ONLINE MAGAZIN

Cestovať autobusom do Schwechatu alebo do Viedne sa oplatí

Cestovanie autobusom Slovak Lines na linke Bratislava – letisko Schwechat – Viedeň prináša výhody, ktoré priťahujú čoraz viac cestujúcich.

Po možnosti cestovať z Bratislavy na letisko Schwechat  alebo do Viedne za akciovú cenu už od jedného eura ponúka dopravca v rámci špeciálne zakúpeného lístka s názvom Wien Ticket aj celodennú dopravu po Viedni. Cestujúci tak môžu na jeden lístok cestovať z Bratislavy do Viedne a následne využívať viedenskú MHD. „Zvýšený záujem o cestovanie do Viedne zaznamenávame najmä počas letných prázdnin. Ľudia cestujú za pamiatkami, do ZOO alebo za nákupmi. Cestovanie s týmto lístkom im uľahčí pohyb po Viedni,“ vysvetlil generálny riaditeľ Slovak Lines Peter Sádovský.

Na linke do Viedne dnes jazdí denne až 23 spojov v každom smere. Cestujúci majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na území Slovenska aj Rakúska, na palube ich čaká zdarma nápoj a malý snack, denná tlač či časopisy. Komfort cestovania a zmena cestovnej politiky dopravcu nahráva rozhodnutiu nechať auto doma a využiť autobus.

Cestovné lístky sa dajú zakúpiť jednoducho cez internet na stránke www.slovaklines.sk alebo www.eurolines.sk. K dispozícii sú aj v pokladniach na bratislavskej Autobusovej stanici Mlynské nivy, v rezervačnom mieste na letisku vo Viedni, na viedenskej autobusovej stanici na Südtirolerplatz Platz alebo v sieti predajných miest po celom Slovensku. Dostatočný počet spojov zabezpečí, že poctivý lístok si kúpite aj u vodiča autobusu.

Mohlo by vás zaujímať:

Nezaradené outdoor Príroda

Islandskí obri, ktorých veľkosť vás ohromí

Island, ostrov ľadovcov. Island, ostrov sopiek. A v neposlednom rade Island, ostrov vodopádov. Milovníci vody rútiace sa z vysokých skalísk tu zažijú skutočnú nirvánu. Foss. Tak sa v islandčine povie vodopád a je to jedno zo slovíčok, ktoré si zo zájazdu na Island zapamätáte. Podľa triezvych odhadov je na ostrove 10 000 vodopádov, od malých […]

Čítať ďalej
Náš tip Nezaradené

Slovak Lines Magazín 7/2022

Najnovšie vydanie In Drive magazínu Slovak Lines je opať distribúcii

Čítať ďalej
Nezaradené Príroda Radíme Vám Šport Technika Technológie

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sú dokonalým spoločníkom na cesty

Huawei Watch GT 3 Pro sú absolútnou novinkou medzi smart hodinkami, pričom rozširujú už veľmi dobre známu a v našich končinách populárnu sériu Watch GT. Okrem špičkového dizajnu, luxusných materiálov a množstva ciferníkov sa pýšia aj skvelou výdržou batérie. Na jedno nabitie totiž vydržia až 14 dní. A práve výnimočná výdrž – okrem ďalších vychytávok […]

Čítať ďalej