  Starý zákon vďaka dokumentu Stratené mestá Biblie znova ožije. Dostaneme sa na miesta, […]

Čítať ďalej
Film Náš tip Radíme Vám

Epic Drama odvysiela tretiu sériu výpravného seriálu Ponorka

Kritikmi aj divákmi oceňovaný koprodukčný seriál Ponorka (Das Boot) sa vracia. Slovenskú premiéru 3. série si môžete pozrieť už vo štvrtok 29. septembra o 21:00 exkluzívne na Epic Drama.   Fanúšikovia prvých dvoch sérii sa majú zaručene na čo tešiť. Pokiaľ však seriál Ponorka nepoznáte, rozhodne čítajte ďalej. Keď mala nová desaťdielna séria premiéru v Nemecku a vo […]

Čítať ďalej
Cestovanie

Ako môže vyzerať peklo v lietadle? Stačí na to jedno malé dieťa

Cestujúci letu spoločnosti Lufthansa z Nemecka do New Jersey na svoj let asi len tak nezabudnú. Nepríjemne im ho spestril malý chlapec, ktorý niekoľko hodín v kuse kričal, preliezal sedadlá a prechádzal sa uličkami lietadla. Jeho správanie natočil Shane Townley a zverejnil na internete. Niektorí diváci sympatizujú s dieťaťom a jeho matkou, iní kritizujú. Do […]

Čítať ďalej