ONLINE MAGAZIN

Best Western Hotel Capital – Keď chcete viac…

Nie je hotel ako hotel.

Aby ste rozoznali kvalitné služby od priemerných, nemusíte byť skúsení cestovatelia. Najlepším meradlom vašej spokojnosti je, či sa máte chuť do hotela znova vrátiť, alebo sa v budúcnosti radšej poobzeráte po inom ubytovaní.

Hotel Capital v Nitre, člen najväčšej svetovej hotelovej siete Best Western, patrí jednoznačne do prvej skupiny. Štvorhviezdičkový hotel v centre Nitry si podmaní hostí svojou komornou atmosférou, dlhoročnou tradíciou a prvotriednymi službami.  Ubytovanie poskytuje v 43 izbách a dvoch luxusných apartmánoch, ktoré spĺňajú náročné podmienky hotelovej siete. Vedeli ste, že zástupcovia značky Best Western aj niekoľkokrát za rok kontrolujú úroveň služieb a vybavenia hotela? „Nejde o žiadnu náhodnú kontrolu. Zástupcovia siete kontrolujú postele, vyzliekajú posteľnú bielizeň, skúmajú tapety aj omietky… Proste všetko, čo môže pokaziť hosťovi dojem z ubytovania nielen na prvý, ale aj na druhý a tretí pohľad,“ konštatuje manažérka hotela Mária Selická.

V zrekonštruovanom hoteli je však všetko tip-top. Pohostinnú atmosféru dotvárajú estetické doplnky či knižnica, z ktorej si môžete vybrať známe aj menej známe tituly. Máte radi, ak za svoje peniaze dostanete viac? Ste na správnej adrese. Po príchode vás príjemne naladí welcome drink. Ak je príchodov viac, hosťom sa pred check-inom venuje tzv. uvádzačka, ktorá poskytne informácie o službách hotela a dá užitočné informácie, rady a tipy ako stráviť čas v meste pod Zoborom. V izbe už hostí čaká karafa s vodou, čajový aj kávový servis. Pri odchode vás poteší bio koláčik s prianím šťastnej cesty. V hoteli Capital proste vedia, ako si hostí rozmaznávať.

Ako to už býva zvykom, okrem ubytovania hotel poskytuje aj ďalšie služby, ktoré hosťom spríjemnia ich pobyt. Po náročnom dni poteší bezplatný vstup do wellness, kde sa zohrejete v saune, schladíte v bazéne, alebo  vás rozmaznajú ruky masérov.

 

Za zmienku rozhodne stojí aj hotelová reštaurácia s výstižným menom Il Mare. Už viac nemusíte cestovať za plodmi mora do najbližšej prímorskej destinácie. Na čerstvých špecialitách a pravej talianskej pizze si môžete pochutnať aj priamo v Nitre. Hotelovú reštauráciu prevádzkuje taliansky kuchár, ktorý si potrpí na to, aby jeho hostia odchádzali s plným bruškom a spokojným výrazom v tvári. Pre milovníkov vína je k dispozícii aj vináreň s bohatou ponukou vín rôznych odrôd. V prednej časti hotela sa nachádza salónik, vhodný pre uzavretú spoločnosť, na usporiadanie školení, firemných porád a posedení v počte 25 až 40 osôb.

 

Návštevníkov príjemne prekvapí aj bezproblémové státie na hotelovom parkovisku, ktoré je grátis.

Nitriansky hotel Capital ubytoval počas svojej existencie množstvo spokojných hostí –turistov, biznismenov, ale i známe osobnosti. Na základe vysokej úrovne služieb za príjemnú cenu dokonca získal hodnotenie od portálu TripAdvisor na rok 2015 v kategórii Pomer ceny a kvality.

Ak sa chystáte do Nitry v lete či v zime, za kultúrou, romantikou alebo obchodnými povinnosťami, služby hotela Capital vás príjemne prekvapia. My sme sa o tom presvedčili na vlastnej koži.

 

Text: Petra Hašová

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Náš tip outdoor Príroda Radíme Vám Umenie a kultúra

Zámok Eckertsau – jedinečné miesto, kde sa tvorili dejiny Európy.

V rakúskom mestečku Eckertsau, pri európskom veľtoku rieky Dunaj, je jedinečné miesto, kde sa tvorili nielen dejiny Európy, ale i dnešná realita moderného spoločenstva národov. V okolí tohto miesta sa rozprestiera prírodná oblasť Národného parku Dunajské lužné lesy – Donau – Auten. Korene zámockých dejín siahajú až do 12. storočia . V 18. storočí sa zmenil kamenný vodný hrad […]

Čítať ďalej
Náš tip Príroda

Rok v Škótsku, to je iná divočina!

Prímorské podnebie predurčuje Škótsko k tomu, aby bola tamojšia príroda rozmanitá  a krásna, ale zároveň drsná. Ak vás vždy priťahovala táto destinácia, kvôli histórii, ručíme vám za to, že jej príroda tiež stojí za to. Pripravte si však pršiplášte a dáždniky, pretože ako vám prezradia jej zvierací obyvatelia, život v tamojšej divočine nie je vôbec jednoduchý. Krásna príroda, ktorá […]

Čítať ďalej
Cestovanie outdoor Príroda Tlačová správa

Obce Šumiac a Telgárt spojila nová bezpečná cyklistická trasa

Banskobystrický samosprávny kraj spojil rázovité obce Šumiac a Telgárt zrekonštruovanou viacúčelovou cestou určenou najmä pre cyklistov. „Zelená stuha Horehronia“ je najdlhšou značenou cyklotrasou v regióne Horehronie. Tiahne sa od obce Telgárt údolím Hrona až po Bystrú a meria spolu takmer 90km. Trasa je vhodná najmä pre horské bicykle. Rekonštrukcia úseku Telgárt a Šumiac výrazne prispela k bezpečnosti a zatraktívneniu tejto […]

Čítať ďalej