ONLINE MAGAZIN

Nové slúchadlá Sony ponúkajú špičkový zvuk, pohodlie a štýl

Slúchadlá radu MDR-ZX ponúkajú kvalitný zvuk pri prehrávaní hudby z akéhokoľvek zdroja
Slúchadlá radu MDR-EX prinášajú bohatú škálu zvukových zážitkov priamo do uší a poskytujú pohodlie aj pri dlhšom počúvaní

Chcete si užívať hudbu naozaj naplno? Sony predstavuje jarnú kolekciu slúchadiel. Jedenásť nových modelov z radov MDR-ZX a MDR-EX sú špeciálne skonštruované pre maximálne pohodlie pri dlhom počúvaní vašej obľúbenej hudby. Niekoľko modelov má priamo v kábli zabudovaný mikrofón a diaľkové ovládanie, takže si môžete užívať slobodu hands-free telefonovania zo svojho smartfónu.

Slúchadlá radu MDR-ZX: pre náročných

Luxusné bezdrôtové slúchadlá MDR-ZX750BN s funkciou Bluetooth v sebe kombinujú dokonalé potlačenie okolitého zvuku a praktické možnosti bezdrôtového prepojenia. Ak hľadáte slúchadlá, ktoré vám zabezpečia silný zvuk z vášho telefónu, tabletu, alebo počítača cez Bluetooth, tieto ľahké a pohodlné slúchadlá sú ideálnou voľbou. Ak máte telefón s podporou technológie NFC, na prepojenie potrebujete len jediný dotyk. Pohodlne polstrovaný hlavový most s 40 mm budiacimi jednotkami je zárukou presne vykresleného zvuku. Zážitok z hudby umocňuje aj redukcia okolitého šumu, ktorá blokuje až 98% zvukov z okolia. Zabudovaná Li-ion batéria vydrží až 13 hodín nepretržitého prehrávania. Model s označením AP má tiež zabudovaný mikrofón vhodný na telefonovanie cez internet. K dispozícii sú v bielej a čiernej farbe.

Cena: 150 eur

 

Elegantne štíhle a ľahké slúchadlá MDR-ZX310, ktoré sú nasledovníkom populárneho modelu MDR-ZX300, majú všetko, čím ich predchodca dobyl svet. Sú to tie pravé slúchadlá pre nekomplikované každodenné počúvanie v špičkovej zvukovej kvalite. Navyše sa dajú rýchlo a šikovne zložiť. 30-milimetrové budiace jednotky so silnými magnetmi verne interpretujú zvuk vo všetkých polohách. Slúchadlá sa dodávajú v 4 farebných prevedeniach: čiernej, červenej, bielej a fialovej.

Cena: 35 eur

 

Slúchadlá MDR-ZX610AP disponujú silnými, 40 mm neodýmovými budiacimi jednotkami, ktoré zaisťujú jasné zvukové podanie a vysokú citlivosť. Keď budete slúchadlá MDR-ZX610AP používať v kombinácii so smartfónom, aplikácia Smart Key, ktorá je bezplatne dostupná na Google Play, rozšíri funkčnosť zabudovaného diaľkového ovládania a mikrofónu priamo v kábli slúchadiel. K jednotlivým tlačidlám si môžete priradiť funkcie podľa vašej potreby. Zvládnuť tak viete aj telefonovanie. Slúchadlá sú v ponuke v 4 farebných variantoch.

MDR-ZX610AP_W_IMG

Cena: 70 eur

 

Slúchadlá do uší radu MDR-EX

Kolekcii slúchadiel do uší Sony pre jarnú sezónu kraľuje model MDR-EX650AP. Nový dizajn využíva 12 mm budiace jednotky, ktoré prešli konštrukčnými zmenami v záujme pohodlnejšieho nosenia a vyššej kvality. Vonkajší povrch a rozšírená zvuková cesta je z rýdzej mosadze. Táto zliatina medi a zinku, z ktorej sa vyrábajú aj trumpety, saxofóny a ďalšie nástroje, je hudobníkmi obľúbená pre svoju hutnosť, krásny lesklý povrch a dobré akustické vlastnosti. Mosadz je ťažšia než hliník, takže eliminuje nechcené vibrácie a rezonanciu. Výsledkom je čistá, nepodfarbená reprodukcia v strednom a vysokom pásme. V kábli je zabudovaný mikrofón a diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje ovládanie telefónu a hands-free telefonovanie.

 

Cena:70 eur

 

Farebné slúchadlá MDR-EX110EX15 predstavujú cenovo dostupnú náhradu slúchadiel pribalených k vášmu prehrávaču, alebo telefónu. Okrem toho, že disponujú kvalitnejším zvukom, sa tieto slúchadlá tiež ponúkajú vo verzii s diaľkovým ovládaním pre ovládanie telefónu.

Cena: od 10 eur

 

Nové slúchadlá radov MDR-ZX a MDR-EX z dielne Sony budú na európskom trhu dostupné od apríla 2014.

Mohlo by vás zaujímať:

Technika Technológie

Pretaktovateľné serverové pamäte DDR5

Kingston FURY, divízia spoločnosti Kingston Technology Company, svetového lídra v oblasti pamäťových produktov a technologických riešení, rozširuje svoj rad pamätí DDR5 uvedením Kingston FURY Renegade Pro DDR5 RDIMM, nového radu pretaktovateľných serverových pamätí navrhnutých tak, aby spĺňali výkonnostné požiadavky novej generácie pracovných staníc a stolových počítačov.

Čítať ďalej
Náš tip Technológie

Maratónsky tréning: Čo potrebujete vedieť

Veľa bežcov chce dokončiť slávny maratón, ktorý slúži ako test ich vytrvalosti, tak aj ako vrcholný úspech. Optimálny čas pre väčšinu bežcov je medzi dvoma hodinami a striedaním elitných bežcov a ôsmimi hodinami chodcov. Podľa typických časov pretekov by muži mali mieriť menej ako štyri hodiny a ženy menej ako štyri a pol hodiny, aby […]

Čítať ďalej
Náš tip Radíme Vám Technika Technológie

Najlepšie produkty Honor, ktoré si môžete zaobstarať na čierny piatok

Značka Honor bola vždy známa svojimi kvalitnými a cenovo dostupnými produktmi. A tento čierny piatok ponúka úžasné ponuky na svoje špičkové produkty! Ak si chcete zaobstarať nový telefón, notebook alebo napríklad chytré hodinky, určite sa pozrite na tieto ponuky! V tomto blogu preberieme 6 najlepších produktov Honor, ktoré by ste si mali zaobstarať na Čierny […]

Čítať ďalej