ONLINE MAGAZIN

Logitech vylepšuje najpredávanejší kryt s klávesnicou pre iPad na svete

Spoločnosť Logitech oznámila uvedenie produktového radu vylepšeného príslušenstva pre tablety v podobe nových krytov s klávesnicou Logitech Ultrathin pre iPad Air, iPad mini a iPad mini s Retina displejom zlepšujúcich flexibilitu a dizajn svojho predchodcu, ktorý získal mnohé ocenenia, a to vďaka ešte tenšej a ľahšej konštrukcii klávesnice slúžiacej ako kryt a novému slotu na vsunutie tabletu, ktorý možno voľne naklápať v rôznych uhloch.

„Spôsob, akým používame iPad, sa mení,“ povedal Mike Culver, viceprezident a generálny riaditeľ pre mobilné zariadenia v spoločnosti Logitech. „iPad už neslúži len pre konzumáciu obsahu, ale naopak obsah môžete vytvárať kdekoľvek ste. Kryt s klávesnicou Logitech Ultrathin sa vyvíja tiež v súlade s novými spôsobmi používania iPadov – je teraz tenší, ľahší a flexibilnejší. Je to proste druhá polovica vášho iPadu.“

Do novej flexibilnej drážky (slotu), umožňujúcej plynulú zmenu uhlu, sa iPad bezpečne prichytí pomocou magnetického klipu, takže ho môžete nakloniť do uhlu, ktorý vám bude vyhovovať najlepšie, aby ste mohli čo najpohodlnejšie písať. Kryt obsahuje klávesnicu pripojenú cez rozhranie Bluetooth s príjemne rozmiestnenými klávesmi, ktoré majú optimalizované rozloženie – nechýba ani funkčné klávesy operačného systému iOS – a ponúkajú tak prirodzený a pohodlný pocit pri písaní.

Kryt s klávesnicou Logitech Ultrathin má vylepšenú konštrukciu v ešte tenšom a ľahšom prevedení ako doteraz – je len 6,4 mm hrubý a váži asi dve tretiny hmotnosti iPadu. Kryt s iPadom dokonale ladí a dopĺňa jeho dizajn. K vášmu iPadu sa kryt s klávesnicou Ultrathin bezpečne prichytí pomocou silných vstavaných magnetov, a pretože je vyrobený z vysoko kvalitného hliníka s rovnakou povrchovou úpravou akú má iPad, prakticky ich od seba nerozoznáte.

Cena a dostupnosť

Odporúčané maloobchodné ceny krytov s klávesnicou Logitech Ultrathin sú 99.99 € pre iPad Air a 79.99 € pre iPad mini a iPad mini s Retina displejom. Očakáva sa, že v Európe budú v sieti obchodov Apple Store a na Logitech.com k dispozícii v júni 2014 . Podrobnejšie informácie môžete získať na adrese www.logitech.com.

Mohlo by vás zaujímať:

Cestovanie Technika

V Trnave postavia osemmetrovú repliku stredovekého katapultu  

Novú mestskú atrakciu, ktorou bude replika obliehacieho zariadenia v životnej veľkosti, začnú stavať už začiatkom septembra v blízkosti trnavských hradieb. Jej slávnostné odhalenie bude počas jarmočného víkendu.   Projekt historickej rekonštrukcie obliehacieho zariadenia má za cieľ popularizovať a zatraktívniť turistom a obyvateľom Trnavy mestské opevnenie, ktoré patrí medzi najzachovalejšie v strednej Európe. „Týmto projektom by sme chceli […]

Čítať ďalej
Cestovanie Novinky Radíme Vám

Veľká slávnosť koní na zámku Schloss Hof

Zámocká lúka pôvabného vidieckeho areálu Schloss Hof privíta počas posledného augustového víkendu nádherné a šikovne trénované kone, roztomilé poníky i mnoho ďalších štvornohých predstaviteľov zvieracej ríše v pôsobivých vystúpeniach.               Láska k zvieratám Niekdajšia majiteľka zámku Schloss Hof, Mária Terézia, sa preslávila najmä ako významná a uvedomelá panovníčka, ale nesmieme zabudnúť, ani […]

Čítať ďalej
Technika Tlačová správa

Kam ukladať dáta z IP kamier?

Spoločnosť Axis Communications predstavuje nový kompaktný rekordér AXIS S3008 pre správu až 8 kamier so softvérom AXIS Companion a štvoricu vysoko výkonných záznamových serverov radu AXIS S12, ktoré sú súčasťou kompletného end-to-end riešenia Axis pre náročnejšie aplikácie a dodávajú sa s predinštalovanými licenciami AXIS Camera Station a predkonfigurovaným softvérom.

Čítať ďalej